Problémy s internetovým bankovnictvím měla i Komerční banka


05. 12. 2017  12:45   |   Miroslav Zeman   |   komentářů (0)

AKTUALITA: Nejen UniCredit Bank, ale také Komerční banka měla problémy se svým internetovým bankovnictvím. Toto totiž neustálo nápor klientů během pondělí a několikrát skončilo mimo provoz.

Komerční banka nezvládla zcela bezchybně aktualizaci a údržbu svého internetového bankovnictví, které plánovaně prováděla o víkendu, a kvůli kterému nebyly několik hodin tyto služby dostupné. Aktualizace však nebyla zcela zvládnuta, protože po spuštění běžného provozu v pondělí ráno a dopoledne služba Komerční banky zůstala pro mnoho klientů nedostupná.

Komerční banka tak následovala UniCredit Bank, která se s výraznými problémy svého internetového bankovnictví a dalších služeb potýkala po mnoho dní, než se jí podařilo problémy definitivně vyřešit. Na druhou stranu je Komerční banka mnohem větší bankou a měla by tak mít mechanismy aktualizací a přípravu na nápor klientů zvládnuté.

Dle informací banky a jejích klientů se podařilo nakonec v průběhu pondělí problémy odstranit a internetové bankovnictví už by mělo být bez problémů funkční. Banka se za vzniklé problémy svým klientům omluvila.Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.98947 / Celkový počet hodnoceni 95
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti