Téma: global finance

Příbuzná témata

GLOBAL FINANCE: NEJLEPŠÍ BANKOU V REGIONU JE RAIFFEISEN

27. 03. 2013  21:45  |   Raiffeisen Bank International byla posedmé v řadě vyhlášena nejlepší bankou v regionu střední a východní Evropy v prestižní anketě magazínu Global Finance. Ocenění pro nejlepší banku ve své zemi získalo pět bank ze skupiny Raiffeisen. více »

Česká spořitelna je podle magazínu Global Finance nejlepší bankou v ČR

20. 03. 2013  11:26  |   Česká spořitelna je podle hodnocení amerického časopisu Global Finance nejlepší bankou v České republice.  Časopis jmenoval celosvětově nejlepší banky na rozvíjejících se trzích za rok 2013 včetně střední a východní Evropy. více »

UniCredit Bank nejlepším poskytovatelem obchodního financování v České republice podle Global Finance

01. 02. 2013  03:00  |   UniCredit Bank výrazně uspěla při vyhlašování tradičních cen časopisu Global Finance věnovaných financování obchodů. UniCredit Bank obsadila první místo v šesti zemích střední a východní Evropy a jako skupina UniCredit si připsala též absolutní vítězství za celý region střední a východní Evropy. Navázala tak na loňské úspěchy, kdy bodovala v hodnocení časopisu Euromoney. více »

Citibank byla časopisem Global Finance oceněna jako nejlepší korporátní/institucionální internetová banka

22. 08. 2012  21:39  |   Citibank Europe plc v České republice a na Slovensku získala první cenu v kategorii „Nejlepší korporátní internetová banka“ v prestižní soutěži časopisu Global Finance “World’s Best Internet Banks 2012”. Prestižní ocenění bylo uděleno Citibank i v dalších šesti zemích regionu střední a východní Evropy včetně Maďarska, Rumunska, Bulharska, Ukrajiny, Ruska a Kazachstánu. více »

Global Finance: mBank je již potřetí v řadě nejlepší internetovou bankou v České republice

07. 08. 2012  14:46  |   Prestižní odborný časopis Global Finance ocenil v soutěži World´s Best Internet Banks 2012 mBank jako Nejlepší internetovou banku v České republice. Tento titul získala mBank již potřetí v řadě a trvale tak udržuje svou pozici lídra na trhu internetového bankovnictví. více »

Prestižní magazín Global Finance ocenil UniCredit jako nejlepší banku regionu CEE

28. 05. 2012  09:41  |   V pořadí pátý ročník Best Supply Chain Award, za nejlepší finanční produkty pro poskytovatele služeb v dodavatelském řetězci zná své vítěze. UniCredit potvrdila roli absolutní jedničky v regionu střední a východní Evropy. Ocenění bude slavnostně předáno v průběhu října 2012 na odborné konferenci SIBOS v japonské Osace. Je to již druhé a velmi prestižní ocenění po ceně Best Trade Finance Bank z konce ledna 2012, čímž se skupina UniCredit stala jedním z nejlepších poskytovatelů obchodního financování na světě. více »

Česká spořitelna je nejbezpečnější bankou střední a východní Evropy

11. 04. 2012  11:10  |   Česká spořitelna je podle hodnocení amerického časopisu Global Finance nejbezpečnější bankou regionu střední a východní Evropy. Navázala tím na druhé místo z loňského roku a první místo z roku 2010. Česká spořitelna tak potvrzuje, že patří dlouhodobě mezi nejbezpečnější banky ve střední a východní Evropě. Žebříček Global Finance hodnotí nejbezpečnější banky podle jednotlivých regionů i na globálním trhu již 20 let a za tu dobu se stal uznávaným srovnávacím faktorem ve finančním světě. více »

Druhou nejbezpečnější bankou v regionu střední a východní Evropy vyhlášena Komerční banka

08. 03. 2012  17:35  |   Studie prestižního magazínu Global Finance opakovaně vyhodnotila Komerční banku jako jednu z nejbezpečnějších bank na rychle se rozvíjejících trzích střední a východní Evropy. Po loňském titulu nejbezpečnější banky obsadila letos KB v hodnocení skvělé druhé místo. více »

ČSOB má kompletní Grand Slam

06. 12. 2011  11:13  |   V tomto roce se ČSOB povedlo získat tři nejprestižnější ocenění od předních časopisů ekonomického světa. Na začátku dubna zvolila odborná porota magazínu Global Finance ČSOB nejlepší bankou na českém trhu, v září získala ČSOB stejné ocenění od Euromoney a v prosinci vyznamenal ČSOB titulem banka roku na území ČR také The Banker. Trojnásobný titul se dostává poprvé do ČSOB, ale zároveň poprvé i do České republiky, protože dosud se žádné jiné bance u nás nepovedlo získat všechna tři ocenění v jediném roce. více »

Komerční banka vyhlášena nejbezpečnější bankou v regionu střední a východní Evropy

14. 11. 2011  15:14  |   Studie prestižního magazínu Global Finance vyhodnotila Komerční banku jako nejbezpečnější banku na rychle se rozvíjejících trzích střední a východní Evropy. Komerční banka zvítězila na základě hodnocení dlouhodobého úvěrového ratingu a bilanční sumy. více »

Slovenská VÚB je podle Global Finance nejbezpečnější v regionu

07. 09. 2011  08:09  |   Slovenský finanční ústav Všeobecná úverová banka (VÚB) se stal vítězem v žebříčku nejbezpečnějších bank za rok 2011 v regionu střední a východní Evropy, který pravidelně sestavuje prestižní americký časopis Global Finance. Na druhé místo tak odsunul loňského vítěze, kterým byla Česká spořitelna, Komerční banka spadla ze druhého na třetí místo. více »

Komerční banka je třetí nejbezpečnější bankou v regionu střední a východní Evropy

05. 09. 2011  11:36  |   Komerční banka se umístila na třetím místě mezi nejbezpečnějšími bankami světa v regionu střední a východní Evropy. Jména deseti nejbezpečnějších bank zveřejnil prestižní finanční časopis Global Finance na základě exkluzívního průzkumu*). Vítězné banky byly vybrány po vyhodnocení dlouhodobého úvěrového hodnocení, tedy ratingu od Moody’s, Standard & Poor’s a Fitch a bilanční sumy 500 celosvětově největších bank. více »

Citibank se stala „Nejlepší internetovou bankou pro korporátní klienty“

16. 08. 2011  12:03  |   Časopis Global Finance již podvanácté vyhlásil výsledky soutěže o „Nejlepší internetovou banku“. Citibank Europe plc obdržela v letošním roce titul „Nejlepší internetová banka“ pro korporátní klienty v České republice. Uvedené ocenění si Citibank Europe plc ve stejné kategorii odnesla již v minulém roce. více »

Časopis Global Finance ocenil mBank jako nejlepší internetovou banku v ČR

01. 08. 2011  13:39  |   Prestižní odborný časopis Global Finance ocenil v soutěži World´s Best Internet Banks 2011 mBank jako nejlepší internetovou banku v České republice. Stejné ocenění získala mBank i v minulém ročníku soutěže a letos tak obhájila svou pozici lídra na trhu internetového bankovnictví. více »

Nejlepší custody v České republice i na Slovensku má ČSOB

25. 05. 2011  11:41  |   Časopis Global Finance zvolil ČSOB nejlepším poskytovatelem služeb v oblasti správy a úschovy cenných papírů na obou trzích. více »

Global Finance: Nejlepší bankou v České republice je ČSOB

07. 04. 2011  09:55  |   Odborná porota ekonomického magazínu Global Finance zvolila ČSOB nejlepší bankou roku 2011 na českém trhu. Toto ocenění se do ČSOB vrací už po jedenácté. více »

Global Finance: nejlepší bankou v regionu je Raiffeisen

01. 04. 2011  17:48  |   Prestižní cena magazínu Global Finance pro „Nejlepší banku ve střední a východní Evropě“ popáté v řadě putuje do rukou skupiny Raiffeisen. Skupina zároveň získala titul pro banku roku ve třech zemích regionu. více »

ČSOB již počtvrté v řadě nejlepší bankou v ČR pro zahraniční obchod

06. 01. 2011  11:33  |   ČSOB opět obhájila prvenství mezi tuzemskými bankami na poli služeb pro zahraniční obchod. Renomovaný ekonomický časopis Global Finance Magazine ji v této kategorii již počtvrté za sebou vyhlásil bankou roku. Jedná se o čtvrtý ročník soutěže, do kterého je zahrnuta i Česká republika. O ocenění rozhodli odborníci z řad ekonomů, ředitelů firem zabývajících se exportem a expertů na nové technologie. více »

ČSOB obhájila titul nejlepší banky pro směnné operace

02. 12. 2010  10:36  |   Nejlepším poskytovatelem finančních služeb pro směnné operace v České republice je už osmým rokem v řadě za sebou ČSOB. Soutěž pořádá prestižní magazín Global Finance. ČSOB cenu obhájila pokaždé od roku 2004, kdy se cena začala udělovat. více »

ČS nejbezpečnější bankou regionu střední a východní Evropy

03. 09. 2010  15:49  |   Česká spořitelna je podle hodnocení amerického časopisu Global Finance nejbezpečnější bankou regionu střední a východní Evropy. více »

Jak bezpečné jsou české banky? V prestižním světovém žebříčku uspěly

03. 09. 2010  15:00  |   Mezi pěti nejbezpečnějšími bankami ve střední a východní Evropě jsou na prvních místech Česká spořitelna a Komerční banka. Žebříček sestavil magazín Global Finance na zák více »

Časopis Global Finance vyhlásil Citibank v ČR za „Nejlepší světovou internetovou banku roku 2010“

10. 08. 2010  16:28  |   Ocenění se vztahuje na organizace Citi v České republice, Maďarsku, Rumunsku, Slovensku, Bulharsku, na Ukrajině a v Rusku. více »

Global Finance: mBank je nejlepší na internetu v ČR

05. 08. 2010  18:13  |   Časopis Global Finance ocenil mBank, jako nejlepší internetovou banku v České republice za rok 2010. více »

UniCredit získala titul Nejlepší sub-custodiana ve střední a východní Evropě

12. 07. 2010  14:33  |   Na základě průzkumu pod názvem World’s Best Sub-Custodian Banks 2010 udělil časopis Global Finance cenu UniCredit Group za její úspěšné výsledky ve střední a východní Evropě. více »

Zaujalo nás: Nejlepší banky v Česku? Experti z ciziny vybrali dvě

10. 06. 2010  14:27  |   ČSOB a Raiffeisenbank jsou podle zahraničních odborníků nejlepšími bankami v České republice. Vyplývá to z nejnovějších výsledků dvou různých soutěží, pořádaných magazíny EMEA Finance a Global Finance. více »

Global Finance: nejlepší bankou v regionu je Raiffeisen

01. 04. 2010  12:13  |   Prestižní cena magazínu Global Finance pro „Nejlepší banku ve střední a východní Evropě“ opět putuje do rukou skupiny Raiffeisen. Skupina zároveň získala titul pro banku roku ve čtyřech zemích regionu. více »

ČSOB již potřetí nejlepší bankou v ČR pro zahraniční obchod

21. 01. 2010  18:40  |   ČSOB znovu obhájila své prvenství mezi tuzemskými bankami na poli služeb pro zahraniční obchod. Renomovaný ekonomický časopis Global Finance Magazine ji v této kategorii již potřetí za sebou vyhlásil bankou roku. O ocenění rozhodli odborníci z řad ekonomických analytiků, ředitelů firem a respektovaných expertů na technologie. více »

Žebříček: Tůma patří mezi sedm nejlepších centrálních bankéřů světa

04. 11. 2009  19:39  |   Guvernér ČNB Zdeněk Tůma se umístil v první sedmičce žebříčku Global Finance díky rychlé reakci na hrozící zpomalení ekonomiky a srpnovému snižení úrokové sazby v roce 20 více »

Global Finance: Nejlepší bankou v ČR je Raiffeisenbank

19. 03. 2009  19:10  |   Skupina Raiffeisen dále získala ocenění pro Nejlepší banku ve střední a východní Evropě a ceny pro nejlepší banky v dalších čtyřech zemích regionu. více »

ČSOB získala prestižní ocenění

29. 12. 2008  11:39  |   Podle renomovaného ekonomického časopisu Global Finance je ČSOB „Nejlepším poskytovatelem finančních služeb pro zahraniční obchod v ČR pro rok 2009“. více »

Nejlepší poskytovatel finančních služeb pro směnné operace

27. 11. 2008  13:54  |   Ekonomický časopis Global Finance již po šesté v řadě udělil ČSOB cenu „Nejlepší poskytovatel finančních služeb pro směnné operace“ v ČR i SR. více »

Global Finance: Nejlepší bankou regionu je Raiffeisen

21. 03. 2008  11:58  |   Magazín Global Finance ocenil RZB a Raiffeisen International prestižní cenou za celý region střední a východní Evropy. Ve čtyřech zemích navíc skupina získala ocenění pro nejlepší banku na tamním trhu. více »

Sekce obsahuje celkem 59 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti