Banky

Stavební spořitelna České spořitelny, a. s.

Najděte si vaši novou banku v seznamu tuzemských bank

stavebni_20sporitelna_20ceske_20sporitelny1

Spořením s prémií od Buřinky je možné dosáhnout na 3,6 % ročního zhodnocení vkladů

25. 06. 2019  00:29  |   V červnu oslaví Buřinka (Stavební spořitelna České spořitelny) 25 let od svého založení. Slavte s námi! Každý, kdo si v prodlouženém termínu uzavře smlouvu o stavebním spoření, obdrží jako dárek prémii ve výši zaplacené ceny za uzavření, a to až do výše 2000 Kč. Narozeninovou akci prodlužujeme do 31. července. více »

Hypoúvěr GARANT od Buřinky Vám dá jistotu a čas v klidu si vybrat bydlení

18. 06. 2019  00:19  |   Chcete mít garanci úvěru na vysněné bydlení, ale ještě nemáte vybranou nemovitost? Buřinka přichází s novým hypotečním produktem Hypoúvěr od Buřinky GARANT. Jedná se o předem schválený Hypoúvěr, který nabízí jistotu finančních prostředků těm, kteří si chtějí pořídit vlastní bydlení, ale zatím ho ještě nenašli. více »

Buřinka opět bodovala v soutěži Zlatá koruna

04. 06. 2019  00:12  |   Stavební spořitelna České spořitelny (Buřinka) opět uspěla v soutěži Zlatá koruna a získala stříbrné ocenění pro online stavební spoření. Jedná se o první zcela online stavební spoření, které lze uzavřít od začátku až do konce z pohodlí domova pro celou rodinu. Není tedy nutné následně navštívit pobočku ani poradce. Online stavební spoření od zahájení své existence před necelými 3 lety v této soutěži zabodovalo pokaždé.   více »

Online uzavření stavebního spoření ZDARMA

30. 05. 2019  00:33  |   V červnu oslaví Buřinka (Stavební spořitelna České spořitelny) 25 let od svého založení. Oslavujte s námi! Nabízíme možnost uzavřít online stavební spoření zcela zdarma. Nabídka platí od 25. května do 25. června 2019. Díky této akci dosáhnete na zhodnocení vkladů až 3,6 % ročně. více »

Úvěr od Buřinky zcela online

02. 05. 2019  00:30  |   Stavební spořitelna České spořitelny (Buřinka) uvedla zcela bezkonkurenční produkt na trhu financování bydlení. Úvěr od Buřinky si můžete sjednat online z pohodlí domova a peníze máte na svém účtu do 15 minut. Jeho maximální výše je nastavena na 370 tisíc Kč bez zajištění úvěru nemovitostí se splatností až 18 let. Vedení úvěrového účtu je bez poplatků. více »

Polovina Čechů si na renovace svého bydlení bere úvěr, většina také sama přiloží ruce k dílu

09. 10. 2018  00:31  |   Podle aktuálního průzkumu od Buřinky, Stavební spořitelny České spořitelny, si 49 % českých domácností bere úvěr, pokud chtějí upravovat či renovovat svá bydlení. Češi jsou však v půjčování peněz zodpovědní – většina kombinuje naspořené prostředky a úvěr, vlastní zdroje přitom jednoznačně převládají. více »

Buřinka přináší ve své podzimní kampani revoluční novinku

20. 08. 2018  14:43  |   Ještě před koncem prázdnin odstartovala podzimní komunikační kampaň Stavební spořitelny České spořitelny. Po úspěšné jarní propagaci znovu pokračuje Buřinka v televizní kampani, ve které tentokrát komunikuje možnost dokládání účelu úvěru jednoduše a bez faktur, pouze fotografiemi před a po rekonstrukci. Kromě televizních spotů se tento benefit bude až do poloviny října komunikovat prostřednictvím online médií, YouTube, PR a sociálních sítí. Bonusem nejen pro klienty Buřinky bude soutěž o 24 kávovarů, která poběží na Instagramu. více »

Češi 21. století: zůstáváme věrni teplým večeřím a společnému stolování

05. 07. 2018  14:26  |   Podle průzkumu od Buřinky, Stavební spořitelny České spořitelny, mají Češi stále rádi teplé večeře a společné stolování. Tři čtvrtiny českých domácností mají teplou večeři aspoň 4krát týdně a 29 % dokonce denně. K jednomu stolu při společné večeři zasedá denně 37 % lidí a aspoň čtyřikrát v týdnu si společné stolování dopřeje nadpoloviční většina z nás (59 %). více »

Buřinka má dva nové členy představenstva: Moniku Laušmanovou a Ondřeje Čtvrtečku

10. 04. 2018  21:53  |   Hned dvě nové posily má představenstvo Stavební spořitelny České spořitelny. První z nich  a zároveň místopředsedkyní představenstva je RNDr. Monika Laušmanová CSc., která se nově ujala řízení divize Rizika a provoz. Druhým členem odpovědným za divizi Obchod je Mgr. Bc. Ondřej Čtvrtečka. Představenstvo i nadále povede Ing. Jiří Plíšek, MBA. více »

Čeští muži se do kuchyní stále moc nehrnou, jen v každé desáté domácnosti vaří častěji muž než žena

10. 04. 2018  21:48  |   Podle aktuálního průzkumu od Buřinky, Stavební spořitelny České spořitelny, se čeští muži do kuchyní k vaření stále moc nehrnou. Jen ve 4,6 % domácností vaří výhradně muž a v 5,4 % vaří muž častěji než žena. více »

Buřinka jde s kůží na trh, klienti ji známkují na Hodnoti.me

22. 11. 2017  08:32  |   Buřinka je první českou stavební spořitelnou, kterou mohou klienti hodnotit na principu hvězdiček známých dosud především z e-shopů. více »

Buřinka boduje v soutěži Zlatá koruna, a to hned dvakrát

13. 06. 2017  10:52  |   Úvěr od Buřinky získal již druhý rok v řadě nejvyšší ocenění v soutěži Zlatá koruna v kategorii stavební spoření. Silnou pozici Stavební spořitelny České spořitelny v této kategorii potvrdil i další produkt společnosti On-line stavební spoření, který odborná porota ocenila Bronzovou korunou. Buřinka u svých produktů sází na jednoduchost, srozumitelnost a z pohledu klientů na vysokou flexibilitu při nastavení úvěru včetně fixace a podmínek pro refinancování.  více »

Stavební spořitelna Česká spořitelna poskytuje Hypoúvěry od Buřinky s úrokovou sazbou od 2,75 %

01. 07. 2014  15:41  |   Ode dneška až do 31. srpna 2014 poskytuje Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) klientům k Hypoúvěru od Buřinky s fixací na 3 nebo 6 let výhodnou úrokovou sazbu od 2,75 % a zpracování odhadu nemovitosti zdarma. Akční nabídka není podmíněna délkou splatnosti úvěru a platí pro úvěry až do 70 % hodnoty zastavované nemovitosti. více »
1

Sekce obsahuje celkem 13 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti