PLÁNOVANÁ ODSTÁVKA SYSTÉMŮ RAIFFEISENBANK


05. 03. 2013  18:27   |   tz   |   komentářů (0)

Raiffeisenbank  v březnu spustí první část nového IT systému. O prodlouženém víkendu 22. – 24. března proto chystá plánovanou odstávku části svých bankovních systémů. Nebude možné využívat služby internetového bankovnictví ani provádět platby, platební karty budou fungovat bez omezení. Systémy budou opět plně funkční v pondělí 25. března ráno.

Na víkend 22. až 24. března chystá Raiffeisenbank plánovanou technickou odstávku části svých bankovních systémů. Tyto systémy budou vypnuty v pátek 22. března v 18:00 a ukončení odstávky je naplánováno na pondělí 25. března v 8:00.

„Důvodem odstávky je plánovaný přechod na část nového bankovního systému. Spouštíme aplikaci pro správu klientských dat, která našim bankéřům umožní klienty lépe obsluhovat a nabídnout služby šité na míru. Klienti však v této fázi ve svém kontaktu s bankou žádnou změnu na první pohled nepocítí, v pondělí ráno se budou přihlašovat do stejného internetového bankovnictví či Mobilního eKontajako byli doposud zvyklí,“ vysvětlil generální ředitel Raiffeisenbank Mario Drosc.

„Tato nová aplikace nám mj. umožní lépe a cíleněji oslovovat klienty a nabízet jim ty služby, které pro ně mají smysl a přidanou hodnotu. Zavádění nového IT systému je tak plně v souladu s naší strategií poskytování vysoce individualizovaných služeb klientům,“ dodal Mario Drosc.

Během migračního víkendu tak budou zcela nedostupné veškeré účty včetně obsluhy přes internetové bankovnictví a chytré telefony, nedostupné budou rovněž služby pro firemní klienty. Na účty se tedy nebude možné přihlásit ani nepůjde provádět jakékoli transakce. Platební karty i bankomaty budou i v těchto dnech fungovat bez omezení, s výjimkou služby zamykání platební karty. Pobočky s víkendovým provozem budou otevřeny, ale s omezenou nabídkou služeb.
Své klienty Raiffeisenbank o odstávcebude informovat prostřednictvím poboček, schránek
v internetovém bankovnictví, internetových stánek banky i sociálních sítí. Zodpovědět jakékoli dotazy klientů jsou rovněž připraveni bankéři na call centru (bezplatná telefonní linka 800 900 900).Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.00808 / Celkový počet hodnoceni 990
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti