MONETA Money Bank přináší kreditní kartu pro živnostníky plně on-line


09. 03. 2018  07:23   |     |   komentářů (0)

MONETA Money Bank pokračuje v naplňování své digitální strategie také směrem k živnostníkům a malým a středním firmám, pro něž chce být šampionem ve financování jejich potřeb. Klientům nově přináší možnost objednat si kreditní kartu plně on-line bez nutnosti návštěvy pobočky a dokládání daňového přiznání. Zájemcům stačí vyplnit žádost prostřednictvím Internet Banky nebo mobilní aplikace Smart Banka. MONETA Money Bank touto inovací rozšiřuje svoji nabídku plně digitálních bankovních služeb, kam patří načerpání úvěru pro spotřebitele či živnostníky nebo zřízení běžného účtu Tom.

Sjednání kreditní karty zcela on-line je snadné, rychlé a probíhá prostřednictvím internetového nebo mobilního bankovnictví. „Všechny parametry své budoucí kreditní karty klient jednoduše nastaví v on-line konfigurátoru a smlouvu následně podepíše elektronicky s pomocí SMS klíče zaslaného na mobilní telefon,“ vysvětluje Jiří Mizera, který je v bance zodpovědný za digitalizaci bankovních služeb pro komerční segment. Vybraní klienti, kteří mají bankou předschválený úvěrový rámec, si mohou on-line a bez nutnosti předkládat daňové přiznání sjednat kreditní kartu s prostředky až do výše 500 000 Kč. Kompletní vyřízení žádosti klientům v pilotním provozu včetně vyhodnocení žádosti ze strany banky nezabralo více než 10 minut a nová kreditní karta jim byla zaslána do pěti dnů poštou na adresu, kterou uvedli v žádosti.

 

Jednoduchost zřízení MONETA Business Card přitom zdaleka není její jedinou výhodou. Kreditní karta MONETA Business Card nabízí nejnižší úrokovou sazbu pro živnostníky na trhu 14,99 % p.a. a v daném segmentu nejdelší bezúročné období až 55 dní. Navíc při každé platbě u obchodníků i na internetu v tuzemsku i v zahraničí vrací 1 % z utracené částky zpět. A při nákupu u vybraných partnerů v rámci věrnostních programů bene+ a gold bene s nabídkou na míru přímo pro živnostníky získají klienti až
30 % zpět. MONETA Business Card lze používat i pro bezpečné a pohodlné placení mobilním telefonem prostřednictvím aplikace Google Pay.

 

Více informací o kreditní kartě MONETA Money Bank je k dispozici na webových stránkách banky.Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.87448 / Celkový počet hodnoceni 239
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti