Novinka LBBW Bank: IQ Hypotéka Multi


23. 11. 2008  19:02   |   Martina Lambert   |   komentářů (0)

IQ Hypotéka Multi je zcela nový typ hypotečního úvěru, který umožní klientům spojit úvěry a půjčky se stejným účelem do jednoho nového hypotečního úvěru a tím výrazně ušetřit na poplatcích za správu úvěrů.

IQ Hypotéka Multi je zcela nový typ hypotečního úvěru, který umožní klientům spojit úvěry a půjčky se stejným účelem do jednoho nového hypotečního úvěru a tím výrazně ušetřit na poplatcích za správu úvěrů.

 

IQ Hypotéka Multi  je určena ke konsolidaci stávajících závazků klienta, tedy například hypoték u různých bank na stejné účely (vlastní bydlení, koupě nemovitosti, která je dále pronajímána, koupě nemovitosti určené pro rekreaci nebo tzv. americka hypotéka, či hypotéka na cokoliv) a také na konsolidaci spotřebitelských úvěrů.

Nejpatrnější je úspora právě v případě konsolidace spotřebitelského úvěru do hypotéky díky podstatně nižší úrokové sazbě. Navíc může klient konsolidací získat i další dodatečné prostředky.

                 

Dana Maršálková, ředitelka Product Development, popisuje výhody IQ Hypotéky Multi: „Díky našemu novému produktu, který umožňuje sloučení více závazků do jednoho, si klient sníží své měsíční náklady a zoptimalizuje své měsíční úvěrové zatížení. Navíc klient s dobrou platební morálkou může získat novou hypotéku i bez doložení příjmu. Velkou výhodou je také možnost konsolidace neúčelových úvěrů do americké hypotéky a tím získání nižší úrokové sazby oproti spotřebitelským úvěrům.”

 

IQ Hypotéka Multi je určena pro všechny životní situace:

 

<       splácení jedné nebo více hypoték na bydlení a jednoho nebo více úvěrů na bydlení ze stavebního spoření – v tomto případě je nejvhodnější IQ Hypotéka Multi – účel bydlení.

 

<       splácení jedné nebo více hypoték s jinými účely než je bydlení (např. pronájem bytu nebo rekreaci) - pak je nejvhodnější IQ Hypotéka Multi – jiný účel, než bydlení. 

 

<       splácení jedné nebo více tzv. amerických hypoték a spotřebitelských úvěrů (na cokoliv) - zde je nejvhodnější IQ Hypotéka Multi – bez účelu

 

Podrobnosti o IQ Hypotéce Multi  a kompletní přehled podmínek a dokumentů potřebných k získání IQ Hypotéky Multi vám sdělí bankovní poradce v každé pobočce LBBW Bank nebo je naleznete na stránkách www.LBBW.cz. Podrobnější informace o hypotečních úvěrech obdržíte i na bezplatné infolince 800 700 800.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.99879 / Celkový počet hodnoceni 828
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti