Raiffeisen - Leasing a Raiffeisen - Leasing Real Estate mají společný management a pracovní týmy


22. 02. 2012  13:36   |   tz   |   komentářů (0)

Raiffeisen - Leasing a Raiffeisen - Leasing Real Estate, dvě renomované a prosperující společnosti z finanční skupiny Raiffeisen, které dlouhodobě zaujímají významnou pozici na českém leasingovém trhu, na konci února 2012 spojily svá vedení a pracovní týmy. Cílem je posílit vzájemné synergie a zefektivnit dosavadní spolupráci. Klienti by tak měli získat komplexnější nabídku řešení svých investičních potřeb, a to pod jednou střechou.

Pozici Chief Executive Officer (CEO) bude zastávat dosavadní šéf Raiffeisen – Leasing Ing. Rastislav Kereškéni, Mag. Alois Lanegger vstoupí do managementu Raiffeisen - Leasing a Ing. Jiří Kruncl do managementu Raiffeisen - Leasing Real Estate. 

Kouzlo současné změny spočívá v tom, že týmy odborníků z obou firem budou moci navázat těsnější spolupráci, a zefektivnit tak svou činnost. Právní forma i majetkové podíly vlastníků zůstávají u obou společností zachovány, týmy zaměstnanců obou firem se spojí pod hlavičkou Raiffeisen – Leasing.

Společnost Raiffeisen - Leasing Real Estate patří již více než 10 let  k vedoucím leasingovým společnostem financujícím na českém trhu nemovitosti. Společnost Raiffeisen - Leasing se specializuje na financování strojů, zařízení, High-tech technologií a dopravní techniky.

 Loňský rok prožily obě firmy ve znamení prosperity. Dohromady profinancovaly komodity v celkové hodnotě 2 989 miliónů Kč, a potvrdily tak stabilní pozici na českém leasingovém trhu. Raiffeisen – Leasing Real Estate se podílela 16,4 % na trhu nebankovního financování nemovitostí, Raiffeisen – Leasing dosáhla tržního podílu 9,3 % v poskytování finančního leasingu movitých věcí.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.00643 / Celkový počet hodnoceni 622
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti