Na dovolenou výhodněji s bene+


28. 01. 2009  19:57   |   Milan Kříž   |   komentářů (0)

Od 1. února do konce května 2009 mají držitelé kreditní karty bene+ mimořádnou šanci získat odměnu navíc za včasný nákup u cestovní kanceláře Čedok.

Od 1. února do konce května 2009 mají držitelé kreditní karty bene+ mimořádnou šanci získat odměnu navíc za včasný nákup u cestovní kanceláře Čedok. Pokud ho zaplatí kartou bene+, získají kromě zvýhodněné ceny ještě finanční bonus ve výši 2 % ze zaplacené částky. V květnu bude odměna činit dokonce 3 %. Takto získané peníze může majitel karty bene+ použít zcela dle svých potřeb.   „Spotřebitelům se snažíme nabídnout široký sortiment služeb a současně zajímavé finanční odměny. Podle toho vybíráme i partnery věrnostního programu bene+. Čedok je kvalitní značka, která tato kriteria dokonale splňuje,“ komentuje Viktor Houška, Business Development Manager GE Money Multiservis. „Odměna, kterou majitelé karty bene+ od Čedoku získají, v součtu s cenovým zvýhodněním takzvaných first minute zájezdů už představuje velmi atraktivní finanční úsporu“, dodává Houška.   bene+ S novou kreditní kartou bene+ její majitel při každém nákupu získává minimálně   1 % z hodnoty transakce zpět. V síti partnerů se odměny pohybují až do výše    10 %. Za každý nákup tak majitel bene+ obdrží odměnu v podobě vrácených peněz. Ty potom může použít podle svých představ. bene+ přináší maximální flexibilitu, protože své majitele neomezuje ve výběru míst nákupu a dává jim možnost získanou odměnu libovolně využít. Kartou bene+ lze navíc platit všude   v České republice, ale i v zahraničí nebo při nákupu přes internet.   V současné době má věrnostní progam bene+ tyto partnery: Agip, Datart, Cinestar, Village Cinemas, LifeStyle Sports, NeoLuxor, GrandOptical, 123.shop.cz, camel active a Billabong. Partnerská síť se bude i nadále rozrůstat.   Kreditní karta bene+ nabízí kromě odměn za každý nákup také standardní výhody kreditních karet, jako například až 50 denní bezúročné období. S kartou nejsou spojeny žádné měsíční poplatky, navíc je v prvním roce poskytována zdarma. V dalších letech stojí roční vedení 499 korun. Kartu lze získat z pohodlí domova, bez nutnosti návštěvy pobočky. Stačí požádat telefonicky na zelené lince 800 13 11 11 nebo prostřednictvím webových stránek www.beneplus.cz. GE Money se následně postará o doručení veškeré potřebné dokumentace.  

Více informací o programu bene+, jeho partnerech i probíhajících mimořádných akcích naleznete na www.beneplus.czČtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.01995 / Celkový počet hodnoceni 752
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti