Informace z bank

EY Světovým podnikatelem roku 2018 se stal brazilský developer Rubens Menin ze společnosti MRV Engenharia

22. 06. 2018  21:54  |   Vítězem letošního světového finále soutěže EY Podnikatel roku byl na slavnostním ceremoniálu v monackém Salle des Étoiles včera večer vyhlášen Rubens Menin, předseda představenstva brazilské společnosti MRV Engenharia e Participações S.A. („MRV“).Vybrán byl z 56 finalistů, národních vítězů ze 46 zemí a regionů. Celkem se letošního ročníku zúčastnilo 761 podnikatelů. Menin je historicky prvním EY Světovým podnikatelem roku z Jižní Ameriky. více »

Začínající podnikatelé

20. 06. 2018  19:43  |   Komerční banka ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) spustila již šestý ročník grantového programu Nastartujte se. Cílem tohoto programu je podpořit začínající podnikatele v České republice, mimo jiné proto, aby se z České republiky nestala jen montovna nadnárodních společností. Své podnikatelské projekty mohou zájemci přihlásit do 7. září 2018. více »

Architektonická soutěž na nové sídlo České spořitelny je ve finále, porotci vybrali tři nejlepší návrhy

20. 06. 2018  19:41  |   Ve finále mezinárodní architektonické soutěže na novou centrálu České spořitelny uspěly návrhy architektů ze Švédska, Německa a Rakouska/České republiky. O tom, který návrh bude realizován, se rozhodne v průběhu léta a podzimu. více »

Česká spořitelna se dohodla s Evropským Investičním Fondem: sociální podniky získají přístup k 12 milionům euro

20. 06. 2018  19:40  |   Česká spořitelna podepsala s Evropským Investičním Fondem (EIF) záruční smlouvu pro sociálně prospěšné podnikání, které výrazně zvýší dostupnost financování pro podnikání se sociálním přesahem v České republice. více »

Moře už „nefrčí“, chystá se k němu jen čtvrtina Čechů

20. 06. 2018  19:39  |   Doby, kdy naším největším přáním byla dovolená u moře, jsou dávno pryč. Jak ukázaly výsledky průzkumu NMS Market Research pro Raiffeisen stavební spořitelnu, letos si povalováním na pláži zpříjemní léto pouze 28 % Čechů. Většina dotázaných bude trávit letní měsíce v tuzemsku. více »

dTest: Bez peněz do ciziny nelez

20. 06. 2018  19:37  |   Protože si Česká republika stále zachovává svoji jedinečnou měnu, před každou cestou do zahraničí musíme vyřešit otázku, jak a čím tam budeme platit. Na co vše si při obstarávání valut dávat pozor? více »

ČNB hasí požár nedostatečné výstavby. Za nově stanovených podmínek by vloni na hypotéku nedosáhlo 20 % žadatelů

20. 06. 2018  10:25  |   Snížená dostupnost bydlení začíná být v Česku velkým společenským problémem. Malá nabídka bytů způsobená nedostatečnou bytovou výstavbou není schopna uspokojit poptávku po vlastním bydlení, což má zejména v Praze a dalších velkých městech za důsledek růst cen bytů o desítky procent. Nová opatření ČNB, kterými se snaží zabránit přehřátí hypotečního trhu, by podle propočtů České bankovní asociace (ČBA) měla v minulém roce negativní dopad na cca 20 % žadatelů o hypoteční úvěr.     více »

AUTOTÝM nezávisle prověřuje ojetiny. V bazarech hledejte jejich nálepku

20. 06. 2018  10:22  |   Autotým přichází s novinkou, která pomáhá lidem s nákupem ojetých vozů a chrání je před nekalými praktikami obchodníků. V rámci služby Autotým zkontrolované vozy označuje žlutou nálepkou „Prohlédnuto“. Takto nezávisle technicky prověřená auta najdete v autobazarech po celé republice i v online katalogu kontrolovaných vozů.   více »

Změny v představenstvu Komerční banky

16. 06. 2018  14:23  |   Komerční banka změní obsazení svého představenstva. Novými členy představenstva se stanou David Formánek, současný generální ředitel Modré pyramidy stavební spořitelny, a.s. a Miroslav Hiršl, aktuálně generální ředitel Société Générale Montenegro AD. více »

ČS nemovitostní fond kupuje za 2,3 mld. Kč Metronom Business Center v Praze

16. 06. 2018  14:20  |   ČS nemovitostní fond, který obhospodařuje REICO investiční společnost České spořitelny, koupil v polovině června 2018 za 2,3 mld. Kč budovu Metronom Business Center v pražských Butovicích. Většinovým nájemníkem je německý softwarový gigant SAP, pro který je budova hlavním sídlem v České republice. Prodávajícím byla developerská skupina HB Reavis, která budovu postavila v roce 2015. Nákup Metronom Business Center je zatím letošní největší kancelářskou transakcí v České republice. více »

Která z bank je největší? A jak si vedou nízkonákladové banky v roce 2018

15. 06. 2018  00:42  |   Aktualne.cz: Největší bankou podle počtu klientů zůstává nadále Česká spořitelna, na páté místo už ale poskočila Fio banka a mezi středně velké banky se poprvé přehoupla Air Bank. Podle bilanční sumy je jedničkou ČSOB. více »

Analýza: Pouze 11 procent malých a středních firem využívá evropské dotace

14. 06. 2018  20:11  |   Malé a střední podniky pro svůj rozvoj dostatečně nevyužívají dotace z fondů Evropské unie. Dotace se jim zdají komplikované, a proto je doposud využilo pouze 11 procent firem. Vyplývá to z analýzy indikativního oboru v rámci Indexu očekávání firem ČSOB a šetření mezi 500 českými firmami. více »

J&T BANKA uzavřela první kvartál s bilanční sumou téměř 154 miliard korun

14. 06. 2018  20:10  |   J&T BANKA, jedna z nejvýznamnějších privátních bank v České republice, uzavřela dle konsolidovaných výsledků první čtvrtletí letošního roku s bilanční sumou ve výši 153,95 miliard korun. Banka tak navázala na úspěšný rok 2017 a i nadále pokračuje v růstu. Čistý zisk za dané období činil 665 milionů korun. více »

Správa firemních financí i placené poradenství. S novou službou Corporate Services přináší Swiss Life Select na český trh obojí

14. 06. 2018  20:09  |   Swiss Life Select představuje na českém trhu novou službou finančního poradenství zaměřující se na správu firemních financí. Služba Corporate Services zároveň přináší koncept placeného poradenství, který zajistí transparentnost, nezávislost i kvalitu poradenských služeb. Klienti již nebudou omezeni nabídkou produktů, které se vážou na provizní systém. V rámci služby Corporate Services poradí Swiss Life Select českým firmám s platebními operacemi, financováním, investicemi, krytím rizik i optimalizací kapitálové struktury. více »

Přichází další komiksová edice platebních karet Komerční banky

14. 06. 2018  20:00  |   Po úspěšné sérii Superhrdinů, kterou Komerční banka (KB) ve spolupráci s filmovým studiem Warner Bros. nabídla klientům v loňské roce, přichází nová limitovaná řada WANTED. Na platební kartě tak mohou zájemci mít například postavy Harley Quinn, Jokera nebo Catwoman. Tedy ty, bez kterých by komiksové příběhy vlastně nedávaly smysl. více »

Česká spořitelna spouští jako první společnost v ČR ověřování klientů pomocí hlasu

14. 06. 2018  00:14  |     Spořitelna spouští dvě nové autorizační metody – Ověření hlasem (hlasová biometrie) a Ověřené volání (aplikace George klíč) Pomocí hlasová biometrie budou klienti, volající na zákaznickou linku, ověřeni pouze na základě svého hlasu Mobilní aplikace George klíč naopak klientům umožňuje autorizované a zabezpečené volání na linku přímo z chytrého telefonu a to bez nutnosti hlasového ověřování     více »

Zlatá koruna 2018: FinTech poprvé ve Zlaté koruně!

12. 06. 2018  13:57  |   ročník soutěže finančních produktů přinesl hned několik novinek více »

Předsedou představenstva ČLFA byl zvolen Jiří Matula

12. 06. 2018  13:56  |   Česká leasingová a finanční asociace (ČLFA) má nového předsedu představenstva. Je jím Jiří Matula, stávající předseda představenstva a generální ředitel společnosti UniCredit Leasing CZ. více »

Equa bank již ušetřila klientům díky refinancování půjček přes 600 milionů korun

12. 06. 2018  13:55  |   Od roku 2012, kdy Equa bank jako první z bank uvedla na trh RePůjčku, již ušetřila svým klientům částku přesahující 600 milionů korun. Na jedné splátce klienti průměrně ušetří 186 korun, celková úspora na převedených úvěrech pak přesahuje 20 tisíc korun. Nejčastěji si klienti refinancují půjčky přes internet banking. Půjčku si takto převede každý 4. klient. více »

Fio banka umožňuje obchodovat akcie Prabos a Avast na české burze RM-SYSTÉM

12. 06. 2018  13:55  |   Fio banka, největší online broker v České republice, pravidelně přináší zajímavé investiční novinky. Nyní nabízí možnost obchodovat akcie společností Prabos a Avast na české burze RM-SYSTÉM. Klienti je mohou nakupovat v poplatkově zvýhodněném režimu EasyClick. více »

Úvěry od RSTS v novém: rychlejší, jednodušší, online

11. 06. 2018  21:12  |   Raiffeisen stavební spořitelna změnila systém zpracování a vyhodnocování úvěrových žádostí. Cílem je schvalování až 30 % žádostí o úvěr, včetně podpisu smlouvy a pokynu k čerpání peněžních prostředků, během jednoho dne. A to i pro úvěry se zástavou. více »

Spořit si na vlastní bydlení se vyplatí už při studiích

08. 06. 2018  02:07  |   Konec školního roku se blíží, někomu za pár týdnů začnou vytoužené prázdniny, pro jiné budou následující dny ve škole ty úplně poslední. Aby mohli čerství absolventi vstoupit do nové životní etapy s lehkostí a bez stresu z nedostatku financí, je dobré myslet dopředu a začít šetřit včas. Ideální dobou je podle téměř tří čtvrtin Čechů právě období vysokoškolských studií. více »

Air Bank má už 350 bankomatů. Počet výběrů dosahuje 600 tisíc za měsíc

08. 06. 2018  00:20  |   Air Bank postavila už svůj jubilejní 350. bankomat. Zvyšuje se nejen samotný počet bankomatů banky, ale také počet výběrů z nich a počet vkladů do bankomatů, které slouží zároveň pro vložení hotovosti na účet (takzvané vkladomaty).  více »

Věrnostní program bene+ vrátil klientům za 10 let přes 350 milionů korun

07. 06. 2018  18:34  |   Desáté narozeniny slaví v červnu věrnostní program bene+ od MONETA Money Bank. Za dobu svojí existence vrátil klientům MONETA Money Bank přes 350 milionů korun za jejich nákupy kartami Mastercard a VISA v partnerské sítí bene+. Ta v současnosti čítá přes 320 společností, které provozují v souhrnu téměř čtyři tisíce kamenných nebo on-line obchodů. Aktuální výročí věrnostního programu bene+ doprovází velká internetová soutěž na stránkách www.soutez.beneplus.cz o atraktivní ceny v celkové hodnotě přes 150 tisíc korun. více »

Korporátní klienti KB mohou ovládat účty různých bank v různých zemích z jedné aplikace

06. 06. 2018  20:10  |   Komerční banka ve spolupráci s mateřskou Société Générale nabízí multibankovní aplikaci internetového bankovnictví Sogecash Web. Klienti zde mohou po jediném přihlášení spravovat své účty vedené v různých bankách v různých zemích. K dispozici je rovněž varianta pro mobilní bankovnictví Sogecash Web Mobile. Produkt navíc v kombinaci s řešením Sogecash® SWIFTNet a Sogecash® SFTP pokrývá i ty nejnáročnější požadavky nadnárodních firem kladené na služby cash managementu. více »

Equa bank nově nabízí možnost vyřídit si půjčku z mobilu

06. 06. 2018  20:07  |   Klienti Equa bank si mohou od dnešního dne vyřídit Minutovou půjčku prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu. Výhodou této služby je rychlost, požadované peníze může mít žadatel o půjčku na svém účtu již za pár minut, ať je kdekoliv po celém světě. Stačí mít jen stáhnutou aplikaci mobilního bankovnictví Equa bank, které patří k těm nejmodernějším na trhu. Naposledy bylo oceněno bronzovou medailí v prestižní soutěži Zlatá koruna v kategorii Online aplikace. Minutová půjčka se umístila dokonce na 1. místě v kategorii Úvěry. Celkem v této soutěži získala Equa bank 7 ocenění a stala se tak nejúspěšnější bankou v soutěži. více »

Průzkum k GDPR: Češi na sebe prozradí hodně, tabu je majetek a děti

06. 06. 2018  00:23  |   Jaké informace o nás firmy registrují a jak jsou tato data chráněna – to zajímá téměř dvě třetiny Čechů. Jsou ochotni prozradit na sebe mnohé, avšak tabu je přiznávat majetek, hovořit o dětech, a také o svém věku. Nejmenší obavy mají ze sdílení informací s bankami a pojišťovnami.  více »

Novou HR ředitelkou ČMSS je Alena Bořilová

04. 06. 2018  21:56  |   Novou HR ředitelkou ČMSS se od 1. června stala Alena Bořilová. V pozici vystřídá Petra Vykopala, který se rozhodl opustit svět korporace a pokračovat v kariéře mimo bankovnictví. více »

Raiffeisenbank má novou ombudsmanku

04. 06. 2018  21:55  |   Raiffeisenbank jmenovala na pozici ombudsmanky Jarmilu Brčákovou. Ta přebírá pomyslné žezlo od Petra Rögnera, který po dlouholetém a úspěšném působení v Raiffeisenbank odchází do penze. Jejím úkolem bude prověřovat podněty klientů v případě, že nebudou spokojeni s předchozím vyřešením svého požadavku ze strany Raiffeisenbank. více »

Mobilní aplikace Smart Banka zvítězila v soutěži Zlatá koruna 2018

01. 06. 2018  17:12  |   Hned dvě prestižní ocenění získalo mobilní bankovnictví Smart Banka od MONETA Money Bank v renomované oborové soutěži Zlatá koruna 2018. Smart Banka zvítězila v kategorii On-line aplikace dle hlasování odborné poroty a dle hlasování veřejnosti se stala třetím nejlepším finančním produktem. Těmito zásadními úspěchy rozšiřuje Smart Banka výčet dosavadních významných cen, mezi něž patří například zlato v soutěži Mobilní aplikace roku 2017 a stříbro v soutěži WebTop100. Mobilní bankovnictví Smart Banka umožňuje pohodlnou, bezpečnou a intuitivní správu financí přes chytrý telefon nebo iPad kdykoliv a kdekoliv, je plně vyvíjeno v České republice agilním způsobem a používá je přes 200 tisíc zákazníků MONETA Money Bank, která je s milionem klientů čtvrtou největší tuzemskou bankou. více »

Air Bank zavádí třetí úrokové pásmo u hypoték

01. 06. 2018  16:56  |   Air Bank od 1. června zavádí třetí úrokové pásmo u hypoték. Nově tak banka nabízí úrok 2,99 % u hypoték nižších než 700 tisíc korun. více »

Fio banka získala 4 ocenění v soutěži Zlatá koruna 2018

01. 06. 2018  16:42  |   Tři první místa a jedno druhé, to je bilance produktů české Fio banky v prestižní soutěži Zlatá koruna 2018. Nejvyšší příčky obsadil její podnikatelský účet, podnikatelský úvěr a investiční aplikace e-Broker. Stříbrnou korunu získal osobní účet. více »

Poškození se naučili na firmách vydělávat

30. 05. 2018  19:16  |   Zatímco tři čtvrtiny pojistek podnikatelů se týkají pojištění odpovědnosti a jen čtvrtina pojistek se vztahuje k majetku, když dojde na pojistnou událost, je tento poměr opačný. Ukazuje se, že se firmy bojí. více »

ČMSS nově poskytne úvěr i bez předem vybrané nemovitosti

30. 05. 2018  19:14  |   Klienti ČMSS nově budou moci získat úvěr i bez konkrétní vybrané nemovitosti. Díky novému  produktu „Úvěr v předstihu“ klienti získají jistotu při financování svého bydlení, nebudou muset po výběru nemovitosti čekat, jestli jim bude půjčka schválena. Úvěr v předstihu lze získat jako překlenovací i řádný úvěr se standardními podmínkami. ČMSS v letošním roce předpokládá další nárůst úvěrových aktivit. více »

Equa bank hlásí 333 333 klientů

30. 05. 2018  19:13  |   Equa bank překonala hranici 333 333 klientů, což v meziročním srovnání představuje nárůst o 23 %. Každý druhý nový klient přitom obsluhuje své účty z mobilu. To je o 58 % více, než tomu bylo v roce 2017. Ostatní klienti spravují své účty prostřednictvím internetového bankovnictví. více »

Studie potvrzuje, že se dále snižuje kvalita obsluhy v českých bankách

28. 05. 2018  21:13  |   Podle aktuálních statistik se českému bankovnímu trhu daří lépe než kdykoli dříve. Ani kvetoucímu odvětví, které loni zvýšilo souhrnný čistý zisk meziročně o dvě miliardy na 75,9 miliardy korun, se však nevyhýbají vážná rizika. Vedle mimořádně napjatého trhu práce a rostoucích mzdových nákladů je to také klesající kvalita obsluhy stávajících klientů bank, kterou letos již druhým rokem po sobě odhalil průzkum agentury Market Vision.   více »

Společnost ESSOX letos oslaví 25. výročí na našem trhu a představuje vize do budoucna

28. 05. 2018  21:13  |   Společnost ESSOX, jeden z největších poskytovatelů služeb v oblasti financování spotřebního zboží a automobilů, oslaví letos 25 let na českém trhu. Z malé jihočeské firmy, která začala podnikat s patnácti zaměstnanci, se stal lídr trhu s více než 400 zaměstnanci a ročním obratem 7,7 miliardy korun. I po 25 letech v portfoliu poskytovaných služeb dominuje financování automobilů. Aktuálně se společnost zaměřuje na podporu elektromobility, korporátní klientele i domácnostem nabízí na jednom místě financování projektů dobíjecích stanic a „zelených projektů“, nákupu automobilů, motocyklů i kol na elektrický pohon. více »

Raiffeisenbank odměňuje klienty se zdravým životním stylem

26. 05. 2018  22:06  |   Raiffeisenbank nově nabízí klientům životní pojištění pod názvem Domino Invest 2018. Banka přichází s novým konceptem slev, zvýhodněnou cenou za zdravý životní styl, propracovaným financováním pro případ invalidity nebo prodlouženou dobou pojištění až do věku 80 let. Těm, kteří chtějí zabezpečit svou rodinu pro případ fatálních událostí, jako je například smrt nebo trvalá invalidita, navíc banka nabízí možnost vlastní peníze zhodnocovat. více »

Sridhar Cadambi je novým členem představenstva Expobank CZ

26. 05. 2018  22:06  |   Novým členem představenstva Expobank CZ je s účinností od 14. května Sridhar Cadambi. Ten doposud působil na vedoucích pozicích v Royal Bank of Scotland, kde byl členem představenstev v jejích pobočkách v Polsku, Rusku, Rumunsku, Kazachstánu a Spojených arabských emirátech. V Expobank se zaměří především na sektor IT a ochrany dat, ale i finančních služeb a bankovních operací. více »

Mobilním telefonem ovládá svůj účet již 500 tisíc klientů Komerční banky

26. 05. 2018  22:05  |   Dnes v 8:40 si stáhl a aktivoval aplikaci KB pro mobilní bankovnictví Mobilní banka již půlmiliontý uživatel. Jubilejní klient obdrží od banky telefon značky Apple - iPhone 8 Red. Komerční banka zaznamenala výrazný růst zájmu o mobilní bankovnictví již v minulém roce (nárůst o 44 %) poté, co nabídla klientům bezpečnostní řešení Trusteer od IBM a zavedla řadu inovativních prvků, jako například face ID (identifikace obličejem), potvrzování transakcí otiskem prstů nebo propojení na chytré hodinky Apple Watch a Android Wear. Měsíční objem plateb zadaných přes mobilní bankovnictví je téměř 3,5 miliardy Kč. více »

Zástupci J&T a CITIC Group uzavřeli dohodu o prodeji pohledávek a vzájemné spolupráci

26. 05. 2018  22:04  |   Po konstruktivních jednáních zástupců J&T Private Investments, J&T Finance Group SE (dále jen J&T) a Rainbow Wisdom, společnosti řízené čínskou skupinou CITIC Group (dále jen CITIC) se strany dohodly na strategické spolupráci. více »

Klíče svým sousedům svěří téměř 60 % Čechů

24. 05. 2018  18:40  |   Nejen rodina, přátelé či kolegové z práce, ale také sousedé patří mezi osoby, se kterými je vhodné udržovat dobré vztahy. Že se to v tuzemsku daří, dokazuje průzkum agentury NMS Market Research pro Raiffeisen stavební spořitelnu. Podle něj jsou se svými sousedy spokojeny tři čtvrtiny Čechů a více než polovina jim dokonce dala své klíče od domácnosti. více »

Hypoték se poskytuje méně. Proč?

24. 05. 2018  18:36  |   Zájem o hypotéky oproti loňskému roku mírně opadl. Část poptávky místo bank nyní financují stavební spořitelny. Jak se bude trh vyvíjet v následujících měsících? více »

Česká spořitelna spouští nové internetové a mobilní bankovnictví George v ostrém provozu pro všechny klienty

24. 05. 2018  18:35  |     George je první bankovní aplikací u nás, která klientům pomáhá v reálném čase Nabízí intuitivní ovládání, nová zabezpečení, fulltextové vyhledávání a non-stop klientský chat Umožní placení mobilem a připojení účtů jiných bank Dlouhodobá komunikační kampaň bude uživatele Servisu 24 motivovat k přechodu na George     více »

Mobilní aplikace My Air vůbec poprvé dohnala v každodenním používání internetové bankovnictví

24. 05. 2018  18:29  |   Mobilní aplikaci My Air má ve svém telefonu přes 285 tisíc klientů Air Bank, tedy přibližně každý druhý. Měsíčně se do ní přihlásí přes 200 tisíc klientů, a denně je to už dokonce stejný počet lidí jako do internetového bankovnictví. Klienti navíc využívají stále více funkcí, které jim aplikace nabízí. A už brzy si v ní budou moct například nově také sjednat půjčku, zlevnit své nákupy nebo se podívat na své účty v jiných bankách. více »

Prasátku zvoní hrana: Dětský účet je výhodný i pro rodiče

24. 05. 2018  18:28  |   K nově otevřenému účtu mKonto pro děti nyní mladí klienti dostanou zajímavé dárky. Produkt však přináší celou řadu dalších benefitů pro děti i jejich rodiče. více »

Nulové oddlužení – naděje pro dlužníky, nebo morální hazard?

22. 05. 2018  11:22  |   Konferenci o nulovém oddlužení přivítal v pondělí, 14. května 2018, pražský hotel Prezident. Za účasti ministra spravedlnosti v demisi Roberta Pelikána (ANO 2011), prezidenta Exekutorské komory Vladimíra Plášila či experta Agentury pro sociální začleňování Radka Hábla si účastníci vyslechli příspěvky reflektující současnou situaci v ČR v oblasti oddlužení, seznámili se s největšími úskalími a vyslechli návrhy možných řešení. více »

Výhody každé jízdy do 15 minut zdarma od Hello bank! využívají měsíčně tisíce rekolistů

22. 05. 2018  11:21  |   Hello bank! by Cetelem  - to není jen digitální banka, svět financí a technologií, ale také podpora dobrých věcí, které mají nápad a mohou usnadnit každodenní život. Proto se banka rozhodla i letos podpořit městský bikesharing projektu Rekola. Službu využívá již přes 90 000 uživatelů bez ohledu na věk, kteří nejčastěji jezdí trasy do 9 minut. Díky Hello bank! mají své jízdy zadarmo, protože banka hradí prvních 15 minut každé výpůjčky. Toto partnerství jen za letošní březen přineslo bezplatné jízdy 2 000 rekolistům a v dubnu se počet cyklistů, kteří si půjčili růžové kolo zdarma, dokonce zpětinásobil. více »

ČSOB klesl v 1. čtvrtletí čistý zisk o 14 pct. na čtyři mld. Kč

22. 05. 2018  00:32  |   Čistý zisk skupiny ČSOB v prvním čtvrtletí klesl meziročně o 14 procent na čtyři miliardy korun. Celkový objem aktiv pod správou skupiny vzrostl meziročně o pět procent na 203 miliard korun. Informovala o tom dnes ČSOB v tiskové zprávě. více »

Výsledek BNP PARIBAS CARDIF POJIŠŤOVNY za rok 2017

21. 05. 2018  20:49  |   Výrazné zlepšení výsledků   Loňský kalendářní rok byl pro společnost BNP Paribas Cardif Pojišťovnu velice úspěšný. Čistý zisk pojišťovny v minulém roce zaznamenal nárůst o 26 % oproti roku 2016. V roce 2017 společnost dosáhla čistého zisku 168 milionů Kč oproti 133 milionům v roce 2016. Celkově společnost předepsala pojistné ve výši 2 262 508 000 korun. Oproti roku 2016 se jedná o dvouprocentní nárůst. více »

Sekce obsahuje celkem 6531 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti