Téma: fixace

Příbuzná témata

UniCredit Bank představuje atraktivní hypotéku s úrokovou sazbou od 2,74 % a bez poplatků

02. 04. 2013  11:06  |   UniCredit Bank s novou jarní kampaní ještě více zatraktivnila svou nabídku. Banka poskytne od počátku dubna hypotéky s tříletou fixací od 2,74 % p. a. Převratnou hypotéku, tedy hypotéku s variabilní sazbou, banka nabídne dokonce jen za 2,2 % p. a. Hypotéky za účelem koupě nemovitosti, rekonstrukce či refinancování úvěru jsou určené pro všechny stávající i nové klienty. Neméně zajímavé sazby jsou i pro 5leté fixace. UniCredit Bank se stává lídrem v oblasti nabídky atraktivních úrokových sazeb u hypoték a navíc poskytuje odborné poradenství ve všech pobočkách po celé ČR. více »

U GE Money Bank jsou nové hypotéky bez poplatků

19. 03. 2013  11:36  |   GE Money Bank ruší poplatky u hypoték. Od 18. března banka u nových hypotečních úvěrů neúčtuje poplatek za zpracování a vedení úvěrového účtu ani za odhad ceny nemovitosti včetně stažení listu vlastnictví a výpisu z katastrální mapy. Klienti mohou zdarma využít také částečné mimořádné splátky i mimo termín změny úrokové sazby. Nabídka platí pro všechny účelové i neúčelové hypotéky bez ohledu na délku fixace. více »

Průzkum Equa bank: tři čtvrtiny klientů bank zvažují refinancování hypotéky

11. 03. 2013  15:55  |   Tři ze čtyř Čechů, kteří mají hypotéku, zvažují možnost refinancování a budou se při konci fixace svých hypoték zajímat o nabídku konkurenčních bank. Rozhodovat se budou především podle výše úrokové míry, výše splátky a dodatečných poplatků. Vyplývá to z interního průzkumu, který si nechala zpracovat Equa bank. více »

Ještě výhodnější hypotéka s ČSOB

03. 10. 2012  09:24  |   Minulý měsíc ČSOB představila novou akční nabídku hypoték pro klienty. Dnešním dnem tuto akční nabídku ještě vylepšuje, když hypotéky do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti budou poskytovány s nulovým poplatkem za zpracování a hypotéky do 85 % zástavní hodnoty s poplatkem pouze 2 900 korun. Navíc jsou zvýhodněny úrokové sazby fixace na 5 let. Sleva z úrokové sazby může činit až 0,4 procentního bodu a platí pro hypotéky nad 3 mil. Kč. více »

LBBW BANK SNIŽUJE SAZBY HYPOTÉK NA HISTORICKÉ MINIMUM

11. 09. 2012  16:58  |   LBBW Bank CZ aktuálně snižuje úrokové sazby pro účelové hypotéky na historické minimum. Sazba pro fixace na 3 roky nyní činí 2,99 % p.a. a fixace na 5 let dokonce 2,89 % p.a. při LTV do 70 % (výše úvěru ku hodnotě zastavované nemovitosti). Podle srovnávací kalkulačky Golem Finance je toto nyní nejvýhodnější nabídka na trhu. více »

UniCredit Bank nabízí do konce září hypotéky od 2,89 % p.a.

05. 09. 2012  09:24  |   UniCredit Bank nabízí do konce září jedinečnou příležitost získat fixní úrokovou sazbu hypotéky od 2,89 % p.a., a to bez ohledu na délku fixace. Klienti, kteří chtějí refinancovat svůj stávající úvěr, tak mohou požádat o tuto exkluzivní sazbu již nyní a svůj úvěr čerpat později. více »

Refinancovat lze dokonce z pohodlí vašeho domova s projektem Hypotékomat.cz

04. 06. 2012  15:28  |   Za několik posledních let, kdy pokračuje boom poskytování a letos zejména refinancování hypotečních úvěrů, se na českém hypotečním trhu stačila vytvořit velmi slušná klientská základna. O tu však soupeří stále větší počet hráčů - bank, stavebních spořitelen, spotřebních družstev, přičemž všichni nabízejí svým klientům zaručeně ten nejvýhodnější úvěr. Dle zkušeností poradců webového projektu Hypotekomat.cz, internetového poradce a zprostředkovatele hypotečních úvěrů a refinancování hypoték, se přístup jednotlivých poskytovatelů úvěrů v průběhu doby začíná měnit, a to jak k lepšímu, tak i k horšímu. Pokud tedy uvažujete o refinancování vašeho stávajícího hypotečního úvěru, začněte hlavně včas, alespoň čtvrt roku před koncem fixace vaší hypotéky. více »

Hypotéky: Startuje nový trend odměn za věrnost?

16. 05. 2012  00:13  |   Velké množství hypoték, kterým končí fixace úrokové sazby, banky specializující se na přebírání klientů konkurenčních bank a nízké úrokové sazby hypoték v porovnání s úvěry ze stavebního spoření, to všechno jsou faktory, které se významnou měrou podílejí na rostoucím trendu refinancování. Některé banky proto začínají hledat cesty, jak odlivu klientů zabránit. více »

KOMERČNÍ BANKA ZLEVŇUJE HYPOTÉKY: NYNÍ NAVÍC ZPRACOVÁNÍ ÚVĚRU A OCENĚNÍ NEMOVITOSTI ZDARMA

04. 05. 2012  14:59  |   Nová akční nabídka Komerční banky přináší od dnešního dne významné zvýhodnění hypotečních úvěrů s delší dobou fixace. U hypoték s fixací na 5 a více let byla úroková sazba snížena až o 0,6 procentního bodu. Díky tomuto snížení, odpuštění poplatku za zpracování úvěru a ocenění nemovitosti, mohou klienti KB ušetřit v průběhu splácení až několik desítek tisíc korun. více »

Fincentrum: zaveďme povinnou lhůtu před koncem fixace hypotéky!

23. 03. 2012  13:52  |   Podle odhadů Fincentra skončí do konce roku 2012 fixace u 38 tisíc hypoték v celkovém objemu přes 61 mld. Kč. Na sjednání výhodnějších podmínek pro další období však spotřebitelé nemají dostatek času. Jednoduché doplnění legislativy, o které Fincentrum požádalo Legislativní odbor Ministerstva financí ČR, by mohlo postavení spotřebitele významně posílit. více »

Česká spořitelna snižuje sazby u hypoték, pevná sazba začíná na 3,19 %,

19. 03. 2012  16:46  |   Česká spořitelna snížila od poloviny března 2012 pevné sazby hypoték pro pětiletou fixaci na sazbu od 3,19 % a u čtyřleté fixace na sazbu od 3,29 %. Za první dva měsíce letošního roku poskytla Česká spořitelna občanům přes 3700 hypoték v objemu 6,5 mld. Kč, což je třikrát více než za stejné období v roce 2011. Klient si kromě pevné úrokové sazby může zvolit i hypotéku s proměnnou sazbou od 2,49 %. více »

Akční nabídka hypoték v Komerční bance přináší sazbu od 3,49 % pro fixaci na 5 let a nulový poplatek za zpracování

29. 02. 2012  15:19  |   Nová akční nabídka Komerční banky přináší od 1. března 2012 významné zvýhodnění hypotečních úvěrů s delší dobou fixace. Díky snížení úrokové sazby na hranici 3,49 % pro pětiletou fixaci a nulovému poplatku za zpracování úvěru mohou klienti KB ušetřit v průběhu splácení hypotéky až několik desítek tisíc korun. více »

UniCredit Bank snižuje hypoteční sazby na historické minimum u víceletých úvěrů

29. 02. 2012  10:39  |   UniCredit Bank snižuje od 1. března 2012 úrokové sazby u hypotečních úvěrů s fixní úrokovou sazbou na historické minimum. Od prvního jarního měsíce banka ještě více zatraktivňuje a zjednodušuje nabídku hypoték, neboť sazba u 3 a 5 leté fixace začíná shodně na 3,39 % p.a. (snížení u 3leté sazby o 0,11 % a u 5leté sazby o 0,27 %). U hypotečního úvěru s jednoletou fixací UniCredit Bank ponechává úrokovou sazbu na 2,99 % p.a. více »

UniCredit Bank výrazně snížila hypoteční sazbu u roční fixace

01. 02. 2012  14:22  |   UniCredit Bank pokračuje v atraktivní nabídce výhodných hypotečních úvěrů s fixní úrokovou sazbou. Od začátku února snížila sazbu u Hypotečního úvěru Individual s roční fixací o 0,36 procentního bodu a poprvé v historii se tak dostala pod hranici tří procent. Aktuální úrok od UniCredit Bank je 2,99 % p.a. Vedle toho banka pokračuje v nabídce nejžádanějšího hypotečního úvěru Převratné hypotéky s variabilní úrokovou sazbou začínající na 2,5 % p.a. více »

Hypotéky: Klienti dávají přednost střednědobým fixacím

16. 12. 2011  15:41  |   Nízké úrokové sazby na střednědobých fixacích ovlivňují preference klientů při výběru doby fixace úrokové sazby. Podle aktuálních statistik devět z deseti klientů hypotečních bank v současnosti z banky odchází s úrokovou sazbou zafixovanou na 3 nebo 5 let. Se zpomalujícím tempem poklesu sazeb navíc klesá zájem o hypotéky s variabilní úrokovou sazbou. více »

Průměrné úrokové sazby hypoték jsou nejnižší za šest let

20. 11. 2011  01:32  |   Úrokové sazby u hypotečních úvěrů v říjnu dále klesaly a dostaly se na nejnižší úroveň za šest let. Průměrná úroková sazba hypoték klesla ve srovnání se zářím o 0,12 procentního bodu na 3,77 procenta, nejníže od listopadu 2005. Vyplývá to z dnes zveřejněného ukazatele Fincentrum Hypoindex, který sleduje průměrnou úrokovou sazbu hypoték bez ohledu na dobu fixace. více »

KB dále snižuje úrokové sazby hypoték: Tříletá fixace již od 3,29 %, desetiletou fixaci získají klienti již od 3,99 % p.a.

16. 11. 2011  15:19  |   Komerční banka snížila od 16. listopadu 2011 úročení hypotečních úvěrů. U všech fixací hypotéky Klasik byla úroková sazba snížena o 0,2 procentního bodu. Minimální úroková sazba startuje u hypotéky s tříletou fixací na 3,29 % p.a. více »

Nabídka listopadových fondů v ČSOB

07. 11. 2011  16:07  |   Na měsíc listopad ČSOB připravila pro své klienty tři nové fondy se střední dobou splatnosti v rozmezí 5 až 8 let a životní pojištění Maximal Invest, kde je podkladem rovněž jeden nový zajištěný fond. Vhodný fond si najdou jak zkušení investoři, tak klienti s volnými penězi požadující vyšší zhodnocení než na běžném či spořicím účtu. V nabídce je oblíbená struktura fixovaný click s možností fixace každoročního výnosu, Optimum Fund ČSOB Globálního růstu +11 se čtvrtletním průměrováním, zajištěný Horizon ČSOB Duo Bonus 1 s výplatou dividendy a elegantní spojení životního pojištění s investicí. Klienti mají možnost podílet se na vývoji pečlivě sestaveného koše světových akcií a mají možnost investovat jak v dolarech tak eurech. více »

UniCredit Bank od října dále snižuje a sjednocuje sazby u fixních hypoték na 3,29 %

07. 11. 2011  15:51  |   UniCredit Bank od října ještě více zatraktivnila a zjednodušila nabídku hypoték s pevnou (fixní) úrokovou sazbou. Klient, který si vyberu hypotéku s pevnou úrokovou sazbou, získá jednotnou sazbu bez ohledu na délku fixace již od 3,29 % p.a. U hypotečního úvěru s pětiletou fixací tak banka snížila úrokovou sazbu o dalších 0,3 % p.a. Podmínkou pro získání této jedinečné nabídky je využití dalších služeb banky - konta, kreditní karty a uzavření životního pojištění. více »

Česká spořitelna snižuje sazby hypoték až o 0,5 %, úrokové sazby tak začínají na 3,09 %

03. 11. 2011  13:46  |   Česká spořitelna snižuje od 2. listopadu 2011 sazby hypoték pro jednoletou až pětiletou fixaci o 0,2 %, desetiletá fixace klesá o 0,5 %, minimální úroková sazba tak začíná na 3,09 %. Výše nových fixních úrokových sazeb se navíc pohybuje na úrovni hypoték s plovoucí sazbou. ČS poskytla občanům za tři čtvrtletí letošního roku 12 540 nových hypoték v celkovém objemu 19,42 mld. Kč. Oproti stejnému období minulého roku počet hypoték tak vzrostl o 124 % a objem o 120 %. více »

Fincentrum Hypoindex: tříleté a pětileté fixace hypoték nabízejí historicky nejnižší úrokové sazby

23. 10. 2011  16:21  |   Úrokové sazby u hypotečních úvěrů v září znovu klesly. Dokonce se dostaly na 3,89 procent, to znamená pokles o 20 bazických bodů oproti minulému měsíci. V září stoupl počet uzavřených hypotečních úvěrů zhruba o 300 na 6 219. Na červnová čísla se zatím počet nové uzavřených hypoték nedostal. Tehdy se podle souhrnného ukazatele Fincentrum Hypoindex vyšplhal na 7 004. více »

GE Money Bank snižuje úrokové sazby u hypoték

13. 10. 2011  13:32  |   Od 13. října 2011 mohou zájemci získat účelovou hypotéku za výhodnějších podmínek. GE Money Bank totiž snižuje úrokové sazby o 0,40 procentních bodů u pětileté a o 0,10 procentních bodů u tříleté doby fixace. Zároveň roste zájem o variabilní hypotéky, u kterých už od března letošního roku platí velmi nízká úroková sazba od 2,99 % p.a. Růst tržních sazeb se navíc vzhledem ke stávající ekonomické situaci neočekává ani v nejbližších několika měsících. více »

Téměř každý desátý klient dá přednost variabilní sazbě

04. 10. 2011  01:04  |   Zájem o hypotéky s variabilní úrokovou sazbou roste. Z aktuálních statistik vyplývá, že hypotéku bez fixované úrokové sazby si v srpnu pořídil téměř každý desátý klient. Rostoucí poptávka nenechává banky v klidu a další bankou, která přichází na trh s produktem s variabilní úrokovou sazbou je Raiffeisenbank. Ta díky zmíněné novince bude mít v nabídce již dva hypoteční produkty bez fixace úrokové sazby. více »

KB výrazně snižuje úrokové sazby hypoték: desetiletou fixaci získají klienti již od 3,99 % p.a.

03. 10. 2011  11:42  |   Komerční banka snížila od 3. října 2011 úroky hypotečních úvěrů. Z nejvýraznějšího poklesu mohou těžit klienti u hypotéky s fixací na 10 let, u ostatních typů fixace byla úroková sazba snížena o 0,2 procentního bodu. Minimální úroková sazba startuje u Hypotéky KLASIK s tříletou fixací na 3,49 % p.a. více »

UniCredit Bank od října dále snižuje a sjednocuje sazby u fixních hypoték na 3,29 %

03. 10. 2011  09:54  |   UniCredit Bank od října ještě více zatraktivnila a zjednodušila nabídku hypoték s pevnou (fixní) úrokovou sazbou. Klient, který si vyberu hypotéku s pevnou úrokovou sazbou, získá jednotnou sazbu bez ohledu na délku fixace již od 3,29 % p.a. U hypotečního úvěru s pětiletou fixací tak banka snížila úrokovou sazbu o dalších 0,3 % p.a. Podmínkou pro získání této jedinečné nabídky je využití dalších služeb banky - konta, kreditní karty a uzavření životního pojištění. více »

Vliv nízkých sazeb a touhy po jistotě: zájem klientů se přesouvá k dlouhodobějším fixacím u hypoték

21. 09. 2011  12:08  |   Sazby hypoték na historicky nízké úrovni a obavy z další možné recese – to jsou důvody, proč klienti při vybírání hypotečního úvěru častěji než dříve sahají po dlouhodobých fixacích. ČSOB těmto klientům vychází vstříc a přináší akční nabídku, která je tentokrát zaměřená na 10leté fixace – sazbu 3,99 %, která je pro danou fixaci jedna z nejlepších na trhu. více »

ČSOB prodlužuje nabídku zpracování hypotečního úvěru zdarma

07. 09. 2011  08:07  |   ČSOB prodlužuje akční nabídku zpracování hypotečního úvěru zdarma pro ČSOB Bezstarostní hypotéku do odvolání. Nabídka platí pro fixace úrokové sazby na 3 a 5 let. více »

LBBW Bank od srpna - hypotéky se sazbou 3,59 % p.a.

01. 08. 2011  13:43  |   LBBW Bank v rámci své letní hypoteční kampaně pokračuje ve výhodné sazbě hypoték a snižuje sazbu hypotečních úvěrů na 3,59 % p.a. Akční nabídka je určena pro hypotéky s dobou fixace 3 roky při LTV do 70 % včetně. Nabídka platí od začátku srpna. více »

Fincentrum Hypoindex: úrokové sazby hypotečních úvěrů výrazně klesají!

20. 07. 2011  12:31  |   Úrokové sazby u hypoték v červnu opět klesly, průměrná úroková sazba hypoték bez rozdílu fixace spadla ve srovnání s květnem o deset basických bodů. Především díky poklesu sazeb u tříletých fixací a zvýšení podílu hypoték s variabilní sazbou se dostala průměrná úroková sazba ukazatele Fincentrum Hypoindex na hodnotu 4,14 procenta. více »

Speciální letní nabídka hypoték LBBW Bank

23. 05. 2011  14:06  |   LBBW Bank přichází se speciální nabídkou pro účelové hypotéky. Výhoda spočívá v garantované úrokové sazbě 3,99 % p.a. pro hypotéky s dobou fixace 3 roky, a výhodnými sazbami pro fixace na 4 a 5 let při LTV až do 90 %. Další výhodou je získání hypotéky zcela bez poplatku za její poskytnutí! Nabídka je platná od 23. 5. do 31. 7. 2011. více »

Jarní nabídka hypoték v ČSOB

06. 04. 2011  13:46  |   V pondělí 4. dubna v ČSOB vstoupila v platnost nová akční nabídka hypotečních úvěrů. U úrokové sazby je zavedena plošná sleva 0,26 % pro všechny fixace a produkty s výjimkou předhypotečního úvěru a převzetí dluhu. Po dobu akční nabídky lze získat hypoteční úvěr s garantovanou sazbou již od 4,29 % (platí pro hypotéky do 70 % hodnoty nemovitosti s tříletou fixací). I nadále probíhá Valentýnská hypotéka se zpracováním úvěru zdarma a trvá až do poloviny dubna. více »

AKTUALIZOVÁNO: Refinancování hypotéky může zbrzdit jeden email

14. 03. 2011  01:43  |   Refinancování hypotéky je důležité rozhodnutí. Když končí fixace úrokové sazby, dilema, které člověk řeší, skutečně zaměstná mozky všech zúčastněných na řadu hodin. Nepříjemné je, když vám přístup banky tento proces ještě více zesložiťuje. Alespoň takový pocit má čtěnářka Jana z jednání Hypoteční banky. Banka to však vidí jinak - viz racionální odpověď pod textem... více »

Na konci roku GE Money Bank zaznamenala růst hypoték o 35 %

01. 02. 2011  12:09  |   Během listopadu a prosince se zvýšil objem nových hypoték GE Money Bank v porovnání s průměrem zbytku roku dokonce o 35 %. GE Money Bank proto prodlužuje do konce června akci bez poplatku za zpracování pro všechny, kteří vyplní online kalkulačku a rozhodnou se požádat o hypotéku. Banka nadále nabízí možnost mimořádných splátek zdarma i během fixace pro všechny nově uzavřené hypotéky nad 2 mil. Kč. více »

LBBW Bank nabízí výhodné hypotéky také v roce 2011

20. 01. 2011  16:16  |   LBBW Bank CZ vstupuje do nového roku se speciální nabídkou hypoték na bydlení. Výhoda spočívá v garantované úrokové sazbě 3,86 % p.a. pro hypotéky s dobou fixace 3 roky, 3,98 % p.a. pro fixaci na 4 roky a 4,10 % p.a. pro fixaci na 5 let (LTV do 70 %). Akce poběží do 31. 3. 2011. více »

LBBW Bank nabízí úrok 3,79% p.a. pro jakoukoliv hypotéku na bydlení

22. 11. 2010  19:26  |   Po úspěšné letní a říjnové akci na podporu hypotečních úvěrů na bydlení přichází LBBW Bank CZ opět s výhodnou, časově omezenou nabídkou. Speciální nabídka spočívá ve výhodné garantované úrokově sazbě (3,79 % p.a.) pro vybrané fixace. Nabídka je platná do 3. 12. 2010. více »

KB zlevňuje hypotéky - úroková sazba již od 4,45 %

29. 04. 2010  14:24  |   Komerční banka přichází s akční nabídkou úrokových sazeb pro 3 až 5 leté fixace. Pro hypotéky kategorie Klasik (do 85 % hodnoty zastavené nemovitosti) nabízí úrokové sazby již od 4,45 %. více »

FINCENTRUM HYPOINDEX v březnu 2010: banky po dlouhé době překonaly hranici 7 miliard poskytnutých hypoték

21. 04. 2010  10:55  |   Snižování úrokových sazeb z počátku roku zabralo. Hypoteční banky v březnu po více než 9 měsících překonaly hranici 7 miliard objemu poskytnutých úvěrů. V porovnání s předchozím měsícem si polepšily o více než 50 %. Krátkodobé fixace vlivem nejrůznějších akčních nabídek klesají. Hypotéky s pětiletou fixací mírně podražily. více »

Komerční banka zlevňuje hypotéky – úroková sazba od 4,65%

30. 03. 2010  16:03  |   Opravdu zajímavou nabídku připravila v těchto dnech zájemcům o poskytnutí hypotečního úvěru Komerční banka. Pro všechny hypotéky kategorie Klasik (do 85 % hodnoty zastavené nemovitosti) a nejoblíbenější období fixace na 3 až 5 let platí nyní úroková sazba od 4,65 %! více »

Pozor na poplatek hypomakléřů při refinancování hypotéky!

18. 03. 2010  03:37  |   Desítkám tisíc lidí v Česku každoročně končí doba fixace jejich hypotečního úvěru a čekají je změny ve výši měsíčních splátek. více »

Změny na hypotečním trhu: KB snížila v akci úročení, Raiffeisenbank zvýšila limit

19. 01. 2010  15:00  |   Komerční banka snížila úrokové sazby pro všechna období fixace o 0,1 až 0,3 procenta. Hypotéku u Raiffeisenbank je od pondělka možné získat na 90 procent hodnoty nemovito více »

Komerční banka zlevňuje hypotéky - úroková sazba od 4,89%!

18. 01. 2010  18:26  |   Opravdu zajímavou nabídku připravila v těchto dnech zájemcům o poskytnutí hypotečního úvěru Komerční banka. Úrokové sazby pro všechna období fixace byly sníženy o 0,1 až 0,3 %. Pro nejoblíbenější období fixace na 3 až 5 let (do 85 % hodnoty zastavené nemovitosti) platí nyní úroková sazba od 4,89%. více »

KB výrazně snížila úrokové sazby u hypotečních úvěrů

21. 10. 2009  18:48  |   Hypoteční úvěry s nejoblíbenější dobou fixace získají občané v Komerční bance od 19. října 2009 výrazně levněji. Úrokové sazby klesají až o 0,55 procentního bodu! více »

Raiffeisenbank zvýhodňuje hypotéky, zaměřuje se především na stávající klienty

21. 09. 2009  12:31  |   Raiffeisenbank snižuje úrokové sazby hypoték pro fyzické osoby. Výhodnější sazby získají především lidé, kteří již jsou klienty banky, ať už u ní mají hypotéku nebo využívají dalších služeb. Banka tak chce ještě více zvýhodňovat své stávající klienty, dalším vylepšením bude i zasílání návrhu nové úrokové sazby při konci fixace s 60-ti denním předstihem. více »

Hypotéky KB – garantovaná úroková sazba 5,29 %

24. 08. 2009  13:33  |   Komerční banka představuje v těchto dnech zájemcům o poskytnutí hypotečního úvěru opravdu zajímavou nabídku. Pro všechny hypotéky kategorie Klasik, to znamená do výše 85 % hodnoty zastavené nemovitosti a pro období fixace na pět a více let platí nyní garantovaná úroková sazba 5,29 %, a to pro všechny klienty, kteří splní podmínky pro poskytnutí hypotéky! více »

UniCredit Bank nabízí hypotéku již za 4,44%

11. 06. 2009  12:43  |   UniCredit Bank nabízí atraktivní úrokové sazby u hypotečních úvěrů. Zvýhodněné úrokové sazby až o 0,5% mohou využít klienti, kteří si k hypotečnímu úvěru pořídí další produkty UniCredit Bank osobní konto, pojištění schopnosti splácet, kreditní kartu. Při využití jednoleté fixace dosáhnou klienti na sazbu 4,44 % p.a. Klienti zaznamenávají pokles sazeb a poslední údaje indikují, že každý třetí volí jednoletou fixaci. V případě oblíbených tříletých a pětiletých fixací je úroková sazba shodně 4,95 % p.a. Aktuální nabídka platí pro nové i stávající klienty UniCredit Bank. více »

Hypoteční smlouva II

25. 04. 2009  11:01  |   Volba délky fixace úrokové sazby více »

Hypotéku nevybírejte jen podle úrokové sazby. Důležité jsou i poplatky

22. 04. 2009  13:47  |   Rozhodnete-li se vybrat hypotéku sami, musíte zvážit úrokovou sazbu, délku fixace, ale i poplatky. Pokud si nepůjčíte na celou nemovitost, získáte lepší úrokovou sazbu. K více »

Fixace u konce, začíná boj s časem (HN)

25. 03. 2009  11:59  |   Banky komplikují přechod s hypotékou ke konkurenci. Fixace úroků letos končí sedmdesáti tisícům klientů. více »

Termínované vklady versus spořící účty

11. 03. 2009  07:35  |   Termínovaný vklad má pevně danou úrokovou míru pro celou dobu fixace (týden, měsíc, rok atd.). Spořící účet má proměnlivou úrokovou sazbu, většinou vyšší než na termínovaném, nicméně vždy je odvislá od aktuální úrokové sazby ČNB. více »

Prodej nemovitosti s hypotékou (HN)

19. 02. 2009  07:30  |   Dům s hypotékou prodávejte při konci fixace nebo kupci, který úvěr převezme. Samotný prodej není příliš složitý. Banky svým klientům s potřebnými kroky pomáhají a navedou je ke správnému postupu. více »

Sekce obsahuje celkem 63 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti