myFAMILY – ZUNO VYCHÁZÍ VSTŘÍC ČESKÝM RODINÁM


13. 08. 2012  16:48   |   tz   |   komentářů (0)

Po úspěšném projektu myFRIENDS představuje online banka ZUNO další akci s názvem myFAMILY. V ní odměňuje klienty 300 korunami za doporučení každého přítele a příbuzného, který si v ZUNO následně založí ÚČET na pobočce banky.

Projekt myFRIENDS, který je zaměřený na naše klienty a jejich známé, se setkal s velmi pozitivní odezvou. Poprvé jim banka peníze dávala místo toho, aby je brala. A na to nebyli moc zvyklí,“ říkáOndřej Chovanec, manažer prodeje ZUNO v Česku a na Slovensku. „Vycházeli jsme z výsledků našeho průzkumu, podle kterého by 9 z 10 klientů naší banky doporučilo ZUNO svým známým. Proč tedy kromě přátel neoslovit i rodinu?“

 

Podmínkou zapojení se do myFAMILY je pro doporučujícího i doporučovaného klienta otevření ÚČTU v ZUNO prostřednictvím jedné z poboček banky, takzvaných ZUNO ZÓN. Akce platí pro obě pražské pobočky na Václavském náměstí a Obchodním centru Chodov.

 

„Každý klient, který si ÚČET v ZUNO otevřel přes ZUNO ZÓNU, může doporučit své rodinné příslušníky nebo přátele,“ doplňuje Jiří Jež, manažer české pobočkové sítě ZUNO. „Částkou 300 korun jej banka odmění za maximálně 5 lidí, kteří se klienty ZUNO stanou stejným způsobem, a to osobní návštěvou pobočky.“  Dalších 300 korun potom mohou získat i tito noví klienti, a to za první platbu kartou, která je k běžnému ÚČTU v ZUNO samozřejmě bez poplatků.

 

Do akce myFAMILY se mohou klienti ZUNO zapojit do 31. října 2012.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.03734 / Celkový počet hodnoceni 964
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti