Nové internetové bankovnictví mBank udává směr a sklízí mezinárodní ocenění

< < Zpět na článek

Přidat nový komentář

Jméno:
Titulek:
Obsah:


Nové IB | ( Pepe | 15. 09. 2014 15:50:31 )
Podobné reakce jako tady se dají čekat. Vždy to tak bylo když přišlo něco nového, inovativního. Ano má to zatím mouchy, ale je vidět že na tom pracují. Narovinu, konečně měl někdo koule na to vybočit z řady a ty hnusné nudné tabulkové IB udělal trochu osobní. Čas ukáže jestli to byl dobrý krok, ale i vzhledem celkovému vývoji UX nejen na operačních sytémech nebo aplikacích se dá očekávat, že správný. Za mě palec nahoru...
Re: Kto ho nevyskusal pise taketo clanky, kto vyskusal, v strachu o svoje peniaze odchadza do inej banky... | ( JUra | 12. 09. 2014 10:42:03 )
je to naprostá pravda - mbanka vypíná pomalu staré bankovnictví a já jsem pomalu na odchodu - přesně nesmyslné animace, zbytečné funkce. nic pro mě. už to, že po vlně kritiky nechala běžet půl roku oba systémy, svědčí o tom, že klienti nové IB odmítli. nevíte někdo ,která banka má podobné IB, a to zdarma?
Kto ho nevyskusal pise taketo clanky, kto vyskusal, v strachu o svoje peniaze odchadza do inej banky... | ( dusanh | 15. 03. 2014 10:08:34 )
mB novy ibanking je jedna neprehladna a hlavne nefunkcna katastrofa! Praca s peniazmi je matuci farebny chaos, plny zbytocnych efektov, obrazkov a animacii a este plnsi chyb - od elementarnych az po fatalne! Chcem len jednoducho a prehladne, a hlavne s pocitom bezpecia, pracovt s mojimi peniazmi! Chcem tak vela?! Keby sa aspon cely ten bordel dal vypnut! A tie fatalne chyby!!! Ved ja si nevidim ani vsetky vlastne ucty!!!!!! Som jednoznacne na odchode.
IB fenomén? | ( uživatel | 07. 02. 2014 13:23:07 )
Nikde na světě něco podobného nenajdete ne proto, že by to jinde neuměli (tomu by jistě nikdo nevěřil), ale protože si v ostatních zemích netroufnou něco takového nabídnout svým klientům, kteří jim svěřují své peníze s důvěrou, že budou v bezpečí. A mBank může tímto experimentem o důvěru snadno přijít.


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti