Poslední den: Vyhrajte tablet Google Nexus 7


31. 03. 2013  00:26   |   BP.com   |   komentářů (1)

Měsíc březen se chýlí ke konci, aktuální soutěž finanční gramotnosti, kterou na webu www.bankovnipoplatky.com připravila Fio banka, v podstatě také - zbývají poslední tři dny! Klasický průběh vám pomůže zvýšit vaši finanční gramotnost a navíc si zasoutěžit o zajímavou cenu. Neváhejte!!!

Deset otázek a zajímavá cena? Tou tablet "Google Nexus 7 16GB black Asus" bezpochyby je. Vyhrát jej nedá žádnou velkou práci - stačí pár minut v času, v němž napnete mozkové závity, odpovíte na 10 otázek a odešlete formulář s údaji. Pak zbývá jen čekat, zda se na vás usměje štěstí a budete vylosováni - v takovém případě vás pak kontaktujeme a dohodneme předání ceny.

.

OTÁZKY K SOUTĚŽI NALEZNETE ZDE

.

Jednoduché, že? Pokud splňujete předpoklady, pusťte se do toho! Soutěže se mohou účastnit všechny osoby ve věku od 18 let, které mají trvalé bydliště hlášeno na území České republiky. Pro zařazení do "losovacího osudí" je nutné, abyste správně odpověděli na všech 10 otázek, a to do 31. března 2013 včetně. O losování i výhercích budeme samozřejmě informovat na našem webu.


Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.01395 / Celkový počet hodnoceni 1075
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti