Na poštách v lednu skončí Česká pojišťovna i Home Credit


12. 12. 2017  10:28   |     |   komentářů (0)

Česká pošta přestane od ledna poskytovat služby pro Českou pojišťovnu a Home Credit. Finanční produkty bude nabízet pouze pod značkou Poštovní spořitelny. Během ledna 2018 se změní i vnější značení pošt, cedule České pojišťovny budou sundány a nahrazeny novým značením Poštovní spořitelny. Uvedli to dnes zástupci podniku pro ČTK.

V současnosti si mohou zákazníci na vybraných poštách sjednat úvěr od Home Creditu a kompletní nabídku pojištění od České pojišťovny, včetně povinného ručení, pojištění domácnosti nebo penzijního pojištění. Pošta letos uzavřela smlouvu o poskytování finančních služeb na pobočkách po dobu dalších deseti let se skupinou ČSOB, kam patří i Poštovní spořitelna.

"Veškerá produktová nabídka bude probíhat pod značkou Poštovní spořitelny. Pro pracovníky pošt i pro klienty dojde k zjednodušení a zpřehlednění nabídky v poskytovaných finančních službách a účtech" uvedl Ivo Vysoudil z tiskového oddělení pošty.

Od ledna pošta zprovozní 13 nových přepážek Poštovní spořitelny a do konce února otevře další přepážky na sedmi poštách. Ty umožní sjednávat všechny základní finanční produkty na jednom místě. V roce 2019 bude vybudováno dalších 50 specializovaných přepážek a jejich celkový počet tak dosáhne 360.

Pošta zároveň vypsala soutěž na nového provozovatele systému akceptace platebních karet. Smlouva s ČSOB o provozu systému pro akceptaci karet je uzavřená do letošního roku. Nyní je platba kartami možná na zhruba 700 největších poštách z celkem 3200 poboček.


Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.05806 / Celkový počet hodnoceni 155
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti