Se stavěním zámku z písku nemusejí Češi čekat až do léta


14. 05. 2018  20:17   |     |   komentářů (0)

Mezi oblíbené letní kratochvíle patří i stavění zámku z písku. Letos nemusejí obyvatelé České republiky čekat až do prázdnin, písečné zámky mohou v řadě českých měst stavět už nyní. ČMSS vyráží do regionů s roadshow zaměřenou na podporu stavebního spoření pro mladé
i úvěrování.

Po úspěchu zimní akce, při které na řadě českých náměstí vyrostla iglú, vyráží Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) do regionů tentokrát s pískem. „V 16 městech České republiky se na náměstí objeví hromada písku. Zájemci tam budou moci postavit společně velký písečný zámek, to vše samozřejmě pod dohledem zkušeného architekta,“ uvedla ke kampani marketingová ředitelka ČMSS Vladimíra Dvořáková.

 

Cílem akce je podpořit obě hlavní složky stavebního spoření – tedy spoření i úvěry. „U stavebního spoření budeme komunikovat především zvýhodněnou nabídku pro děti do 6 let, kde klienti ušetří na vstupním poplatku. Hlavním tahákem úvěrů je pak úvěr na refinancování s atraktivní sazbou 1,99 %,“ dodala Vladimíra Dvořáková.

 

V rámci akce mohou klienti soutěžit o tři pobyty na skutečném zámku. Projekt má navíc i charitativní rozměr. Region s nejkrásnějším zámkem získá pobyt na zámku i pro jednu jakkoli znevýhodněnou rodinu z daného regionu.

 

ČMSS v průběhu akce bude nabízet uzavření stavebního spoření pro děti s odpuštěním vstupního poplatku ve výši až 2000 Kč. Zároveň připravila speciální nabídku úvěru na refinancování se zvýhodněnou úrokovou sazbou a zjednodušeným procesem vyřízení.Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.98919 / Celkový počet hodnoceni 185
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti