Novoroční předsevzetí do roku 2017. Hlavně zdravý selský rozum


02. 01. 2017  00:22   |   Miroslav Zeman   |   komentářů (0)

Rok 2017 nám už oficiálně začal a my se probouzíme do dní, které už budeme po následujících 365 dní vždy zakončovat číslem 2017. Co bych vám za náš server Bankovní poplatky do nového roku popřáli?

Budeme současně rádi, když naše přání se stane i předsevzetím pro co nejvíce lidí. A nikoliv jen předsevzetím, ale skutečným odhodláním něco změnit, napravit, nebo zlepšit. I samotná myšlenka na pozitivní změnu je dobrá. Ukazuje alespoň na to, že si uvědomujeme co je dobré a co špatné. Už jen toto vědomí znamená velmi moc.

1. Snažme se být odpovědnější - už jsme se mohli přesvědčit a je dokázáno, že velká část občanů zásadně nečte, nebo jen povrchně studuje smlouvy, které podepisuje. Pohodlnost a snaha zalíbit se druhé straně a nedělat problémy, může mít fatální následky v budoucnosti. Když už následky nebudou fatální, může se vám tento přístup velmi prodražit.

2. Používejme zdravý selský rozum - když už se do studování smlouvy dáme, tak používejme co nejvíce zdravý selský rozum. Je ve smlouvě něco, čemu nerozumíme? Nechme si to nejen vysvětlit, ale najděme si to také na internetu, případně se poraďme s někým, kdo věci rozumí. Uvažujte logicky. Zejména první blok, nebo první otazník, který se vám v hlavě objeví, je nejdůležitější a nenechte si tuto obavu jen tak lehce či povrchně vymluvit. Od svých obav upustíte až ve chvíli, kdy je jasně prokázán opak.

3. Buďte sebevědomější - nepadejte před aparátem banky nebo pojišťovny na zadek. Na prvním místě máte být vy a vaše rodina. Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.98142 / Celkový počet hodnoceni 592
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti