Poplatek za nadměrný vklad!


25. 08. 2007  10:35   |   Radek Č.   |   komentářů (9)

I přesto, že se o bankovních poplatcích hodně mluví, některé nás mohou ještě stále překvapit a šokovat. Raiffeisenbank opravdu šokovala a hned dvakrát - čtěte příspěvek klienta této banky.

Dobrý den,

nedá mi to abych se nepodělil o jeden z nejděsivějších (kdyby nás nestál 1.300,- Kč tak asi nejúsměvnějších) zážitků s našimi bankami.

Přítelkyně má dlouho účet v eBance. Letos jsme zažádali u Raiffeisenky o hypotéku. Přesto, že se obě banky prezentují jako jeden subjekt, musela si založit druhý účet u RB. Pak chtěla převést peníze z jednoho účtu na druhý. Úřednice jí poradila, že nejrychleji to jde formou hotovostního výběru a vkladu, kdy oba úkony proběhnou na jedné přepážce pouze papírově. Vše bylo provedeno.

Jaké ale bylo mé překvapení, když jsme obratem na internetu zjistili, že eBanka si za tento úkon naúčtovala 1.300,- Kč za NADMĚRNÝ VKLAD! Tento poplatek může směle útočit na čelná místa v proslulé anketě. Banka trestá svého klienta, který jí dá k dispozici své peníze, aby na nich mohla vydělávat! Napadá mě paralela s úvěrem. Který věřitel vám nabídne výplatu úroku za to, že vám půjčí? Navíc nás na tuto doslova zlodějnu nikdo neupozornil…Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.98856 / Celkový počet hodnoceni 699
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti