Téma: e konto

Příbuzná témata

NOVÉ KB SPOŘICÍ KONTO BONUS AKTIV NABÍZÍ JEŠTĚ VYŠŠÍ ZHODNOCENÍ

01. 03. 2013  13:49  |   Komerční banka zařadila do své nabídky depozitních produktů KB Spořicí konto Bonus Aktiv. Nové konto nabízí stejně jako zavedené KB Spořicí konto Bonus zajímavé zhodnocení, přináší však hlubší propojení s úspěšným konceptem MojeOdměny. Aktivní klienti Komerční banky tak mohou získat ještě vyšší zhodnocení svých úspor. více »

AuPortal spustil Zlaté konto, se kterým můžete nakupovat zlato levněji

12. 02. 2013  14:12  |   Společnost Auportal, jeden z předních obchodníků s investičními kovy v ČR a na Slovensku, připravila pro český trh novou možnost spoření do zlata tzv. Zlaté konto.  Produkt nabízí příležitost všem potenciálním střadatelům nižších částek ukládat za výhodných podmínek své prostředky do investičního zlata. více »

Rozumíme penězům - studentské konto

26. 10. 2012  14:22  |   „Mami, myslím si, že budu potřebovat svůj vlastní účet.“ Terezu Žáčkovou čeká tento podzim spousta změn. Zapíše se na vysokou, přestěhuje se na privát, nastoupí na první douhodobou brigádu – a to všechno navíc na druhém konci republiky. více »

UniCredit Bank představuje nové konto pro děti

03. 10. 2012  09:05  |   UniCredit Bank připravila speciální bankovní konto pro děti do 15 let. Vychází tak vstříc stále rostoucí poptávce po základních bankovních službách i pro menší děti. Dále navazuje nabídkou Konta PRO MLADÉ od 15 do 26 let s neomezenými výběry z bankomatů UniCredit doma i v zahraničí. Pro dospělé má UniCredit Bank nově od října pestrou paletu Osobních kont, která mohou být vedena za 0 Kč při aktivním využívání. více »

STUDENTSKÉ KONTO OD KOMERČNÍ BANKY NABÍZÍ BONUS 500 KČ A ŘADU DALŠÍCH VÝHOD

03. 09. 2012  13:52  |   Konto G2.2 od Komerční banky nabízí mladým lidem a studentům za výhodných podmínek vše, co ke správě svých financí potřebují. Prvních 3000 nových klientů, kteří si konto G2.2 založí nejpozději do 31. října 2012 může získat také bonus 500 Kč. více »

ČSOB Studentské konto – „Být mladý se mi vyplácí“

29. 08. 2012  15:31  |   V ČSOB startuje kampaň na podporu Studentského konta, které studentům od podzimu nabídne rozšíření zvýhodněných služeb. Nově studenti již při otevření konta mohou zdarma získat ČSOB Kreditní kartu s limitem až 20 000 korun, a to bez dokládání příjmu. Tato výhoda platí pro nové i stávající klienty. Mottem kampaně je „Být mladý se mi vyplácí“. více »

RAIFFEISENBANK ZVÝHODŇUJE SVOU VARIABILNÍ HYPOTÉKU

26. 06. 2012  21:53  |   Raiffeisenbank snižuje úrokové sazby na Variabilní hypotéce – obdobě kontokorentu zajištěného nemovitostí. Banka nově přechází z denního Priboru na měsíční a až o 0,9 procentního bodu snižuje úrokovou přirážku, klienti tak měsíčně na průměrné hypotéce ušetří několik set korun. více »

ČSOB hledá studenty, kteří „umí“ na Facebooku

04. 04. 2012  18:52  |   ČSOB s příchodem jara podpoří své studentské konto a zároveň spouští novou speciální stránku na Facebooku (www.facebook.com/csobstudentskekonto). Banka hledá osm studentů (e-Ambasadorů), kteří umí na Facebooku a jsou tam „jako doma“. Poskytne jim možnost vydělat si peníze pomocí atraktivní brigády, která bude spočívat ve zveřejňování zajímavých tipů na trávení volného času na zdi profilu studentského účtu. Na stránkách také poběží soutěž o digitální Album. více »

Roční poplatkové prázdniny za vedení ČSOB účtů pro podnikatele a malé firmy

02. 04. 2012  12:29  |   Od dubna mají podnikatelé v ČSOB možnost využít výhodné nabídky při zřizování svých firemních účtů. Pokud si noví klienti sjednají účet mezi dubnem a květnem, budou moci zvolené konto využívat celý rok bez poplatků za jeho vedení. Nabídka platí pro ČSOB Podnikatelské konto a ČSOB Firemní konto. více »

GE Money Bank nabízí výhodné konto začínajícím podnikatelkám

10. 11. 2011  11:29  |   GE Money Bank podporuje ženy v podnikání nabídkou výhodného účtu. Konto Genius Business Silver získají začínající podnikatelky po dobu jednoho roku bez poplatku a s možností úvěru až do výše 100 tisíc korun. Na českém trhu jedinečná nabídka navazuje na úspěšný projekt Život nápadům, který na podporu podnikatelek spustila GE Money Bank již před rokem. více »

Titulem Banka bez bariér 2011 se pyšní ČSOB

10. 11. 2011  07:24  |   Druhý ročník kategorie Banka bez bariér, která je součástí ocenění Fincentrum Banka roku 2011, přinesl neočekávané výsledky. Na první příčce se umístila ČSOB, která se loni nedostala ani mezi první tři oceněné. Na dalších místech pak skončily Česká spořitelna a Komerční banka. Organizátorem soutěže je společnost Fincentrum Media, odborným garantem kategorie Banka bez bariér je Konto BARIÉRY. více »

PARODIE - G2 studentské konto od Komerční Banky - Užij si první bankovní styk

31. 10. 2011  17:32  |   A parodie na provokativní klip KB ke studentskému účtu. více »

G2 studentské konto od Komerční Banky - Užij si první bankovní styk

28. 10. 2011  15:47  |   Mrkněte se na originál spot z dílny KB, které jistě naláká řadu parodií. více »

Speciální nabídka GE Money Bank pro MSV v Brně: Konto se zvýhodněnými europlatbami na 6 měsíců zdarma

03. 10. 2011  11:43  |   Ve dnech 3. až 7. října proběhne Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, kde představí speciální produktovou nabídku pro podnikatele a firmy GE Money Bank. Zájemci si budou moci sjednat zvolený podnikatelský účet na šest měsíců zdarma a vyzkoušet si například oblíbené konto Genius Business Export/Import s europlatbami za cenu domácích plateb. Od zavedení revolučních sazeb vzrostl počet uživatelů konta o více než 400 %. Do speciální veletržní nabídky GE Money Bank zahrnula také zvýhodněné provozní financování a kreditní linku nebo bezplatné konzultace v rámci služby EU Servis. Na stánku GE Money Bank v pavilonu Z klienti kromě této nabídky naleznou celou škálu produktů vhodných pro podnikání. více »

ČSOB v říjnu a listopadu podpoří studentské účty kampaní na vysokých školách

26. 09. 2011  11:34  |   V návaznosti na jarní kampaň podporující ČSOB Studentské konto Plus připravuje ČSOB na podzim její pokračování, tentokrát zaměřené na studenty vysokých škol. Hlavním komunikačním kanálem kampaně se opět stane Facebook, kde bude kampaň podpořena soutěží o „nejabsurdnější brigádu“, v níž jedenáct studentů může vyhrát 11 111 Kč. Celkem se tedy bude soutěžit o 11 krát 11 111 Kč. Kromě Facebooku a kampaňové webové stránky www.csob.cz/student bude kampaň probíhat i na vybraných vysokých a středních školách. Kampaň poběží od 3. října do 30. listopadu. více »

Dětské konto Beruška získalo za odměnu po vysvědčení více než 10 tisíc dětí

24. 08. 2011  13:40  |   Akční nabídka "Darujte mne svým dětem za vysvědčení" vzbudila mezi rodiči rekordní zájem o Dětské konto Beruška. V průběhu června a července jej založili rodiče 10 760 dětí. Na odměnách tak rozdělila Komerční banka v rámci akční nabídky dětem na jejich konta takřka 2,8 milionu korun. více »

Sazby jsou nízko, ale kontokorenty zdražily...

23. 08. 2011  00:31  |   Zatímco úrokové sazby České národní banky se drží velmi nízko, na některých úvěrových sazbách se to vůbec nepodepisuje. Platí to jak pro některé spotřebitelské úvěry, kreditní karty, tak I pro kontokorenty. Možnost čerpat na účtu do mínusu za poslední rok velmi podražila. více »

Zaujalo nás: Za účet v bance neplaťte a ušetřete přes tisíc Kč za rok

01. 08. 2011  15:08  |   Za bankovní poplatky můžete ušetřit přes tisíc korun ročně. Stačí jednoduše odejít z dosavadní banky ke konkurenci, která nabízí účet zdarma, nebo alespoň výrazně levněji. Nabídka je od minulého týdne bohatší o novou Zuno Bank. Ta nicméně přišla s "pouze" velmi levnou základní variantou účtu, zcela bezplatné konto poskytuje až při splnění určitých podmínek. Za bankovní poplatky obvykle výrazněji ušetří jen lidé, kteří ovládají účet přes internet. Výjimkou je kampelička Unibon, nabízející účet zdarma naopak pro velmi konzervativní klienty. více »

ČSOB vylepšuje konta pro fyzické osoby a podnikatele

02. 05. 2011  12:17  |   Od začátku května ČSOB uvádí na trh tři novinky. Pro občany je připravený nový Rodinný balíček k ČSOB Aktivnímu kontu. Majitelé ČSOB Podnikatelského konta mohou nově využívat další výhody v rámci konta zdarma. A v neposlední řadě každá fyzická osoba – podnikatel, která má v bance otevřené ČSOB Podnikatelské konto s měsíčním kreditním obratem alespoň 100 tisíc Kč, nebo vlastní ČSOB Firemní či Obchodní konto, si může zřídit zdarma ČSOB Aktivní konto. více »

PS: Zájem o spoření roste

28. 04. 2011  10:20  |   Nedávno ukončená kampaň Poštovní spořitelny zaměřená na spořicí produkty vykazuje úspěšná čísla. Za dobu jejího trvání se rapidně zvýšil počet zájemců o produkty z nabídky Era spoření. Největší zájem je mezi lidmi o Era červené konto, které oproti ostatním měsícům v roce zaznamenalo během kampaně více než dvojnásobný nárůst žadatelů. více »

Image karta ke studentskému kontu zdarma

20. 04. 2011  15:28  |   Ve dnech 20. dubna až 30. června 2011 poběží v ČSOB kampaň na podporu ČSOB Studentského konta Plus. Každý student, který si v této době sjedná ČSOB Studentské konto Plus, dostane mimo standardních výhod Image kartu zdarma. více »

mBank nabízí nově pro podnikatele kontokorent

03. 02. 2011  10:54  |   mBank rozšiřuje nabídku služeb pro podnikatele a od února nabízí povolené přečerpání na podnikatelském účtu mBUSINESS KONTO. Povolené přečerpání je nezajištěný neúčelový úvěr, o který si zájemce požádá pohodlně přes internet. Následně stačí pouze jedna návštěva obchodního místa a klient má druhý den po schválení peníze připravené k využití. Povolené přečerpání na podnikatelském účtu mBUSINESS KONTO patří díky nízkým poplatkům a velmi výhodné úrokové sazbě ve výši 13% mezi nejlevnější podnikatelské kontokorentní úvěry na trhu. více »

Genius Optimal – jediné konto, které pojišťuje i extrémní zimní sporty

15. 11. 2010  14:51  |   Zimní sporty, které podle pojišťoven často spadají do kategorie rizikových, jsou v České republice stále populárnější. Aby měli lidé jistotu proplacení pojistné události, která se přihodí například při jízdě na snowboardu, sjednávají si nákladná připojištění. S balíčkovým kontem Genius Optimal od GE Money Bank získávají v rámci jednoho měsíčního poplatku zdarma cestovní pojištění Komfort, které zahrnuje mimo jiné rozšířené krytí extrémních sportů jako například snowboardingu a lyžování. Cestovní pojištění Komfort se navíc vztahuje nejen na majitele účtu, ale také na rodinné příslušníky či osoby blízké. Vedle pojištění léčebných výloh v zahraničí ve výši 1 700 000 Kč dále kryje škody na zavazadlech, náklady na zrušení letu, cesty nebo zájezdu. více »

Pomoc pro oběti povodní

01. 09. 2010  16:28  |   Investiční kapitálová společnost KB přispěla částkou 100.000 Kč na povodňové konto společnosti Člověk v tísni. více »

Volksbank CZ: vybírejte v cizině jen za 29 korun

02. 07. 2009  17:00  |   Od července nabízí Volksbank CZ novou edici Holiday karty. Klienti, kteří nabídky Volksbank CZ využijí, budou moci z libovolného bankomatu kdekoli na světě výhodně vybírat jen za 29 korun. Holiday karta je nabízena zdarma v rámci cenových programů FIT konto, STYL konto, Program EXCLUSIVE a FREE konto, a to od 1. července do 15. listopadu 2009. Platnost karty je pět let. více »

O Červené konto PS je zájem

24. 03. 2009  11:28  |   Jeho prodeje vzrostly oproti loňskému roku více než trojnásobně, konkrétně v lednu o více než 220% oproti prosinci a v únoru dokonce o 360%. více »

Co také klienti v bankách zažili – 2. díl

15. 12. 2008  07:59  |   Klient, který se podepsal jako Rýpak napsal svou zkušenost s převodem peněz do zahraničí: „Při převodu vyššího obnosu EUR na mé konto mne velmi nepříjemně překvapil poplatek nazvaný Poplatek ČSOB/Fee CSOB platební titul 950! Ptám se, za co onu částku účtují! A proč v % výši? více »

Studentské konto Plus se setkalo s velikým zájmem

08. 12. 2008  13:24  |   Tisíce nově zřízených Studentských kont Plus - s takovým výsledkem byla ukončena podzimní kampaň, během níž ČSOB představila benefity Studentského konta Plus. více »

Červené konto pomůže nevidomým dětem

01. 12. 2008  11:31  |   Od 1. do 31. prosince startuje kampaň, díky které při zřízení Červeného konta pomohou lidé nejen sobě, ale také nevidomým dětem. více »

Studentské konto nemusí stát uživatele ani korunu (HN)

15. 11. 2008  13:29  |   Za vedení účtu nebo internetbanking si většina bank neúčtuje nic. Vyhněte se vybírání z cizích bankomatů a návštěvám pobočky. více »

Soutěž o notebook s FREE kontem od Volksbank

01. 10. 2008  11:14  |   Kromě hlavní soutěže, v níž mohou studenti navrhovat slogany pro studentské konto, proběhne na začátku října v pěti univerzitních městech roadshow se soutěží o mobilní telefon. více »

Výzkum levných účtů: Volksbank přiznala chybu v sazebníku

14. 08. 2008  08:08  |   Ve výzkumu nejlevnějších účtů pro běžné bankovní klienty se umístila Volksbank na šestém místě. Stalo se tak ale chybou v jejím sazebníku. V něm neuvádí, že vybrané Free Konto je určeno pouze pro studenty. více »

PS zavádí nové dolarové konto pro podnikatele

25. 06. 2008  13:25  |   USD konto si mohou podnikatelé zřídit od 1. července ve vybraných regionálních finančních centrech Poštovní spořitelny. více »

Může vám někdo prostřednictvím bankovních poplatků vytunelovat konto?

23. 05. 2008  19:09  |   Snad nejnehoráznější poplatek v českých bankách je poplatek za příchozí platbu. A zde je potenciálně nebezpečná díra. Mohl by nepřátelský útočník ze zahraničí vaše osobní či podnikové konto prostřednictvím těchto poplatků vytunelovat? více »

Dětský Genius - nové konto GE

15. 05. 2008  19:02  |   Za každý založený účet Dětský Genius přispěje GE Money Bank Českému výboru pro UNICEF 50 korun. více »

PS zvyšuje úročení Červeného konta na 3,3 %

05. 05. 2008  20:27  |   Spořicí účet Poštovní spořitelny Červené konto je od května ještě výhodnější – úroková sazba činí 3,3 % p.a. více »

Výsledky Červeného konta potvrzují zájem o spořicí účty

20. 03. 2008  13:14  |   Nový typ spořicího účtu Červené konto Poštovní spořitelny se od svého uvedení na trh stalo jedním z nejvyhledávanějších produktů banky ke zhodnocení finančních prostředků klientů. více »

Červené konto PS nabízí zajímavou úrokovou sazbu

06. 12. 2007  20:12  |   Poštovní spořitelna nabídne od 15. prosince Červené konto s vyšší úrokovou sazbou ve výši 3,00 % p.a. v pásmu od 50 000 Kč. více »

Hledá se konto snů. Zatím marně.

14. 09. 2007  12:12  |   Dnešní balíčky bankovních produktů klientům neumožňují porovnat nabídky jednotlivých bank a občas jim nutí služby, které nakonec nevyužijí. Přitom by stačilo, aby banka klientovi nabídla za skutečně používané služby přijatelnou cenu. více »

Velmi kuriózní službou “zdarma” je konto / program SENIOR České spořitelny

20. 02. 2007  18:03  |   "Součástí účtu Senior pro důchodce je zdarma: Sporožirový účet se zvýhodněnou úrokovou sazbou, správa a vedení sporožirového účtu více »

Sekce obsahuje celkem 72 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti