Téma: ekonto

Příbuzná témata

eKonto Raiffeisenbank má nové parametry. A nemusí se za ně stydět - Měšec.cz

28. 01. 2013  01:21  |   eKonto Raiffeisenbank má nové parametry. A nemusí se za ně stydět Měšec.cz Stávající klienti banky nemusejí mít obavy, banka jim původní účty na nové nezmění, spíševás ale bude různými způsoby motivovat, abyste na ně přešli sami. Promiňte, to množné číslo je chyba, smysl má přejít pouze na jediný účet, a to na eKonto Komplet. více »

RAIFFEISENBANK PŘICHÁZÍ S NOVÝMI EKONTY, AKTIVNÍ KLIENTI ZÍSKAJÍ ŠPIČKOVÝ ÚČET S ŘADOU VÝHOD

24. 01. 2013  13:00  |   Raiffeisenbank zahájí na počátku února prodej dvou nových tarifů na svém vlajkovém účtu eKonto. Základní účet eKonto MINI je vhodný pro klienty s minimem transakcí, eKonto KOMPLET pak nabízí v rámci jedné ceny všechny obvyklé služby včetně výběrů ze zahraničních bankomatů bez poplatku, díky připojené kreditní kartě pak lze mít  plně vybavený účet a navíc získat od banky věrnostní bonusy. Pro uživatele stávajícího eKonta se podmínky nijak nemění. více »

Mobilní eKonko míří na tablety, má přes 12 tisíc uživatelů

11. 12. 2012  21:34  |   Od dnešního dne je Mobilní eKonto od Raiffeisenbank plně dostupné i pro tablety. Banka za dva týdny provozu získala více než 12 tisíc uživatelů aplikace pro chytré telefony a zaznamenala velmi pozitivní reakce odborníků i veřejnosti. více »

Mobilní eKonto přináší na trh unikátní možnosti bankovnictví pro chytré telefony

27. 11. 2012  19:37  |   Raiffeisenbank dnes pod názvem Mobilní eKonto spouští svou aplikaci pro chytré telefony dostupnou pro osobní i podnikatelské účty. Aplikace přináší na trh řadu ojedinělých služeb: možnost platby prostřednictvím QR kódu, vyhledávání nejlepší ceny či možnosti vyřízení úvěru přes mobil. Mobilní eKonto rovněž potvrzuje tradičně vysokou úroveň zabezpečení produktů Raiffeisenbank. více »

NOVÉ PODNIKATELSKÉ ÚČTY OD RB: Komplexní účty s řadou nadstandardů v ceně

05. 11. 2012  11:16  |   Po nedávném uvedení účtu pro začínající podnikatele Podnikatelské eKonto START spouští Raiffeisenbank další dva nové tarify Podnikatelského eKonta. Podnikatelé tak budou moci v rámci výhodného měsíčního paušálu využívat standardní i nadstandardní bankovní služby. více »

NOVINKY V ÚČTECH RAIFFEISENBANK ZAHAJUJE PODNIKATELSKÉ EKONTO START

03. 10. 2012  13:21  |   Raiffeisenbank spouští první z řady novinek na svém vlajkovém účtu eKonto. Nové Podnikatelské eKonto START nabízí začínajícím podnikatelům vše, co potřebují pro rozjezd svého podnikání. Banka později představí i další speciální účty pro podnikatele, stejně tak chystá i nové eKonto pro fyzické osoby. více »

Studenti si díky ČSOB vydělávají na Facebooku

07. 06. 2012  16:33  |   ČSOB vybrala osm e-Ambasadorů, kteří na Facebooku na stránkách studentského konta www.facebook.com/CSOBStudentskeKonto budou pravidelně „postovat“ zajímavosti z oblastí jako je hudba, film, nákupy, slevy, technologie či sport. Vybraní studenti středních a vysokých škol si vydělají 2 000 korun měsíčně s možností získání dodatečného bonusu za něco, co dělají běžně a baví je to. více »

ČSOB hledá studenty, kteří „umí“ na Facebooku

04. 04. 2012  18:52  |   ČSOB s příchodem jara podpoří své studentské konto a zároveň spouští novou speciální stránku na Facebooku (www.facebook.com/csobstudentskekonto). Banka hledá osm studentů (e-Ambasadorů), kteří umí na Facebooku a jsou tam „jako doma“. Poskytne jim možnost vydělat si peníze pomocí atraktivní brigády, která bude spočívat ve zveřejňování zajímavých tipů na trávení volného času na zdi profilu studentského účtu. Na stránkách také poběží soutěž o digitální Album. více »

RAIFFEISENBANK JIŽ KLIENTŮM EKONTA NA BONUSECH VYPLATILA PŘES 50 MILIONŮ KORUN

22. 11. 2011  22:01  |   Raiffeisenbank je jedinou bankou v České republice, která za vedení účtu platí klientům. Banka takto na bonusech vyplatila již přes 50 milionů korun. Bonusy mají i charitativní rozměr, prostřednictvím eKonta již putovaly na charitu téměř dva miliony korun. eKonto bylo tento měsíc počtvrté v řadě vyhlášeno nejlepším účtem v ČR v prestižní soutěži Banka roku. více »

ÚVĚR OD RAIFFEISENBANK NYNÍ MOHOU ZÍSKAT I ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELÉ

26. 09. 2011  12:17  |   Banky doposud poskytovaly úvěry výhradně podnikatelům s úvěrovou historií. Raiffeisenbank nyní tuto praxi mění tím, že každému novému majiteli Podnikatelského eKonta nabídne i možnost kontokorentu. Tato nabídka platí i pro začínající podnikatele, není nutné dokládat žádné daňové přiznání. Podnikatelské eKonto navíc nabízí klientům řadu věrnostních slev. více »

Spořicí novinky od Raiffeisenbank nabízejí vyšší výnos

14. 02. 2011  12:42  |   Raiffeisenbank nově na spořicím účtu eKonto Flexi nabízí úrok až 2,5 % p.a. Zároveň spouští nový produkt prémiového bankovnictví Kombi vklad, jehož jedinečnost je dána spojením výhod termínovaných vkladů a investic do podílových fondů. více »

Klienti Raiffeisenbank pozor – aktivujte si eKonto a ušetřete!

24. 08. 2010  04:39  |   Několikrát se na nás obrátili klienti Raiffeisenbank, kteří si stěžovali na výši poplatků za vedení jejich účtu. Ta podle nich neodpovídá sazebníku banky. Obrátili jsme se proto s dotazem na banku a následně přišli věci na kloub. více »

eKonto přichází s novinkami: upravený spořicí účet a nové služby internetového bankovnictví

04. 11. 2009  07:47  |   Účet eKonto od Raiffeisenbank, pravidelně vyhlašovaný za nejlepší účet v České republice, nově umožňuje náhled hypoték v internetovém bankovnictví. eKonto zároveň nově nabízí spořicí účet s výpovědní lhůtou, díky které klient získá vyšší úrokovou sazbu. eKonto již využívá téměř 145 tisíc klientů z řad fyzických osob i podnikatelů. více »

eKonto: čtvrt milionu pro charitu

26. 10. 2009  13:12  |   Raiffeisenbank dále rozšiřuje charitativní rozměr svého vlajkového účtu eKonto, který byl minulý týden opět vyhlášen nejlepším účtem v České republice. Z eKonta putovalo na charitu již 250.000 korun. více »

Plánovaná odstávka systémů Raiffeisenbank

22. 09. 2009  11:50  |   Raiffeisenbank o tomto víkendu chystá plánovanou odstávku části svých bankovních systémů, která je nezbytným předpokladem další modernizace IT infrastruktury. Z toho důvodu nebudou o víkendových dnech dostupné účty eKonto a původní cenové programy bývalé eBanky. Systémy budou opět plně funkční v úterý 29. září ráno. Klienti banky již byli o odstávce informováni. více »

Raiffeisenbank zlevňuje účty pro podnikatele

26. 05. 2009  11:52  |   Úspěšný model účtu Podnikatelské eKonto nyní Raiffeisenbank dále zvýhodňuje a nabízí nový typ účtu Podnikatelské eKonto Premium. Klienti s vyššími obraty na účtu nebo vklady u banky získají kromě celé řady současných slev nově zdarma i transakce na účtu. Vedení podnikatelského účtu včetně transakcí je tak nově možné získat zcela zdarma. více »

eKonto nyní umožňuje jednoduchou platbu daní

18. 02. 2009  14:25  |   Uživatelé eKonta budou moci využít předpřipravené příkazy pro platbu daně a cla, nebudou muset složitě vyhledávat potřebné údaje pro správné směrování platby. více »

eKonto má 100 tisíc klientů

09. 02. 2009  14:24  |   Banka nyní dále zjednodušuje zřízení tohoto účtu, pro získání eKonta není nutná návštěva pobočky. více »

Podnikatelské účty (doplnění) – eKonto od Raiffeisenbank

23. 11. 2008  11:51  |   Raiffeisenbank od počátku října začala klientům nabízet nový účet Podnikatelské eKonto. Tato nabídka není obsažena v sazebníku pro podnikatele, ale v jeho příloze. Podnikatelské eKonto je možné využít ve třech variantách – Základ, Extra a Prémium. více »

eKonto od Raiffeisenbank nově i pro podnikatele

01. 10. 2008  19:18  |   Podnikatelé si tak nyní mohou sestavit účet dle svých potřeb a navíc získat výrazné věrnostní slevy. více »

Raiffeisenbank platí svým klientům za vedení účtu

01. 09. 2008  12:51  |   Od počátku září bude Raiffeisenbank všem klientům, kteří splní věrnostní podmínky u účtu eKonto, připisovat na účet každý měsíc bonus za vedení účtu. více »

Nejlevnější účet pro internet: mBank, eKonto a Fio válcují konkurenci

14. 08. 2008  08:12  |   Pro klienty, kteří nepotřebují bankovní pobočky, sestavila redakce Peníze.cz a server www.bankovnipoplatky.com žebříček nejlevnějších účtů pro elektronické bankovnictví. V průměru běžný klient díky internetu ušetří skoro padesát korun měsíčně. více »

Nejlevnější účet pro internet: mBank, eKonto a Fio válcují konkurenci

14. 08. 2008  08:10  |   Pro klienty, kteří nepotřebují bankovní pobočky, sestavila redakce Peníze.cz a server www.bankovnipoplatky.com žebříček nejlevnějších účtů pro elektronické bankovnictví. V průměru běžný klient díky internetu ušetří skoro padesát korun měsíčně. více »

Úročení spořicího účtu eKonto vzroste až na 3 %

10. 01. 2008  19:29  |   Raiffeisenbank a eBanka s účinností od počátku února výrazně navýší úročení spořicího účtu v rámci eKonta. Dojde i k nárůstu u spořicích účtů Kompletkonto, zvyšuje se i úročení termínovaných vkladů. více »

Raiffeisenbank a eBanka mají přes 100 poboček

06. 12. 2007  20:06  |   Raiffeisenbank a eBanka tento týden otevřely v Praze další dvě pobočky. Klienti mohou na nových pobočkách získat zvýhodněné vedení účtu eKonto. více »

Raiffeisenbank i eBanka dále zrychlují růst a zvyšují zisky

15. 11. 2007  17:21  |   Raiffeisenbank i eBanka hospodařily v prvních devíti měsících letošního roku s rekordními zisky a neustále dynamicky rostou. Obě banky výrazně zvyšují prodej úvěrových i spořicích produktů, velký zájem je o nový účet eKonto. Počet poboček obou bank se blíží stovce. více »

eBanka končí, zbude po ní eKonto

17. 09. 2007  01:16  |   Raiffeisenbank a eBanka od 24. září nabídnou svým klientům společný nový bankovní účet s názvem eKonto. více »

eKonto: výhodný individuální účet

10. 09. 2007  15:47  |   Raiffeisenbank a eBanka od 24. září nabízí ojedinělý typ účtu pod názvem eKonto. Cílové skupiny klientů získají celou řadu služeb zdarma, další služby si mohou zřídit zcela dle svých potřeb. více »
1

Sekce obsahuje celkem 50 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti