Nový portál ČSOB Penzijní společnosti láká své klienty na prázdniny v Římě


08. 04. 2015  12:08   |     |   komentářů (1)

ČSOB Penzijní společnost připravila pro své klienty nový portál – www.penzijniportal.cz, který zobrazuje informace o klientově smlouvě, celkovém stavu prostředků a příchozích platbách. Přes portál je navíc možné zadávat vybrané změnové požadavky či vznášet dotazy. Je určen pro klienty penzijního připojištění, doplňkového penzijního spoření i důchodového spoření. 

Penzijní portál

Navíc každý, kdo se v období od 8. dubna do 15. května 2015 do portálu zaregistruje, bude automaticky zařazen do soutěže o 3 zájezdy do Říma pro dvě osoby.

 

„Při vývoji nového Penzijního portálu jsme se zaměřili zejména na jednoduchost, přehlednost a zobrazení informací, které se týkají klienta a jsou pro něj důležité.

Vznik nového portálu je jedním z kroků v rámci naší strategie, ve které se chceme ještě více přiblížit přáním a požadavkům našich klientů,“ sdělila Marcela Suchánková, generální ředitelka ČSOB Penzijní společnosti. 

 

Portál je novým informačním kanálem ČSOB Penzijní společnosti. Po jednoduché registraci je možné získat přístup ke smluvním údajům i informacím o evidovaných prostředcích. Další výhodou je zobrazení aktuálního kurzu účastnických a důchodových fondů.

 

Klient tak má vždy přehled o vývoji zhodnocení svých prostředků. Součástí nabídky portálu je také přístup do exkluzivního zpravodajství Patria – Online, které mohou klienti ČSOB Penzijní společnosti využívat první tři měsíce od registrace do portálu zdarma. 

Přihlášení na Penzijní portál je možné prostřednictvím odkazu: www.penzijniportal.cz Zde provede každý ze zájemců registraci a poté již bude moci využívat služeb portálu.

 

Více informací na www.csob.czČtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.96587 / Celkový počet hodnoceni 1260
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5

Nový portál ČSOB Penzijní společnosti láká své klienty na prázdniny v Římě

Jak se mám přihlásit ke svému účtu ČSOB PF ?
Nevím, jak se přihlásit ...
Diskutovat


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti