mBank spouští akci na refinancování kreditních karet


28. 03. 2017  19:05   |     |   komentářů (0)

mBank rozšiřuje svou nabídku refinancování úvěrových produktů. Tentokrát se zaměřila na majitele kreditních karet. V průběhu akce, tedy od 28. března do 1. října, získají klienti refinancující svou kreditku k mBank šestiměsíční nulový úrok na částku čerpanou ze své nové mKreditky a i na nové transakce.

Každý, kdo si v období od března do začátku října převede svou kreditku k mBank a splatí svou stávající kreditku u jiné finanční instituce, získá na prvních šest měsíců ode dne podepsání smlouvy roční úrokovou sazbu ve výši 0 %. Akce platí pro všechny druhy kreditek mBank, tedy klasické mKreditky, mKreditky e-Shop, mKreditky Plus či mKreditky Broker Consulting a je zdarma.

„Neustále hledáme cesty, jak přinášet našim klientům co nejvýhodnější a nejefektivnější služby. Nová nabídka mBank je pak zajímavým řešením pro ty klienty, kteří využívají úvěr na kreditní kartě i po uplynutí bezúročného období. Nulová úroková sazba na prvních šest měsíců provozu mKreditky je tak výrazným benefitem, jelikož se vztahuje na převáděnou částku i na nové transakce provedené kartou. Tím pádem umožňuje ještě efektivněji řídit své osobní finance,“ uvedla Zuzana Greplová, produktová manažerka kreditních karet mBank.Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3 / Celkový počet hodnoceni 2532
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti