Novým mluvčím Air Bank se stal Vladimír Komjati


06. 08. 2012  13:37   |   tz   |   komentářů (5)

Novým tiskovým mluvčím a PR manažerem Air Bank se stal od 1. srpna Vladimír Komjati. Ze své pozice bude zajišťovat veškerou komunikaci banky s médii a veřejností. Do Air Bank přichází z české pobočky Microsoftu, kde byl odpovědný za komunikační strategii vybraných korporátních i produktových témat, vztahy s médii a rozvoj aktivit na sociálních sítích.

Vladimír Komjati se v oblasti public relations pohybuje více než sedm let. Před nástupem do Microsoftu působil v agenturách EMC a Madison Public Affairs, kde měl na starost i klienty z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví. Mediálně například tři roky zastupoval Bankovní a Nebankovní úvěrový registr nebo pojišťovnu AEGON při jejím vstupu na český trh.

 .

Ekonomické a marketingové znalosti získal Vladimír Komjati i v rámci studia. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze se specializací na podnikovou ekonomiku, management a marketing. Absolvoval také kurz London School of Public Relations. Druhým rokem je členem výkonného výboru PR Klubu.

 .

Vladimír Komjati (31) je svobodný. Hovoří anglicky, německy a ovládá základy italštiny. Mezi jeho záliby patří cestování, hudební fotografie, vaření a sport. Ve volném čase se také věnuje podpoře start-upů a neziskových organizací.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.00788 / Celkový počet hodnoceni 888
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti