NEY spořitelní družstvo se znovu rozrůstá: Pátá pobočka bude v Havlíčkově Brodě


09. 01. 2018  13:50   |     |   komentářů (0)

NEY spořitelní družstvo dále rozšiřuje síť svých obchodních zastoupení. Tento týden v centru Havlíčkova Brodu otevře již pátou pobočku. Slavnostní otevření se uskuteční v pátek 12. ledna od 11.00 hodin.

„Havlíčkův Brod jsme zvolili jako strategické místo mezi Čechami a Moravou. Klienti z Vysočiny tak již nebudou muset cestovat do Brna nebo Prahy. Dostupnost obchodní sítě je pro nás prioritou, neboť bez ohledu na možnosti internetu v oblasti financí řada lidí upřednostňuje osobní konzultaci,“ říká předseda představenstva Petr Illetško.

Kde není pobočka, tam dojede bankéř

Členům, pro které jsou stávající pobočky stále příliš vzdálené, nabízí záložna od loňského roku unikátní službu mobilního bankéře. Ten ve smluveném čase přijede kamkoliv po celé republice.

„Mobilní bankéři obsluhují členy, kteří u nás mají termínované vklady. Zájem o službu je enormní. V tuto chvíli máme dva mobilní bankéře – jednoho pro oblast Čech, druhého pro Moravu a Slezsko – ale ti jsou na limitu svých kapacit a už nyní je jasné, že přibudou další, možná pro jednotlivé kraje,“ avizuje Petr Illetško.

Kontaktní údaje:

Pobočka Praha Pasáž Oasis Florenc, Sokolovská 394/17

Pobočka Brno Budova Dorn, Dornych 510/38

Pobočka Olomouc Salmův palác, Horní náměstí 371/1

Pobočka Uherské Hradiště VTP Triangl, Stojanova 1336

Pobočka Havlíčkův Brod Finanční dům, Dolní 132, Havlíčkův Brod


 Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.07386 / Celkový počet hodnoceni 176
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti