Poplatky

Mezinárodní srovnání poplatků

Porovnání výnosů z úrokových operací a poplatků – Česká republika a Španělsko

27. 06. 2014  00:56  |   V minulých mesících jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. V analytickém přístupu k datům pokračujeme i nadále, konkrétně bude řeč o analýze provozních výnosů v celém bankovním sektoru. Dnes se podíváme na jih Evropy, do krizí zkroušeného Španělska… více »

Srovnání diverzifikace výnosů v bankovních sektorech ČR a Švédska

20. 06. 2014  02:12  |   V minulých týdnech jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. Tato zajímavá srovnání dala odpověď na několik otázek, proto v nich budeme pokračovat, zaměříme se na diverzifikaci výnosů z bankovních aktivit. Jsou v České republice a Švédsku příspěvky jednotlivých typů výnosů podobné? více »

Porovnání výnosů z úrokových operací a poplatků – Česká republika a Norsko

14. 06. 2014  00:31  |   V minulých týdnech jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. Tato zajímavá srovnání dala odpověď na několik otázek, proto v nich budeme pokračovat. Začínáme analýzou provozních výnosů v celém bankovním sektoru. Po belgii pojďme ještě na sever Evropy. Jsou v České republice a Norsku příspěvky jednotlivých typů výnosů podobné? více »

Porovnání výnosů z úrokových operací a poplatků – Česká republika a Belgie

06. 06. 2014  00:14  |   V minulých měsících jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. V analytickém přístupu k datům pokračujeme i v tomto týdnu, konkrétně bude řeč o analýze provozních výnosů v celém bankovním sektoru. Zůstaňme i pro dnešek v Evropské unii - jak banky diverzifikují výnosy v Belgii a v ČR? více »

Porovnání výnosů z úrokových operací a poplatků – Česká republika a Estonsko

30. 05. 2014  02:16  |   V minulých měsících jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. V analytickém přístupu k datům pokračujeme i nadále, konkrétně bude řeč o analýze provozních výnosů v celém bankovním sektoru. Jak je na tom Estonsko ve srovnání s Českou republikou? více »

Porovnání výnosů z úrokových operací a poplatků - Česká republika a Rusko

23. 05. 2014  00:23  |   V minulých týdnech jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku, následně jsme analytovali provozní výnosy bank v celém bankovním sektoru a jejich diverzifikaci. Seriál pokračuje. více »

SHRNUTÍ: Výnosnost kapitálu a aktiv bank v České republice a okolních zemích

16. 05. 2014  00:37  |   O výnosnosti bank v České republice se mluví hodně. A nejen v České republice jako takové. Samozřejmě jde o citlivé a zajímavé téma, které je, pohříchu, mnohdy diskutováno bez potřebných dat. My jsme se tématem v minulém roce podrobně zabývali a ještě rozhodně budeme, až všechny české (už ano) a zahraniční (ještě ne) banky aktualizují výsledky za minulý rok - podívejte se nyní proto na přehled analýz situace v České republice a okolních zemích za poslední dva známé roky. více »

Srovnání úrokové a poplatkové výnosy v České republice a Japonsku

09. 05. 2014  02:57  |   V minulých týdnech jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. Tato zajímavá srovnání dala odpověď na několik otázek, proto v nich budeme pokračovat. Začínáme analýzou provozních výnosů v celém bankovním sektoru, dnes konkrétně v České republice a Japonsku (v minulém díle jsme zkoumali ČR a USA). více »

Srovnání diverzifikace výnosů v bankovních sektorech ČR a Ruska

02. 05. 2014  07:36  |   V minulých týdnech jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. Tato zajímavá srovnání dala odpověď na několik otázek, proto v nich budeme pokračovat. Začínáme analýzou provozních výnosů v celém bankovním sektoru, dnes konkrétně v České republice a Rusku. více »

Srovnání úrokové a poplatkové výnosy v České republice a USA

25. 04. 2014  03:20  |   V minulých týdnech jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. Tato zajímavá srovnání dala odpověď na několik otázek, proto v nich budeme pokračovat. Začínáme analýzou provozních výnosů v celém bankovním sektoru, dnes konkrétně v České republice a Spojených státech amerických. více »

Porovnání výnosů z úrokových operací a poplatků – Česká republika a Mexiko

18. 04. 2014  04:55  |   V minulých týdnech jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. Tato zajímavá srovnání dala odpověď na několik otázek, proto v nich budeme pokračovat. Začínáme analýzou provozních výnosů v celém bankovním sektoru. Dnes se přesunujeme z jižní Ameriky do střední Ameriky, konkrétně do Mexika. více »

Porovnání výnosů z úrokových operací a poplatků – Česká republika a Jižní Korea

11. 04. 2014  05:23  |   V minulých týdnech jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. Tato zajímavá srovnání dala odpověď na několik otázek, proto v nich budeme pokračovat. Začínáme analýzou provozních výnosů v celém bankovním sektoru. Jsou v České republice a Jižní Koreji příspěvky jednotlivých typů výnosů podobné? více »

Porovnání výnosů z úrokových operací a poplatků – Česká republika a Itálie

04. 04. 2014  12:30  |   V minulých měsících jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. V analytickém přístupu k datům pokračujeme i nadále, konkrétně bude řeč o analýze provozních výnosů v celém bankovním sektoru. Dnes se povídáme na jih Evropy, do Itálie… více »

Porovnání výnosů z úrokových operací a poplatků – Česká republika a Finsko

21. 03. 2014  12:57  |   V minulém roce sme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. Tato zajímavá srovnání dala odpověď na několik otázek týkající se diverzifikace bankovních příjmů, proto v nich budeme pokračovat. Začínáme analýzou provozních výnosů v celém bankovním sektoru, dnes konkrétně v České republice a Finsku. více »

Porovnání výnosů z úrokových operací a poplatků – Česká republika a Švýcarsko

07. 03. 2014  17:29  |   V minulých týdnech jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. Tato zajímavá srovnání dala odpověď na několik otázek, proto v nich budeme pokračovat. Začínáme analýzou provozních výnosů v celém bankovním sektoru. Jak banky diverzifikují výnosy ve Švýcarsku a v ČR? více »

Porovnání výnosů z úrokových operací a poplatků – Česká republika a Chile

14. 02. 2014  06:31  |   V minulých týdnech jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. Tato zajímavá srovnání dala odpověď na několik otázek, proto v nich budeme pokračovat. Začínáme analýzou provozních výnosů v celém bankovním sektoru. Jak banky diverzifikují výnosy v Chile a v ČR? více »

Porovnání výnosů z úrokových operací a poplatků – Česká republika a Německo

24. 01. 2014  13:47  |   V minulých měsících jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. V analytickém přístupu k datům pokračujeme i nadále, konkrétně bude řeč o analýze provozních výnosů v celém bankovním sektoru. Dnes se podíváme na západ od našich hranic, konkrétně do Německa. více »

Porovnání výnosů z úrokových operací a poplatků – Česká republika a Slovensko

17. 01. 2014  00:56  |   V minulých měsících jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. V analytickém přístupu k datům pokračujeme i nadále, konkrétně bude řeč o analýze provozních výnosů v celém bankovním sektoru. Dnes se podíváme na Slovensko a jeho bankovní sektor jako celek. více »

Porovnání výnosů z úrokových operací a poplatků – Česká republika a Polsko

10. 01. 2014  00:51  |   V minulých měsících jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o stabilitě a výnosnosti tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. V analytickém přístupu k datům pokračujeme i nadále, konkrétně bude řeč o analýze provozních výnosů v celém bankovním sektoru. Jak je na tom Polsko ve srovnání s Českou republikou? více »

Studie: Polovina bankéřů v Evropě i ČR očekává pokles příjmů bank

23. 11. 2013  16:10  |   Polovina evropských bankéřů očekává do roku 2015 propad příjmů. Zároveň čtyři pětiny hodlají snižovat poplatky za služby s cílem zvýšit ziskovost a důvěru zákazníků. Tři čtvrtiny bankéřů se rovněž chystají na zmenšování pobočkové sítě. Vyplývá to z dnes zveřejněné studie poradenské společnosti Roland Berger k budoucnosti bankovnictví pro drobné klienty. více »

Porovnání: Úrokové výnosy vs. Zisk bank v České republice a Polsku

06. 09. 2013  13:20  |   V našem seriálu unikátního mezinárodního porovnání finančních výkazů tří největších bank České republiky, Německa, Rakouska, Slovenska a Polska pokračujeme další várkou analýz, konkrétně se budeme zajímat o porovnání úrokových výnosů a zisku daných bank. Dnes se budeme zabývat srovnáním Polska a obdobných metrik v České republice. více »

Ekonomické studie o transakcích bank do zahraničí – WHITE PAPER a GREEN PAPER

05. 09. 2013  05:29  |   V uplynulých týdnech jsme vám na pokračování servírovali dvě ekonomické studie z dílny Vysoké školy finanční a správní, nazvané jednoduše WHITE PAPER a GREEN PAPER. Obě se zabývají transfery prováděnými mezi tuzemskými bankovními domy a mateřskými bankami v zahraničí, které je vlastní… více »

Porovnání: Úrokové výnosy vs. Zisk bank v České republice a Slovensku

03. 09. 2013  15:37  |   V našem seriálu unikátního mezinárodního porovnání finančních výkazů tří největších bank České republiky, Německa, Rakouska, Slovenska a Polska pokračujeme další várkou analýz, konkrétně se budeme zajímat o porovnání úrokových výnosů a zisku daných bank. Dnes se budeme zabývat srovnáním Slovenska a České republice. více »

Porovnání: Úrokové výnosy vs. Zisk bank v České republice a Rakousku

23. 08. 2013  05:19  |   V našem seriálu unikátního mezinárodního porovnání finančních výkazů tří největších bank České republiky, Německa, Rakouska, Slovenska a Polska pokračujeme další várkou analýz, konkrétně se budeme zajímat o porovnání úrokových výnosů a zisku daných bank. Dnes o Rakousku a České republice. více »

Porovnání: Úrokové výnosy vs. Zisk bank v České republice a Německu

16. 08. 2013  00:08  |   V našem seriálu unikátního mezinárodního porovnání finančních výkazů tří největších bank České republiky, Německa, Rakouska, Slovenska a Polska pokračujeme další várkou analýz, konkrétně se budeme zajímat o porovnání úrokových výnosů a zisku daných bank. Dnes o Německu a České republice. více »

Studie WHITE PAPER o transferech, 3. díl

15. 08. 2013  12:05  |   Přinášíme vám třetí díl další studie z dílny Vysoké školy finanční a správní, která se na problematiku bankovního sektoru dívá zajímavým, nevšedním pohledem. Rozhodně doporučujeme začíst se do následujícího textu... více »

Jak by si vedly české, německé, rakouské, polské a slovenské banky bez poplatků?

09. 08. 2013  12:18  |   V uplynulých týdnech jsme vám přinášeli exkluzivní analýzu výkonnosti třech největších bank v české republice, Německu, Rakousku, Slovensku a Polsku. Ptali jsme se na otázku: Jak by si vedly banky bez poplatků? V kterých zemích by zůstaly v zisku, a v kterých ne? více »

Studie WHITE PAPER o transferech, 2. díl

08. 08. 2013  11:01  |   Přinášíme vám druhý díl další studie z dílny Vysoké školy finanční a správní, která se na problematiku bankovního sektoru dívá zajímavým, nevšedním pohledem. Rozhodně doporučujeme začíst se do následujícího textu... více »

4. díl: Jak by se bankám vedlo bez poplatků? Česká republika a Polsko

02. 08. 2013  12:53  |   Po unikátních seriálech analyzujících velkou bankovní trojku v České republice, Německu, Rakousku, Polsku a Slovensku z pohledu rentability (ROE, ROA), z pohledu diverzifikace výnosů (úvěrové výnosy vs. poplatkové výnosy) se obracíme na další rozměr analýzy – jak by si vedly banky bez poplatků? Dnes o České republice a Polsku. více »

Studie WHITE PAPER o transferech, 1. díl

02. 08. 2013  02:00  |   Přinášíme vám první díl další studie z dílny Vysoké školy finanční a správní, která se na problematiku bankovního sektoru dívá zajímavým, nevšedním pohledem. Rozhodně doporučujeme začíst se do následujícího textu... více »

3. díl: Jak by se bankám vedlo bez poplatků? Česká republika a Slovensko

26. 07. 2013  14:51  |   Po unikátních seriálech analyzujících velkou bankovní trojku v České republice, Německu, Rakousku, Polsku a Slovensku z pohledu rentability (ROE, ROA), z pohledu diverzifikace výnosů (úvěrové výnosy vs. poplatkové výnosy) se obracíme na další rozměr analýzy – jak by si vedly banky bez poplatků? Dnes o České republice a Slovensku. více »

GREEN PAPER aneb transfery z českých bank do zahraničí, ZÁVĚR

26. 07. 2013  00:11  |   Bankovnipoplatky.com mají v ruce zajímavou analýzu z dílny Vysoké školy finanční a správní v Praze, která se zabývá transfery finančních prostředků z tuzemského bankovního sektoru do zahraničí. Tuto analýzu vám postupně představíme. Po šestém dílu dnes přinášíme osmý, POSLEDNÍ DÍL. více »

Zaujalo nás: České banky poslaly matkám 29 miliard, nejvíc ČSOB do Belgie

24. 07. 2013  15:48  |   Z lukrativních zisků bankovního sektoru toho už roky v tuzemsku mnoho nezůstává. Podstatnou část vytvořeného zisku vyplácejí největší – a nejziskovější – české banky svým zahraničním akcionářům. Jak vyplývá z výročních zpráv a sdělení bank, pětice tuzemských největších ústavů letos vyplatila matkám na dividendách 29 miliard korun. Loni se přitom banky držely více při zdi, když jim poslaly necelých osmnáct miliard korun. více »

2. díl: Jak by se bankám vedlo bez poplatků? Česká republika a Rakousko

19. 07. 2013  12:01  |   Po unikátních seriálech analyzujících velkou bankovní trojku v České republice, Německu, Rakousku, Polsku a Slovensku z pohledu rentability (ROE, ROA), z pohledu diverzifikace výnosů (úvěrové výnosy vs. poplatkové výnosy) se obracíme na další rozměr analýzy – jak by si vedly banky bez poplatků? Dnes o České republice a Rakousku. více »

GREEN PAPER aneb transfery z českých bank do zahraničí, 7. díl

18. 07. 2013  02:12  |   Bankovnipoplatky.com mají v ruce zajímavou analýzu z dílny Vysoké školy finanční a správní v Praze, která se zabývá transfery finančních prostředků z tuzemského bankovního sektoru do zahraničí. Tuto analýzu vám postupně představíme. Po šestém dílu dnes přinášíme sedmý, předposlední díl... více »

1. díl: Jak by se bankám vedlo bez poplatků? Česká republika a Německo

12. 07. 2013  01:11  |   Po unikátních seriálech analyzujících velkou bankovní trojku v České republice, Německu, Rakousku, Polsku a Slovensku z pohledu rentability (ROE, ROA), z pohledu diverzifikace výnosů (úvěrové výnosy vs. poplatkové výnosy) dnes zahajujeme další sérii analýz – jak by si vedly banky bez poplatků? více »

GREEN PAPER aneb transfery z českých bank do zahraničí, 6. díl

11. 07. 2013  01:39  |   Bankovnipoplatky.com mají v ruce zajímavou analýzu z dílny Vysoké školy finanční a správní v Praze, která se zabývá transfery finančních prostředků z tuzemského bankovního sektoru do zahraničí. Tuto analýzu vám postupně představíme. V minulém týdnu jsme začínali, dnes přinášíme šestý díl... více »

Banky v ČR a ve střední Evropě pohledem diverzifikace výnosů

05. 07. 2013  01:12  |   V uplynulých čtyřech týdnech jsme vám přinášeli analýzu poměrů dvou hlavních složek provozních výnosů bank – čistých úrokových výnosů a čistých výnosů z poplatků a provizí. Tyto výnosy se totiž v jednotlivých zemích liší a závisí jen na konkrétní bance, jak je nastaví. více »

GREEN PAPER aneb transfery z českých bank do zahraničí, 5. díl

04. 07. 2013  01:42  |   Bankovnipoplatky.com mají v ruce zajímavou analýzu z dílny Vysoké školy finanční a správní v Praze, která se zabývá transfery finančních prostředků z tuzemského bankovního sektoru do zahraničí. Tuto analýzu vám postupně představíme. V minulém týdnu jsme začínali, dnes přinášíme pátý díl... více »

Úrokové vs. poplatkové výnosy, 4. díl: Česká republika a Slovensko

28. 06. 2013  01:12  |   V minulých týdnech jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o rentabilitě tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. Naši čtenáři vědí, že jsme se od tohoto seriálu odpíchli a zahájili druhou část analýzy – porovnáváme úrokové a poplatkové výnosy. Po Německu, Rakousku a Polsku dnes porovnáváme Českou republiku a Slovensko. více »

GREEN PAPER aneb transfery z českých bank do zahraničí, 4. díl

27. 06. 2013  01:39  |   Bankovnipoplatky.com mají v ruce zajímavou analýzu z dílny Vysoké školy finanční a správní v Praze, která se zabývá transfery finančních prostředků z tuzemského bankovního sektoru do zahraničí. Tuto analýzu vám postupně představíme. V minulém týdnu jsme začínali, dnes přinášíme čtvrtý díl... více »

Úrokové vs. poplatkové výnosy, 3. díl: Česká republika a Polsko

21. 06. 2013  12:03  |   V minulých týdnech jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o rentabilitě tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. Naši čtenáři vědí, že jsme se od tohoto seriálu odpíchli a zahájili druhou část analýzy – porovnáváme úrokové a poplatkové výnosy. Po Německu a Rakousku dnes porovnáváme Českou republiku a Polsko. více »

GREEN PAPER aneb transfery z českých bank do zahraničí, 3. díl

20. 06. 2013  11:29  |   Bankovnipoplatky.com mají v ruce zajímavou analýzu z dílny Vysoké školy finanční a správní v Praze, která se zabývá transfery finančních prostředků z tuzemského bankovního sektoru do zahraničí. Tuto analýzu vám postupně představíme. V minulém týdnu jsme začínali, dnes přinášíme třetí díl... více »

Úrokové vs. poplatkové výnosy, 2. díl: Česká republika a Rakousko

14. 06. 2013  13:56  |   V minulých týdnech jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o rentabilitě tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. Dnešním dnem zahajujeme další analýzu, a sice zdrojů bankovních výnosů. více »

Úrokové vs. poplatkové výnosy, 1. díl: Česká republika a Německo

07. 06. 2013  12:50  |   V minulých týdnech jsme vám v našem mezinárodním srovnání servírovali data o rentabilitě tuzemských tří největších bank a srovnávali je s „velkou bankovní trojkou“ v Německu, Rakousku a Slovensku a Polsku. Dnešním dnem zahajujeme další analýzu, a sice zdrojů bankovních výnosů. více »

GREEN PAPER aneb Transfery z českých bank do zahraničí, 2. díl

06. 06. 2013  02:02  |   Bankovnipoplatky.com mají v ruce zajímavou analýzu z dílny Vysoké školy finanční a správní v Praze, která se zabývá transfery finančních prostředků z tuzemského bankovního sektoru do zahraničí. Tuto analýzu vám postupně představíme. V minulém týdnu jsme začínali, dnes přinášíme druhý díl... více »

GREEN PAPER aneb Transfery z českých bank do zahraničí, 1. díl

30. 05. 2013  16:58  |   Bankovnipoplatky.com mají v ruce zajímavou analýzu z dílny Vysoké školy finanční a správní v Praze, která se zabývá transfery finančních prostředků z tuzemského bankovního sektoru do zahraničí. Tuto analýzu vám postupně představíme. Začínáme prvním dílem... více »

Analýza: Výnosnost kapitálu a aktiv bank v České republice a v Polsku

24. 05. 2013  13:24  |   Kritici bankovních poplatků často argumentují tím, že bankovnictví je velmi specifický a velmi výdělečný segment, a že podmínky v České republice jsou zneužívány k nadměrným ziskům ve srovnání se zahraničím. V minulých týdnech jsme se pustili do ověřování této hypotézu, a sice srovnáním České republiky s Rakouskem, Německem a Slovenskem. Dnes zkompletujeme pohled na země našich sousedů a podíváme se na výnosnost tří největších bank trhu v ČR a v Polsku. více »

Zajímavé: I v Německu se ještě platí za vedení úvěrového účtu, ale...

26. 04. 2013  00:43  |   Poplatky za vedení úvěrového účtu hýbou Českou republikou. Již přes sto tisíc lidí žádá banky o vrácení tohoto poplatku, většinou prostřednictvím plné moci v rámci hromadného vymáhání. České banky by tak mohly přijít řádově o miliardy korun. Klienti mohou požadovat zpět poplatky zaplacené nejpozději čtyři roky před podáním žaloby. více »
1

Sekce obsahuje celkem 49 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti