RAIFFEISEN SPOUŠTÍ NOVÝ KONZERVATIVNÍ FOND A NABÍZÍ MOŽNOST INVESTICE S NULOVÝM POPLATKEM


15. 04. 2014  15:48   |   tz   |   komentářů (0)

Raiffeisen investiční společnost (RIS) spouští nový dluhopisový fond pro konzervativní investory. Banka se v těchto dnech rovněž připojuje ke Světovému dni investičních fondů, v rámci kterých bude investice do nového fondu nabízena s nulovým vstupním poplatkem.

Raiffeisenbank v loňském roce zaznamenala výrazný nárůst zájmu klientů o investice, objem prodaných investičních produktů se meziročně téměř zdvojnásobil. „I v letošním roce budeme dále posilovat svou pozici specializovaného investičního domu, a proto také nemůžeme chybět při připomínce Světového dne investičních fondů,“ uvedl investiční ředitel Raiffeisenbank Michal Ondruška.

 

K nárůstu zájmu přispěly i nové produkty Raiffeisen investiční společnosti, která i v letošním roce bude dále rozšiřovat svou produktovou nabídku. Novinkou je dluhopisový fond pro konzervativní klienty.

 

Raiffeisen fond dluhopisové stability je konzervativní fond investující převážně do korunových dluhopisů s krátkou dobou splatnosti a do nástrojů korunového peněžního trhu.Doporučený investiční horizont tohoto fondu jsou dva roky, díky vysoké stabilitě a nízkému riziku je vhodný především jako uložení rezervy.

 

 

RIS se připojila ke Světovému dni investičních fondů, v rámci této akce je investice do tohoto fondu nabízena až do 25. dubna s nulovým vstupním poplatkem,“dodal Michal Ondruška.Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.9779 / Celkový počet hodnoceni 543
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti