Rozhovory

VIP rozhovory (F. Golgo)

Rozhovory se zajímavými hosty ze zahraničí bude dělat Fabiano Golgo. Fabiano je Brazilec, který žije v České republice od roku 1997. Studoval žurnalistiku a kulturní antropologii v USA. Začal kariéru v médiích (když mu bylo 9 let) jako moderátor dětského pořadu v Porto Alegre, Brazílie. Již řadu let působí na vedoucích postech v českém tisku: byl šéfredaktorem deníku Metro, týdeníku Mladá Fronta Plus, Věda Technika a Mládeže (VTM), Redhot, Nový Prostor, Playboy a další. Jako publisher v Mladě Frontě a.s. měl na starosti časopisy Mateřidouška, Lidé a Země, Ikarie, Maminka, Podnikání v praxi, Marketing, Zoom a Ohníček.

Exkluzívní rozhovor bankovnipoplatky.com se Stevem Forbesem

25. 02. 2012  09:34  |   Steve Forbes se narodil jako bohatý. Vlastně super bohatý. Jeho otec, Molcolm Forbes pocházel ze středostavovské rodiny z New Jersey a stal se vydavatelem ekonomického magazínu Forbes v letech 1957 až 1990. Zatímco jeho otec vedl marnotratný život, Steve vyznával kalvinistický přístup k penězům, šetřil je kdekoliv, kde jen mohl. Dokonce, i když byl dědicem největšího majetku v Americe, vždy hlásal nutnost neutrácet za zbytečnosti. Po smrti svého otce převzal vedení časopisu a dokonce se pokusil o kandidaturu na prezidenta s kampaní soustředěnou převážně na návrhy rovného zdanění pro všechny. Zde je jeho exkluzívní rozhovor se serverem www.bankovnipoplatky.com o jeho názorech na to, jak banky zneužívají peníze svých klientů. více »

Waren Buffett: Banky mají úmyslně komplikované balíčky poplatkových kombinací

04. 02. 2011  08:24  |   Přesně to si myslí nejbohatší muž planety Warren Buffett. Investorský guru, přezdívaný "věštec z Omahy", to řekl v exkluzivním rozhovoru pro server www.bankovnipoplatky.com. více »

Steven Antonakes: poplatky demotivují banky přemýšlet, jak efektivněji investovat peníze

15. 12. 2010  08:39  |   Steven Antonakes monitoruje pro Bílý dům, jakým způsobem největší americké banky uvádějí na trh a jak prodávají bankovní produkty, jako jsou kreditní karty, běžné účty, půjčky a bankovní poplatky a jestli při tom neuvádějí zákazníky v omyl nebo nezneužívají svého postavení. Poznatky jsou předávány nedávno vytvořenému Americkému výboru pro finanční ochranu zákazníků. více »

B. Gates: nemravné jsou pouze ty poplatky, které jsou vyšší než prospěch, který jsme zaplacením získali

03. 12. 2010  13:35  |   Miliardář, obchodník a filantrop Bill Gates věří, že bankovní poplatky jsou nutné k pomoci udržení amerického vládního rozpočtu. V exkluzivním interview hájí zakladatel Microsoftu tuto nepopulární skutečnost. více »

VIP rozhovory (F. Golgo)

03. 11. 2010  12:50  |   více »
1

Sekce obsahuje celkem 5 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti