Téma: bene+

Příbuzná témata

GE Money Bank inovovala svůj web, je přehlednější a intuitivní

11. 03. 2013  08:50  |   Internetové stránky GE Money Bank www.gemoney.cz prošly výrazným redesignem. Novou podobu webu banka spustila 11. března. Zjednodušená struktura významně usnadní hledání informací o produktech a díky grafickým úpravám je teď web mnohem přehlednější. Vyhledávání nejbližších poboček a bankomatů GE Money Bank podstatně zrychlí aktivní Google mapy, nově se na nich bude zobrazovat také síť partnerů bene+. Na internetové stránky banky zavítá každý den v průměru téměř 60 tisíc návštěvníků. více »

bene+ je největším věrnostním programem platebních karet v ČR

04. 03. 2013  20:21  |   Do věrnostního programu bene+ se doposud zapojilo již více než 100 obchodníků. V současné době se jedná o nejrozšířenější věrnostní program na platebních kartách v ČR, do kterého je zapojeno téměř 700 tisíc platebních karet. Za necelých 5 let existence bene+ získali klienti GE Money Bank na odměnách za platby kartou více než 100 milionů korun. U partnerů bene+ dostávají zákazníci peníze zpět za každou platbu kartou, a to až do výše 25 % z částky nákupu. více »

Kreditní karty MoneyCard Plus od GE Money Bank na rok bez poplatku

25. 02. 2013  14:28  |   GE Money Bank nabízí kreditní karty MoneyCard Plus s věrnostním programem bene+ na rok bez poplatku za vedení. Stačí, aby klienti kartou zaplatili alespoň 1000 Kč měsíčně. Nabídka platí pro všechny nové smlouvy uzavřené do konce března. více »

Vydání a aktivace kreditních karet nyní trvá v GE Money Bank jen několik minut

19. 12. 2012  18:25  |   Kreditní karty vydané v GE Money Bank na počkání si zákazníci nově aktivují i bez nutnosti vyhledat bankomat. PIN ke kartě si totiž mohou nechat zaslat formou SMS a začít tak ihned využívat výhod věrnostního programu bene+ při nakupování. Oblibu kreditní karty vydané na počkání potvrzuje už 72 tisíc klientů, kteří ji v letošním roce získali během jedné návštěvy pobočky do 25 minut. Jde přitom o 94 % všech bankou nově vydaných kreditních karet. více »

Účet zdarma si v GE Money Bank sjednalo už 70 tisíc nových klientů!

22. 11. 2012  15:14  |   GE Money Bank získala díky kontu Genius Gratis již 70 tisíc nových klientů. V nabídce banky je od konce února. Počet klientů přecházejících do GE Money Bank z jiné banky se od té doby zdvojnásobil, a to i díky rychlému procesu, který GE Money Bank vyřídí za klienta. Obsáhlá nabídka služeb konta Genius Gratis zahrnuje neomezené transakce včetně vkladů a výběrů hotovosti na pobočkách či bankomatech GE Money Bank, platební kartu s věrnostním programem bene+, internetové bankovnictví i banku v mobilu. více »

MasterCard sponzorem soutěže Obchodník roku 2012

21. 11. 2012  16:54  |   Ocenění Obchodník roku vstupuje do svého jubilejního desátého ročníku a přináší několik změn. Generálním partnerem ročníku 2012 se stala společnost MasterCard Europe, hlavním partnerem je GE Money Bank s jejím věrnostním programem bene+. Důležitou změnou prošel také způsob určení absolutního vítěze a vítězů oborových kategorií: letos poprvé budou vyhlášeni pouze na základě výsledků reprezentativního průzkumu veřejného mínění, které nebudou nijak kombinovány s výsledky hlasování veřejnosti. více »

GE Money Bank nabízí před Vánoci 5% odměnu za nákupy kreditní kartou

12. 11. 2012  16:16  |   Za první tři čtvrtletí letošního roku vydala GE Money Bank o 31 % kreditních karet více než loni. Celkově jich je mezi klienty banky 250 tisíc, svou kreditku tak vlastní již asi každý čtvrtý. Stále větší oblibu si získávají také díky věrnostnímu programu bene+, který vrací klientům při nákupu u partnerů programu až 25 % z útraty zpět a 1 % z každé transakce kdekoliv jinde. Navýšení odměny na 5 % po dobu čtyř měsíců je předvánočním bonusem pro všechny, kteří si kreditní kartu MoneyCard Plus pořídí do konce roku. více »

S bene+ 10 % zpět na kartu z každého nákupu v kika

14. 09. 2011  13:56  |   Všichni držitelé kreditních karet od GE Money Bank si mohou letos na podzim vylepšit své bydlení za zvýhodněnou cenu. Díky věrnostnímu programu bene+ totiž od začátku září až do konce listopadu získají zpět 10 % utracené částky z každého nákupu v prodejnách kika, který zaplatí kreditní kartou od GE Money Bank. Navíc se veškerá zvýhodnění vztahují i na již zlevněné zboží. více »

S kartou od GE zájezdy u CK FISCHER až o tisíce levněji

25. 05. 2011  11:39  |   GE Money Bank rozšiřuje síť obchodníků, u kterých při platbě debetní nebo kreditní kartou s věrnostním programem bene+ získají klienti za své nákupy část peněz zpět na svůj účet. Do partnerské sítě bene+ přibyla od poloviny dubna cestovní kancelář FISCHER s odměnou až 6 % za platbu kartou. Nedávno se k partnerům přidali také společnosti Bontonland, HUSKY, Auto Kelly a eiffel optic. Věrnostní program je standardní součástí vybraných kreditních i debetních karet GE Money Bank. více »

Rekordní zájem o kreditní karty GE Money Bank

28. 03. 2011  12:39  |   GE Money Bank vydala během února více než 6 000 kreditních karet. Od 13. září 2010, kdy banka karty představila klientům, bylo do konce února vydáno již téměř 24 000 karet z produktové řady MoneyCard. Největší zájem mají klienti o kartu MoneyCard Plus (více než 14 tisíc karet), která nabízí držitelům výhody věrnostního programu bene+. Portfolio kreditních karet GE Money Bank tvoří karty MoneyCard Gratis, MoneyCard Plus, MoneyCard Gold. více »

Nový program gold bene+ nabízí odměny až 20 %

06. 10. 2010  18:02  |   GE Money Bank nabízí svým klientům nový věrnostní program gold bene+ s exkluzivními partnery, který vrací klientům až 20 % z ceny nákupů zpět na kartu. Tento věrnostní program mohou automaticky využívat klienti kreditních karet MoneyCard Gold a majitelé běžných účtů Genius Gold. Nadstandardní odměny lze aktuálně čerpat u 15 partnerů, zákazníci jsou odměněni za jakékoliv nákupy. Při založení kreditní karty do konce roku navíc nyní každý získává po dobu prvních 6 měsíců od podpisu smlouvy 0% úrokovou sazbu na platby kartou. Zlatý prémiový program gold bene+ navazuje na úspěšný bonusový program bene+, který si oblíbili majitelé debetních i kreditních karet GE Money Bank. více »

GE Money Bank spustila program odměn bene+ na debetních kartách

10. 05. 2010  15:20  |   GE Money Bank připravila od začátku května pro majitele debetních karet novinku v podobě věrnostního programu bene+. Ten majitelům vrací peníze za každý nákup provedený u partnerů programu. GE Money Bank na konci každého měsíce připíše majitelům debetních karet částku od jednoho do pěti procent z hodnoty všech nákupů provedených debetní kartou u partnerů programu bene+. více »

Síť partnerů bene+ se rozšiřuje

05. 05. 2010  00:09  |   Síť partnerů bene+ se rozšiřuje o obchodní sítě Kika, SCANquilt a restaurace Pizza Coloseum. více »

Mimořádné akce bene+

31. 08. 2009  13:00  |   Unikátní věrnostní program bene+ přichází v září s dalšími mimořádnými akcemi. Pro držitele karty bene+ je připravena akční nabídka vztahující se na zboží v obchodních sítích Boarderking, camel active a Lifestyle Sports. více »

Vyděláváte už s kartou bene+ na svých nákupech? Od srpna můžete vydělat víc!

31. 07. 2009  06:36  |   Doporučte kartu bene+ svým známým a můžete získat až 900 Kč za každého nového klienta. více »

Tankování u Agipu o 6 % výhodnější

28. 07. 2009  20:39  |   Na dvojnásobné odměny se mohou těšit všichni řidiči, kteří si pořídí kartu bene+ u Agipu. Platební kartu bene+ od GE Money si mohou zájemci zřídit od srpna nově i na vybraných čerpacích stanicích Agip. Klienti, kteří o kartu zažádají právě zde, získají po dobu tří měsíců za všechny transakce realizované v síti Agip dvojnásobnou odměnu. více »

Platby kreditními kartami od GE i prostřednictvím bankomatů

09. 06. 2009  07:40  |   Držitelé kreditních karet od společnosti GE Money (MoneyCard, bene+, avon a prostě obecně kreditní karty) mohou nyní prostřednictvím bankomatů nejen vybírat hotovost a změnit svůj PIN kód, ale rovněž pohodlně zadávat platební příkazy. Společnost GE Money tak svým klientům nabízí službu, která není u kreditních karet běžná, a v České republice je dokonce jedinou finanční institucí s touto nabídkou. Službu je možné využít na všech 620 bankomatech GE Money v ČR. více »

Kreditními kartami bene+ proteklo za necelý rok 84 milionů

08. 06. 2009  09:13  |   Unikátní věrnostní program bene+ používají Češi s oblibou nejen u nás a v Evropě, ale například i v Mexiku. Kartou bene+ platí lidé nejen běžné nákupy, ale i velmi specifické komodity jako jsou příčesky, fotografické potřeby či krby. Češi si rychle zvykli, že je možné získávat odměny za každý nákup v podstatě kdekoliv. V průměru získal držitel karty bene+ za 1 transakci díky věrnostnímu programu bene+ odměnu ve výši 14,- Kč. více »

Léto přichází s akcemi věrnostního programu bene+

28. 05. 2009  11:38  |   Dosavadní odměny pro své zákazníky, držitele karty bene+, se na začátek léta rozhodly navýšit společnosti Agip - na 4% a síť obchodů Boarderking - dokonce až na 9%. více »

Z nákupů u camel active 20% zpět

06. 04. 2009  14:42  |   V rámci věrnostního programu bene+ je připravena akční nabídka vztahující se na veškerý sortiment obchodní sítě camel active. více »

Věrnostní program bene+ nově s bonusy pro chovatele

26. 03. 2009  13:24  |   Od 1. dubna 2009 se součástí programu bene+ stane síť obchodů Pet Center, jeden z největších provozovatelů chovatelských potřeb v ČR. více »

Průměrný Čech může jít na rande až 9x do měsíce

12. 02. 2009  08:17  |   S kartou bene+ lze ušetřit v den svatého Valentýna i stovky korun. více »

Na dovolenou výhodněji s bene+

28. 01. 2009  19:57  |   Od 1. února do konce května 2009 mají držitelé kreditní karty bene+ mimořádnou šanci získat odměnu navíc za včasný nákup u cestovní kanceláře Čedok. více »

Značkové oblečení výhodněji s bene+

19. 12. 2008  09:12  |   Síť partnerů nabízejících odměny při platbě kreditní kartou bene+ se od 1. ledna 2009 rozšíří o obchody Billabong a camel active. více »

Nové kampaně s kartou bene+

05. 11. 2008  16:52  |   Od 1. listopadu budou zákazníci odměněni v síti knihkupectví Neoluxor a v optikách GrandOptical. více »

Vyhrajte iPod s bene+

03. 09. 2008  15:52  |   Každého dvacátého žadatele, který během září získá novou kreditní kartu bene+ ve vybraných českých obchodních centrech, odmění GE Money iPodem Touch nebo Shuffle. více »

Kreditní karta bene+ vrací část peněz z každého nákupu

24. 06. 2008  16:51  |   Za každý nákup touto kartou získává její majitel odměnu v podobě vrácených peněz. více »

Sekce obsahuje celkem 54 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti