Úvěry

Speciál - Jak na úvěry

Minutová půjčka

TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Přinášíme vám velký týdenní speciál, který vás provede světem půjček a úvěrů. Dozvíte se vše potřebné pro výběr a vyřízení nového spotřebitelské úvěru, nebo refinancování stávajícího. 15 Článků speciálu čeká jen na vaše přečtení a prostudování.

TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Zadlužení lidí se zvyšuje. Podíl neplatičů ale klesá

12. 08. 2019  00:31  |   TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Úvěrový trh v České republice patří ke nejbezpečnějším v Evropě. Podíl neplatičů, tedy těch kdo řádně nesplácí své úvěry je i v porovnání s vyspělými zeměmi nízký a podíl těchto neplatičů navíc stále klesá. více »

JAK NA ÚVĚRY: Jak vybrat nejlepší úvěr? Musíte vědět na co ho chcete

29. 07. 2019  05:04  |   JAK NA ÚVĚRY: Výběr nejlepšího úvěru není jednoduchou záležitostí a z průzkumů také vyplývá, že lidé často neví jak nejlépe úvěr vybrat, nebo posoudit. Právě na tomto přístupu profitují některé tradiční banky. více »

TÝDENNÍ SERIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Statisícové pokuty u úvěrů jsou stále realitou

22. 07. 2019  00:09  |   TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Klientovi banka hodlá naúčtovat pokutu 300.000 korun za předčasné splacení hypotéky. Má na to banka právo, přesto, že nový zákon o spotřebitelském úvěru platí již od konce minulého roku? více »

TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Sjednání úvěru osobně na pobočce, nebo přes internet?

15. 07. 2019  04:33  |   TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Vyřízení úvěru přes internet je pro mnoho lidí stále tabu. Bojí se podvodníků, nejasnosti podmínek úvěru. Na druhé straně zase lidé oceňují rychlost vyřízení, stále kvalitnější zabezpečení komunikace i jednání s bankou a celkový komfort vyřízení. více »

DOBRÁ RADA: RPSN musí být ve smlouvě o úvěru uvedena přesně

11. 07. 2019  00:42  |   DOBRÁ RADA: RPSN je pro spotřebitele velmi důležitý údaj. Jakákoliv chyba v tomto údaji dává právo spotřebitele od smlouvy odstoupit a požadovat vrácení uhrazených úroků a dalších nákladů úvěru. ČTĚTE DÁLE! více »

TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Jak vyřizovat úvěr v bance. Nenechte se uvést do tísně a spěchu

08. 07. 2019  04:11  |   TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Sjednání úvěru je poměrně vážná záležitost. Na mnoho měsíců či let dopředu totiž zakládáte svá práva a povinnosti, a také rozhodujete o svém budoucím zatížení splátkami úvěru. Ačkoliv se může zdát, že vše je předem jasné, dané, a klient těžko může něco ovlivnit, není tomu tak více »

TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Refinancování půjček. Revoluci přinesly nové banky

24. 06. 2019  00:29  |   TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Refinancování jako produkt vznikl už před vstupem čtyř nových nízkonákladových bank, tedy Fio banky, Air Bank, Equa Bank a Zuno na tuzemský trh. Právě ale jejich příchod započal zlaté období refinancování půjček a následně i hypoték. více »

TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: I půjčky se stále inovují a modernizují. Zavádí se novinky

17. 06. 2019  00:29  |   TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Pod pojmem úvěr si lidé většinou představí hotovost, kterou obdrží od banky na nějaký účel a pak jí postupně splácejí stejně vysokými splátkami dle splátkového kalendáře, až do úplného zaplacení. Tak jednoduché a nudné to však být určitě nemusí. více »

DOBRÁ RADA: Pozor na rychlé a snadné půjčky

13. 06. 2019  00:07  |   TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY - DOBRÁ RADA: Naše dobrá rada směřuje k varování před rychlými a snadnými půjčkami. I po zvýšení regulace tyto lichvářské praktiky stále zaznamenáváme. ČTĚTE DÁLE! více »

FINANČNÍ GRAMOTNOST: Kdy si vzít úvěr u banky

10. 06. 2019  00:55  |   SERIÁL FINANČNÍ GRAMOTNOST: Kdy si vzít úvěr u banky? Ne každá doba je vhodná. Záleží na důvodech a potřebách k pořízení úvěru. Jak poznat tu správnou chvíli, kdy si máme nebo můžem úvěr pořídit? ČTĚTE DÁLE! více »

V účinnost vstoupila nová pravidla pro insolvence

03. 06. 2019  08:21  |   ZPRÁVA DNE: Insolvence budou výrazně jednodušší a zpřístupní se mnohem větší skupině lidí. V účinnost vstoupila novela insolvenčního zákona.  více »

TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Jak porovnávat úvěry na internetu? Přehled webů porovnávačů

27. 05. 2019  04:27  |   TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Porovnání v internetových porovnávačích je nejrychlejší a nejlepší způsob jak si porovnat výhodnost úvěrů jakéhokoliv druhu. Služba je přitom bezplatná a často umožňuje zřídit si úvěr snadno s pomocí internetu. více »

TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Čím se řídit při volbě úvěru. Reklama ne, porovnání ano

20. 05. 2019  04:50  |   TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Z průzkumů vyplývá, že velká část klientů na poli úvěrů a jejich výhodnosti využívá informací z reklam. Právě reklama dokáže přesvědčit mnoho lidí, aby si zašli úvěr zřídit do dané banky. více »

Konsolidace půjček ušetřila Honzovi tisíce. A hlavně unikl exekuci

16. 05. 2019  00:39  |   KAZUISTIKA - REÁLNÉ PŘÍBĚHY OBYČEJNÝCH LIDÍ: Honza pracoval v masokombinátu jako řezník. Bral si i přesčasy a nikdy neměl problémy s financemi. Pak to přišlo. Rozvod manželství, nutnost vypořádání bytu ve kterém bydlel. více »

TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Úvěry už ve znamení zákona o spotřebitelském úvěru

13. 05. 2019  01:21  |   TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Konec likvidačních smluvních pokut, možnost splacení hypoték bez sankcí, nebo povinnost banky ověřit si schopnost klienta splácet. To je jen několik opatření, které přinesl na konci loňského roku zákon o spotřebitelském úvěru. více »

TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Aleně rychlá, bezstarostná půjčka málem zlomila vaz

15. 04. 2019  00:04  |   KAZUISTIKA - PŘÍBĚHY OBYČEJNÝCH A REÁLNÝCH LIDÍ: Alena už si dá na půjčky od pochybných společností velký pozor. Jedna taková jí málem zlomila vaz a vrhla jí do sítě exekutorů. ČTĚTE DÁLE! více »

Equa Bank je unikátní banka

22. 06. 2017  00:34  |   Equa Bank je jednou z nízkonákladových bank, které jsou úspěšné, vykazují zisk, zvyšují počet svých klientů a přináší stále nové bankovní a finanční produkty na tuzemský trh. Pokud se chcete o bance dozvědět více, čtěte dále! více »

Rozhovor: Podíl neplatičů úvěrů je u Equa Bank nižší než je průměr v ČR

21. 06. 2017  02:00  |   II. část rozhovoru: V rámci našeho tematického týdne zaměřeného na úvěry a úvěrové produkty, jsme se zeptali Ondřeje Háka, ředitele úvěrových a pojišťovacích produktů  Equa Bank, a.s. více »

STŘEDA - Číslo dne - 60 000 poskytovatelů nebankovních půjček působilo loni na trhu v ČR.

07. 06. 2017  00:11  |   TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY: Číslo dne - 60 000 poskytovatelů nebankovních půjček je naštěstí již minulostí. Toto číslo se po zásahu zákona o spotřebitelském úvěru snížilo na pouhých několik stovek. I přesto různí lichváři dál skrytě působí. více »

Rozhovor: Equa Bank je nejrychlejším poskytovatelem půjček v České republice

06. 06. 2017  07:04  |   I. část rozhovoru: V rámci našeho tematického týdne zaměřeného na úvěry a úvěrové produkty, jsme se zeptali Ondřeje Háka, ředitele úvěrových a pojišťovacích produktů  Equa Bank, a.s. více »

ÚTERÝ - Číslo dne - 2 biliony korun

06. 06. 2017  00:03  |   TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA PŮJČKY: Číslo dne - 2 biliony korun! To je celková výše úvěrů, které tuzemské domácnosti dluží finančním institucím. Jedná se o obrovské číslo, které představuje zhruba polovinu celého hrubého domácího produktu České republiky. více »

SPECIÁL - TÝDEN VE ZNAMENÍ ÚVĚRŮ A PŮJČEK

05. 06. 2017  06:53  |   SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY A PŮJČKY: Servery Bankovní poplatky a Vstřícná banka ve spolupráci s partnerem Equa Bank připravili pro své čtenáře velký týdenní speciál o úvěrech, jak vybírat úvěr, jak jednat s bankou o úvěru, jak refinancovat úvěry staré a nevýhodné. Každý tak přineseme našim čtenářům tři články na téma úvěrů a půjček. více »

PONDĚLÍ - Číslo dne 7,41 procenta

05. 06. 2017  00:20  |   TÝDENNÍ SPECIÁL - JAK NA ÚVĚRY?: Číslo dne - 7,41 procent! Takový podíl dospělých občanů České republiky měl evidován závazek po splatnosti. Toto číslo se ale proti předchozímu roku zlepšilo. A i v mezinárodním srovnání je Česká republika pod průměrem. více »
1

Sekce obsahuje celkem 23 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti