mBenefity pro všechny stávající klienty mBank


14. 11. 2015  14:05   |     |   komentářů (0)

mBank nově přináší slevový program mBenefity určený pro všechny její stávající klienty. Díky programu mBenefity si tak klienti mBank mohou dopřát slevy u domluvených obchodních partnerů nabízejících pestrou škálu nejrůznějších produktů a služeb.

Program mBenefity je novou výhodou mBank přinášející slevy a finanční výhody při nákupech. Jedná se o novinku určenou pro všechny stávající klienty mBank.  mBenefity vznikly s cílem nabídnout klientům „něco navíc“. Nabídka partnerů programu výhod se bude průběžně měnit. Aktuálně zahrnuje 15 obchodníků nabízejících nejrůznější produkty a služby jako před Vánocemi velice zajímavé hračkářství Sparkys, kuchyňské náčiní Tescoma, online obchody skupiny Vivantis (krasa.cz, parfémy.cz, sperky.cz, hodinky.cz, modnidoplnky.cz, vivantis.cz a lékárna prozdravi.cz) a dále obchody s módou Litex, Caresse, Syn v pohybu, eshop se zavazadly eTašky, eshop s přírodní kosmetikou Aromedica, okna Vekra nebo knihkupectví Straky.cz. 

„Slevový program mBenefity přesně zapadá do naší dlouhodobé strategie zintenzivňovat péči o zákazníky a nabídnout jim i další výhody, nejen konto bez zbytečných poplatků a výhodné půjčky.  mBenefity jsou tady především pro naše stávající klienty, kterým jsme domluvili užitečné slevy při nakupování,“ dodává Natálie Špiříková, manažerka online marketingu mBank pro Českou republiku a Slovensko.Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.00654 / Celkový počet hodnoceni 612
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti