Téma: elektronické bankovnictví

Příbuzná témata

ČSOB a Era inovují již více než 10 let

21. 02. 2013  14:41  |   Internetové bankovnictví, pohodlí a rychlost placení a další inovativní technologie, bez kterých si dnes neumíme představit náš život, jsou zde již více než 10 let. ČSOB a od roku 2010 i její obchodní značka Era neustále přinášejí nejnovější technologické trendy. Mezi poslední novinky patří SmartBanking, zabezpečení internetových plateb 3D Secure nebo digitální peněženka MasterCard Mobile. Letošní rok navíc přinese možnost transakčních služeb pro klienty ČSOB na přepážkách České pošty nebo pohodlný přístup do datové schránky přes elektronické bankovnictví. více »

Elektronická správa účtů „válcuje“ osobní návštěvy poboček

09. 10. 2012  18:31  |   Téměř dvě třetiny všech jednorázových a hromadných příkazů, které za poslední rok provedli klienti Ery a Poštovní spořitelny, byly zadány přes elektronické bankovnictví. Papírovým dokladem na Era finančních centrech a pobočkách České pošty bylo od loňského září až doposud zadáno pouze 36 % příkazů z celkového množství. více »

Bankovní poplatky u velké čtyřky - kde se platilo a platí nejvíce?

28. 08. 2012  01:15  |   Na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně vznikla exkluzivní studie srovnávající poplatkové zatížení klientů u čtyř největších bank v České republice v posledních pěti letech. Studie srovnává výši poplatků za služby spojené s běžným účtem fyzických osob nepodnikatelů a zohledňuje jak klienty využívající spíše pobočky, tak i elektronické bankovnictví. více »

Nový fond v srpnu a nakupování vybraných fondů přes elektronické bankovnictví

02. 08. 2012  15:36  |   Investování do fondů nebylo nikdy jednodušší. S elektronickým bankovnictvím od ČSOB má každý klient možnost nákupu vybraných fondů přímo z pohodlí svého domova. Novinkou od srpna je nový fond KBC Equity Fund ČSOB Akciový fond dividendových firem, který je ideálním akciovým základem portfolia každého investora. více »

mBank získala celkem čtyři ocenění v anketě Zlatá koruna 2011

03. 06. 2011  11:45  |   mBank navázala na úspěchy z minulého roku a získala celkem čtyři ocenění v anketě Zlatá Koruna 2011. Dvě ocenění získala mBank v hlavních kategoriích – v hlasování veřejnosti a podnikatelů a dvě ceny udělila Finanční akademie. V kategorii Cena podnikatelů bylo jako nejlepší podnikatelský účet oceněno mBUSINESS KONTO a v kategorii Cena veřejnosti získal běžný účet mKONTO 2. místo. V kategorii Elektronické bankovnictví udělila Finanční akademie internetovému bankovnictví mBank třetí místo a v kategorii Podnikatelské účty získalo mBUSINESS KONTO také třetí místo. více »

Výzkum ČSOB: Nejčastěji využívané služby u studentského konta by měly být automaticky zdarma

01. 09. 2010  15:07  |   Podle nedávného výzkumu ČSOB je pro studenty hlavním důvodem otevření studentského konta automatické zahrnutí nejčastěji využívaných služeb v rámci konta bez dalších skrytých poplatků. Jsou jimi kvalitní a bezpečné elektronické bankovnictví, mezinárodní embosovaná platební karta a výběry z bankomatů. více »

Co také klienti v bankách zažili – 2. díl

15. 12. 2008  01:57  |   „Mám účet u ČSOB a hojně využívám elektronické bankovnictví. S přibývajícími trvalými příkazy jsem se rozhodl využít kolonku POPIS PŘÍKAZU, což je pojmenování příkazu pouze pro moji potřebu. K mému velkému překvapení banka zpoplatňuje i tuto změnu, která fakticky nezasahuje do platebních operací“, svěřil se klient Petr. více »

Nejlevnější účet pro internet: mBank, eKonto a Fio válcují konkurenci

14. 08. 2008  08:12  |   Pro klienty, kteří nepotřebují bankovní pobočky, sestavila redakce Peníze.cz a server www.bankovnipoplatky.com žebříček nejlevnějších účtů pro elektronické bankovnictví. V průměru běžný klient díky internetu ušetří skoro padesát korun měsíčně. více »

Nejlevnější účet pro internet: mBank, eKonto a Fio válcují konkurenci

14. 08. 2008  08:10  |   Pro klienty, kteří nepotřebují bankovní pobočky, sestavila redakce Peníze.cz a server www.bankovnipoplatky.com žebříček nejlevnějších účtů pro elektronické bankovnictví. V průměru běžný klient díky internetu ušetří skoro padesát korun měsíčně. více »

Elektronické bankovnictví v ČSOB

01. 01. 2005  01:00  |   Na počátku byl platební příkaz. Byl to platební příkaz, který vznikl ze šablony. Zadával jsem jej 8. ledna ze svého počítače. Není mi jasno, díky jakým podivuhodným logaritmům bankovní systém přiřadil tomuto příkazu datum splatnosti na 8. února 2005... více »

Klamavá reklama aneb měním svou banku

01. 01. 2005  01:00  |   S bankou jsem byl spokojen do letošního roku, než začalo rušení pokladen, což jsem nakonec překousl, ale co nemohu překousnout, tak bylo razantní zdražení poplatků. Z 64,-Kč za vedení účtu a elektronické bankovnictví na 109,-Kč... více »
1

Sekce obsahuje celkem 21 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti