Téma: era osobní účet

Příbuzná témata

Výplata důchodů na Era osobní účet zbaví seniory rizika spojeného s držením větší hotovosti

28. 06. 2012  13:12  |   Dle statistik jsou senioři nejčastější obětí zločinců, kteří je okrádají i o několik málo korun. Proto bude Era od 1. července 2012 přijímat v zájmu bezpečnosti seniorů žádosti o výplatu důchodů na Era osobní účet. Jde o výsledek spolupráce s Českou správou sociálního zabezpečení, díky které se senioři zbaví rizika spojeného s držením větší hotovosti. více »

Era osobní účet je pro mladé klienty ještě výhodnější

03. 05. 2012  12:11  |   Era osobní účet zvýhodnil podmínky užívání pro klienty od 15 do 26 let. Nově je jim veden účet bezplatně bez ohledu, zda stále studují. K dalším benefitům patří například dva výběry hotovosti v bankomatech Poštovní spořitelny a ČSOB zdarma nebo možnost využití slevových karet EURO<26. více »

Era osobní účet zvýhodňuje zdravotně znevýhodněné občany

27. 03. 2012  10:35  |   Era osobní účet poplatkově zvýhodňuje handicapované občany. Zdravotně znevýhodněním je účet veden za snížený poplatek, navíc každý měsíc mají jeden výběr hotovosti na obchodních místech Poštovní spořitelny zdarma. více »

Era jako jediná na trhu nabízí nadstandardní zvýhodnění pro seniory

06. 02. 2012  12:34  |   Era je jedinou bankou na tuzemském trhu, která poskytuje klientům ve zralém věku finanční zvýhodnění. Seniorům je k dispozici Era osobní účet vedený za snížený poplatek, navíc si každý měsíc mohou jednou vybrat hotovost na obchodních místech Poštovní spořitelny zcela zdarma. více »

Bankovní srovnání: Era osobní účet je nejsrozumitelnější osobní účet na trhu

15. 02. 2011  10:41  |   V porovnání s vybranými srovnatelnými konkurenčními účty nabízí Era osobní účet maximální uživatelské pohodlí. Je určen pro klienty všech věkových kategorií, a tak není potřeba složitě hledat účet právě pro „moji“ věkovou skupinu. Jediným kliknutím se klient dostává přímo na stránku o produktu. Vysoce přehledný sazebník poplatků a služeb jen dokončuje celkový pozitivní dojem z Era osobního účtu. Vyplývá to z analýzy klientské srozumitelnosti a přívětivosti osobních účtů, kterou připravila společnost Scott & Rose. více »
1

Sekce obsahuje celkem 10 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti