Refinancování hypotéky od UniCredit Bank se sazbou od 2,2 % p.a. a odložením čerpání až o 1 rok


05. 12. 2012  10:58   |   tz   |   komentářů (6)

UniCredit Bank pokračuje ve snižování hypotečních sazeb a nabízí nově jejich bezplatnou „předfixaci“. S platností od 1. prosince banka opět snížila výrazně sazby. Výhodnější podmínky navíc získají zájemci o refinancování – neplatí žádné vstupní poplatky a banka jim nabídne variabilní úrokovou sazbu od 2,2 % p.a. a fixní sazbu od 2,69 % p.a. Zásadní výhodou je také možnost čerpat hypotéku s odkladem až o 12 měsíců.

„Pro všechny zájemce o refinancování hypoték jsme připravili malý vánoční dárek. Při sjednávání nového úvěru jim v prosinci nabídneme sazbu ještě o dvě desetiny levněji. Hypotéky, které si u nás sjednají v těchto dnech, mohou přitom čerpat třeba až za 12 měsíců. Ze současných historicky nízkých sazeb hypoték mohou díky tomu těžit i lidé, kteří už hypotéku mají a fixace jim končí třeba až v roce 2013. Navíc klienti mohou získat refinancování bez poplatku za vyřízení nového úvěru,“ vysvětluje Darek Filip ředitel Houseld Financing UniCredit Bank.

 

Nižší sazby při refinancování mají svůj smysl: „Je to odměna pro zájemce, u kterých je prokazatelné, že své závazky splácí dlouhodobě řádně a včas,“ vysvětluje Darek Filip.

 

K výraznému snížení sazeb dochází u populární PŘEVRATNÉ HYPOTÉKY, jejíž variabilní sazba se odvozuje od aktuální situace na trhu peněz. UniCredit Bank ji aktuálně nabízí se sazbou od 2,4 % p.a., pro zájemce o refinancování dokonce od 2,2 %. UniCredit Bank poskytuje PŘEVRATNOU HYPOTÉKU na jakoukoliv nemovitost dle výběru zákazníka.

 

Ani klienti, kteří preferují hypotéky s pevnou fixací úrokové sazby, však nepřijdou rozhodně zkrátka. Hypotéku s fixací na tři roky lze v UniCredit Bank v současné době získat již od 2,89 %, při refinancování ještě výrazně levněji a to od 2,69 % p.a.

 

UniCredit Bank je významným hráčem na hypotečním trhu. Aktuální nabídkou vychází vstříc svým klientům a zároveň přispívá k rostoucímu trhu hypoték. Nabídka poskytovaných hypotečních úvěrů od UniCredit Bank je široká a odpovídá individuálním potřebám klientů.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.02508 / Celkový počet hodnoceni 997
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti