Zábava

Poplatkožrout

Dobrý den, jmenuji se POPLATKOŽROUT…

 

Dovolte, abych se představil. Jmenuji se Poplatkožrout První, Nenasytný, (anglicky Feesglutton the First, Greedy), zkráceně Poplatkožrout a narodil jsem se na konci února roku 2007. A podobně, jako se to občas stává u vás, u lidí, mám několik otců. Jedním z nich je Patrik Nacher a dalšími jsou pánové, pracující toho času v agentuře Dílna Design. Právě tam jsem poprvé spatřil světlo vašeho světa.

Do vínku jsem dostal, kromě jiného, úkol doprovázet vás, lidi, portálem bankovnipoplatky.com. A jak už z mého jména vyplývá, naše pohledy budou poněkud protichůdné. Já budu rád, budu veselý, budu se smát a budu bobtnat tam, kde se bankovní poplatky udrží, nebo dokonce budou stoupat. Bude to totiž znamenat, že budu mít co žrát (tady mi prosím promiňte ten výraz, ale tohle slovo mi dali pánové rodiče do mého jména, a tak je mohu bez uzardění používat). A naopak budu smutný, budu brečet a hlavně hubnout, jakmile se budou bankovní poplatky snižovat a snad dokonce i mizet. Potom i já zajdu na úbytě a zmizím z vašich očí. Ta doba, k mé velké radosti a k vašemu velkému smutku, je však ještě daleko. A tak mě zde budete vídat a u jednotlivých příspěvků podle mého výrazu hned poznáte, jestli nějaká banka své poplatky zrušila, změnila či naopak nově zavedla. A nejen to. Budu i na jiných místech, ale o tom je teď předčasné mluvit…

Těším se na svá vystoupení zde na tomto webu a přeji vám, jeho návštěvníkům (sobě samozřejmě moc ne), abyste mě viděli, jak jsem stále menší a menší, až budu úplně nejmenší. A pak třeba někdy odejdu do nenávratna a už mne nikdy neuvidíte.

 

 

Váš Poplatkožrout

 

 

A tady si kliknutím na miniaturu můžete stáhnout všechny mé varianty.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti