PFČP svým klientům radí, jak díky daňovým úlevám získat od státu co nejvíce


12. 11. 2012  16:16   |   tz   |   komentářů (0)

Klienti penzijních fondů mohou na daních ušetřit až 1800 Kč ročně. Penzijní fond České pojišťovny svým klientům v rámci služby Daňový servis aktivně radí, jak na to. Na stránkách www.klientskyportal.cz lze také zjistit, jak svůj výnos ze spoření právě tímto způsobem maximalizovat.

Administrativa spojená se správou svých finančních záležitostí leckoho odrazuje, proto PFČP svým klientům veškeré kroky spojené s daňovým odpočtem maximálně zjednodušuje. „Klientům před koncem roku posíláme dopisy, ve kterých mají konkrétně vypočítanou částku, při které získají nejvíce výhod. Přikládáme i předvyplněný formulář, do kterého stačí už jen vyplnit částku a podpis. Letos takových dopisů posíláme asi 320 tisíc. Našim klientům chceme nabízet maximum výhod a zároveň jim co nejvíce ušetřit práci,“ vysvětluje Libor Pergl, ředitel pro obchod a marketing PFČP.

 

Kdo chce získávat maximum od státu dlouhodobě, může si aktivovat službu Daňový servis. Službu lze sjednat telefonicky na klientské lince 840 111 280, e-mailem, na všech pobočkách České pojišťovny nebo s finančním poradcem. Pak už stačí jen do konce roku doplatit částku potřebnou k daňovému odpočtu.

 

V dnešním digitalizovaném světě je ale nejpohodlnější službou Klientský portál. „Je on-line, klienti v něm zjistí všechny informace, které se jejich účtu penzijního připojištění týkají, mohou si propočítat modely s různě velkou měsíční úložkou. Co je nejpodstatnější, všechny změny mohou provést sami a kdykoliv,“ doporučuje Libor Pergl.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.99465 / Celkový počet hodnoceni 934
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti