S naším cestovním pojištěním už slovník na cesty potřebovat nebudete


31. 05. 2017  14:41   |     |   komentářů (0)

ČSOB Pojišťovna od 1. 6. spouští novou reklamní kampaň na podporu prodeje cestovního pojištění s podtitulem „slovník na cesty už potřebovat nebudete“. Dále tím pokračuje v komunikačním konceptu „čekáme nečekané“.

Tento koncept klientům prezentuje zejména ty benefity, které by u pojištění ani nečekali. Tentokrát pojišťovna zviditelňuje možnost využití služby tzv. tlumočníka po telefonu, který jim může v případě nenadálých událostí pomoci i v těch nejošemetnějších situacích. 

„Pro komunikaci jsme vybrali benefit, který je součástí asistenčních služeb k cestovnímu pojištění. Jedná se o tlumočení na dovolené z cizího jazyka do češtiny například při jednání s lékařem nebo úřady či policií. Tento benefit sice není žádnou novinkou, ale nikdy nebyl výrazně komunikován a klienti ani neví, že takový benefit na trhu je,“ uvedl Petr Milata, manažer útvaru Komunikace a reklama ČSOB Pojišťovny. 

Ústřední postavou vizuálu kampaně je opět fenka Bára, která tentokrát rozkousá překladatelský slovník, aby svým majitelům naznačila, že brát si slovník na cesty je dnes zbytečné. Bára totiž dobře zná asistenční služby cestovního pojištění ČSOB Pojišťovny, které slovník na cestách hravě nahradí.

 

image011Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.89623 / Celkový počet hodnoceni 318
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti