Nejabsurdnější nařízení EU – hlasujte o nesmyslných výplodech choré mysli z Bruselu!


29. 01. 2013  09:00   |   Redakce BP.com   |   komentářů (0)

Populární anketa o Nejabsurdnější bankovní poplatek 2012 má letos novou subkategorii. Je jí hlasování o nejabsurdnějším nařízení Evropské unie. Čtenáři našich stránek v něm rozhodují, jaké že opatření politiků a úředníků z Bruselu si zaslouží poklepání na čelo?

Do hlasování Se prozatím zapojilo přes tři a půl tisíce čtenářů, kteří na první místo průběžného pořadí vynesli normu určující zakřivení banánu (33,65 % hlasů), na druhém místě je dotace kompenzující vnitrozemské státy za to, že nevlastní moře (12,67 % hlasů) a na třetím místě „populární“ zákaz používání klasických žárovek (7,66 %).

.

HLASOVÁNÍ JE ZDE!

.

Zajímavé je, že se hluboko pod stupni vítězů umisťuje zákaz používání výrazu „pomazánkové máslo“, který vzbudil svého času u Češek a Čechů velké vášně (jen 2,72 % hlasů) – k této věci doporučujeme článek Petra Macha (link níže), který ukazuje, jakým způsobem všemocní evropští kormidelníci ovlivňují životy obyvatel v Unii. Podobné vášně vzbudil imbecilní zákaz používání slova marmeláda pro marmelády, které nejsou z citronů a pomerančů (vše ostatní se má pojmenovat džem) – tato absurdita zatím obdržela jen 66 hlasů (1,87 % celku).

.

DOPORUČUJEME – JAK EVROPSKÁ UNIE ZFALŠOVALA SOUD “EVROPSKÁ KOMISE VERSUS ČESKÁ REPUBLIKA VE VĚCI POMAZÁNKOVÉ MÁSLO!

.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.9639 / Celkový počet hodnoceni 1025
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti