Nové balíčky podle ČSOB (FinExpert.cz)


15. 04. 2007  11:51   |   Dalibor Chvátal   |   komentářů (0)

Od května připravila KB změny v současně nabízených bankovních účtech pro občany. Pro letošní rok jsou hitem tzv. paušální účty.

Od května připravila banka zásadní změny v současně nabízených bankovních účtech pro občany. Dobrou zprávou je, že ušetří všichni. Pro letošní rok jsou hitem jednoznačně tzv. paušální účty. Za jeden paušální poplatek obdržíte všechny potřebné služby a více neplatíte. Tento typ účtů představila GE Money Bank a Komerční banka, delší dobu je již nabízí i Živnostenská banka. Tyto účty jsou vhodné především pro aktivní klienty, ostatní by naopak zaplatili více, než při placení běžných poplatků. Doufali jsme, že další nabídku těchto typu účtů by mohla nabídnout právě ČSOB, ale na tiskové konferenci ČSOB prezentovala, že jako obvykle půjde svojí vlastní cestou. Zda je to dobře, musí rozhodnout její klienti.

ČSOB Konto – základ pro každého

Od května dojde k přejmenování účtů. Stávající ČSOB Osobní konto Plus se změní na ČSOB Konto a stane se základním účtem, který bude ČSOB otevírat klientům. Jeho cena se nemění a nadále bude stát 50 Kč. Přibude navíc pár služeb. V ceně účtu budou měsíčně dva výběry z bankomatů ČSOB, jedna příchozí tuzemská platba a dvě elektronické debetní karty VISA Electron. Ostatní služby jsou beze změny, tj. nadále zůstává v ceně kontokorent a elektronické bankovnictví. Pozor, kontokorent k ČSOB Kontu má o 1 % vyšší sazbu, než u ostatních účtů (13,90 % p.a.). Konto je úročeno jednou úrokovou sazbou ve výši 0,15 % p.a.

Pro současné klienty s ČSOB Osobním kontem Plus nastane změna automaticky a od května budou mít nové ČSOB Konto.

 

Více najdete na:

http://www.finexpert.cz/default.aspx?server=1&article=18884

 Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.96834 / Celkový počet hodnoceni 758
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti