Téma: era poštovní spořitelna

Příbuzná témata

Průzkum: Jak se v ČR bankuje na vesnici a ve městě?

23. 11. 2011  12:38  |   Výsledky zajímavého průzkumu o tom, jak jednají spotřebitelé bankovních služeb v České republice na vesnici a ve městě, zveřejnila v minulém týdnu ERA Poštovní spořitelna. Výsledky napovídají, že spotřebitelé v menších sídlech za bankovními klienty z větších měst – možná poněkud překvapivě – nijak nezaostávají. více »

Síť vkladových bankomatů budeme dále rozšiřovat, říká mluvčí ČSOB Pavla Hávová

14. 10. 2011  01:55  |   V minulém týdnu jsme psali o budoucnosti hotovostního platebního styku, která usnadní klientům mnoho práce – vkladové bankomaty. Na našem trhu je zatím jen několik bank, jež vklady prostřednictvím bankomatů umožňují. Československá obchodní banka (a její marketingová značka Era Poštovní spořitelna) je jednou z nich. Na naše otázky odpovídala Pavla Hávová, tisková mluvčí ČSOB. více »

Změny v Era poštovní spořitelně - zjednodušený sazebník a nové produkty pro podnikatele

02. 09. 2011  13:40  |   Změny v tuzemském bankovním sektoru nutí i stávající banky reagovat. K několika změnám se rozhodla i Era Poštovní spořitelna, která zjednodušuje svůj sazebník a chystá změny pro klienty z řad podnikatelů, právnických osob a dalších organizací... více »
1

Sekce obsahuje celkem 3 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti