Otisk prstu a další chystané novinky v aplikaci


02. 05. 2017  12:51   |     |   komentářů (0)

Naši mobilní aplikaci má už více než třetina z vás. Někteří ji dokonce mají rádi natolik, že už svůj účet neobsluhují jinak. Naši aplikaci tak velmi dobře znáte a často nám dáváte zpětnou vazbu. Díky ní máme docela dobrý přehled o tom, co dalšího byste uvítali.

Někteří z vás se podle všeho neobejdou bez přihlášení pomocí otisku prstu. I pro nás je důležité, aby se vám aplikace dobře používala. Proto jsme našli cestu, jak do ní otisk prstu dostat, a už na tom pracujeme. Když už v tom budeme, podíváme se znovu i na design celé aplikace.

Chceme také, aby vám aplikace pomáhala při každodenním používání účtu. Dnes vám třeba bezplatně oznámí jakoukoliv změnu zůstatku. Pohodlně a bezpečně v ní také potvrdíte platby nebo přihlášení do internetového bankovnictví. A budete se nám s ní moct prokázat i při volání do kontaktního centra. Namísto souboje s kontrolními otázkami jen ťuknutím potvrdíte, že jste to vy.

Co už naopak nabízet nebudeme, je zadávání plateb právě přes kontaktní centrum. Je to zdlouhavé a zájem o tuto službu dlouhodobě klesá. Navíc souhlasíme s tím, že v roce 2017 jsou daleko jednodušší způsoby, jak platby posílat. Koneckonců, třeba internetové bankovnictví nebo zrovna mobilní aplikace jsou pro takové platby (jako) dělané.

A víme, že někteří z vás by v platbách mobilem chtěli jít ještě dál. I na vás myslíme. Ale o tom zase příště. Do té doby ji stahujte, používejte a nepřestávejte nám dávat vědět, co a jak. 


Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.09169 / Celkový počet hodnoceni 349
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti