Téma: Hypoteční banka

Příbuzná témata

Wüstenrot hypoteční banka snížila úrokové sazby hypoték

18. 03. 2013  20:41  |   Wüstenrot hypoteční banka snížila od pondělí 18. března tříleté a pětileté úrokové sazby hypotečních úvěrů na bydlení a refinancování. Nejnižší pětiletá sazba klesla na 2,49 % ročně. Klienti nyní ušetří i na poplatku za vyřízení úvěru. více »

Odlehčené jaro s KUS–KUS hypotékou od Hypoteční banky

06. 03. 2013  16:13  |   Hypoteční banka, specialista na financování bydlení a jednička na hypotečním trhu, odstartovala novou jarní kampaň, v níž představila KUS-KUS hypotéku. Ta je postavená na Hypotéce s bonusem, kterou Hypoteční banka uvedla na trh letos v únoru, a její princip je založen na odměňování klientů za věrnost. Poutavou vizuální kampaní Hypoteční banka představuje hlavní myšlenku KUS-KUS kampaně o bonusu, který banka uhradí za klienta – KUS úvěru zaplatí za klienty banka, zbývající KUS zaplatí klienti sami. více »

Hypoteční banka vydává třetí tranši 68. emise hypotečních zástavních listů

06. 02. 2013  13:59  |   Hypoteční banka vydala tento týden již třetí tranši 68. emise hypotečních zástavních listů v hodnotě 2 miliard korun. Hypoteční zástavní listy z této emise jsou určeny exklusivně pro klienty privátního bankovnictví ČSOB a díky vysokému zájmu jsou již téměř prodány. více »

Hypoteční banka nově nabízí Hypotéku s bonusem

04. 02. 2013  15:00  |   Hypoteční banka, největší poskytovatel hypotečních úvěrů a specialista na financování rodinného bydlení, uvádí od 4. února 2013 na trh novinku v produktovém portfoliu – Hypotéku s bonusem. Díky ní klienti za celou dobu splácení ušetří pět procent z celkové výše úvěru. Tuto část nesplacené jistiny úvěru totiž za klienty, kteří zůstanou u Hypoteční banky po celou dobu splácení hypotéky, uhradí banka. Zásadní změnou prošly také webové stránky Hypoteční banky www.hypotecnibanka.cz. Ty jsou nyní pro klienty i obchodní partnery ještě přehlednější a uživatelsky příjemnější. Při redesignu byl kladen důraz i na možnost prohlížení webových stránek v mobilních zařízeních. více »

MMR: Hypoteční trh v roce 2012 vzrostl o více než 2 % a dosáhl objemu 121,6 miliard korun

28. 01. 2013  13:00  |   Podle oficiálních statistik Ministerstva pro místní rozvoj (MMR) vzrostl hypoteční trh v České republice meziročně o více než 2%. Banky tak podle MMR v loňském roce poskytly hypoteční úvěry v celkovém objemu 121,6 miliard korun. Jde tak o druhý nejúspěšnější rok v historii hypotečního trhu v České republice. V uplynulém roce financovalo své vlastní bydlení prostřednictvím hypotečního úvěru přes 73 tis. klientů. Podle Hypoteční banky je díky nízkým úrokovým sazbám a stabilním cenám nemovitostí současné období tím nejvýhodnějším pro pořízení bydlení prostřednictvím hypotečního úvěru. Hypoteční banka s objemem 36,5 miliard korun poskytnutých hypotečních úvěrů popáté obsadila pozici jedničky. více »

Nové emise HZL Hypoteční banky budou směřovat institucionálním investorům a do privátního bankovnictví ČSOB

10. 12. 2012  13:38  |   Hypoteční banka dnes vydala druhou tranši 68. emise hypotečních zástavních listů (HZL) v hodnotě 1,2 miliard korun. Tři dny poté, 13. prosince, banka nabídne další, v pořadí již 69. emisi HZL, opět ve stejné hodnotě 1,2 miliardy korun. 69. emise bude jako letos první veřejně obchodovatelná a bude přijata k obchodování na Burze cenných papírů Praha. Je určena pro vybrané institucionální investory a roční výnos činí 1,22 %. HZL z dnešní druhé tranše 68. emise jsou naopak podobně jako v jiných letošních případech nabídnuty klientům institucionálního a privátního bankovnictví ČSOB. více »

Češi si více připouštějí dlouhodobou nemoc než možnou ztrátu zaměstnání

12. 11. 2012  16:14  |   Z výzkumu Hypoteční banky, realizovaném na vlastním portfoliu pojištěných klientů, je zřejmé, že více než 75 % klientů se pojišťuje proti invaliditě nebo úmrtí. Zatím pouze každý pátý (19 %) myslí i na riziko dlouhodobé nemoci a výpadku příjmu vlivem pracovní neschopnost a jen 6 % se pojišťuje také proti ztrátě zaměstnání. Je tedy patrné, že Češi nejvíce vnímají nebezpečí spojené se zdravím, naopak nejvíce si věří, když jde o stabilitu zaměstnání. Hypoteční banka, specialista na financování bydlení, proto pro všechny tyto případy nabízí svým klientům k hypotečním úvěrům i výhodné pojištění a nyní nově zvyšuje limity plnění ze 3,5 na 5 milionů Kč u pojištění pro případ invalidity nebo smrti a z 25 na 50 tisíc Kč měsíčně v případě, že je pojištěný dlouhodobě nemocný nebo ztratí zaměstnání. více »

Hypoteční banka ve 3. čtvrtletí poskytla úvěry za 7,8 miliardy korun, je jedničkou hypotečního trhu

25. 10. 2012  13:42  |   Hypoteční banka ve 3. čtvrtletí letošního roku poskytla přes 4 700 hypotečních úvěrů v celkové výši 7,8 miliardy korun. Udržela si tak s náskokem pozici jedničky na trhu s hypotékami s tržním podílem 31 % za první tři čtvrtletí letošního roku. Ve třetím kvartále, který byl co do objemu poskytnutých hypoték o něco slabší než předešlé dvě čtvrtletí, byly v České republice poskytnuty úvěry v celkové výši 27,7 miliardy korun. Hypoteční banka společně se svými partnery poskytla za období ledna až září letošního roku více než 16 450 hypotečních úvěrů o celkovém objemu 27,3 mld. Kč. více »

Hypoteční banka mění pobočky

17. 10. 2012  14:15  |   Hypoteční banka, největší poskytovatel hypotečních úvěrů na českém trhu, slavnostně otevřela další, v pořadí již dvacátou sedmou pobočku své distribuční sítě a při té příležitosti představila zcela nový koncept bankovních poboček. Zásadní inovací nové ústecké pobočky je její vzhled, který se výrazně odlišuje od klasického bankovního prostředí. Naopak, maximálně se přibližuje skutečné podobě moderního a příjemného bydlení českých rodin. To bylo také hlavním cílem při vytváření nové podoby pobočky Hypoteční banky. více »

Wüstenrot snížil úrokové sazby hypotečních úvěrů

15. 10. 2012  15:49  |   Hypoteční banka Wüstenrot snížila s platností od 15. října úrokové sazby s tříletou a pětiletou fixací, za které poskytuje hypoteční úvěry na účely bydlení a refinancování, o 0,2 procenta. Snížení se týká všech druhů sazeb, tj. garantované, minimální i EXTRA sazby. více »

Hypoteční banka představuje Australskou hypotéku

09. 10. 2012  13:25  |   Hypoteční banka, jednička na hypotečním trhu v České republice, uvádí na trh v rámci další podpory rodinného bydlení „Australskou hypotéku“. Princip Australské hypotéky spočívá v jednoduchém mechanismu - čím více si klienti půjčí, tím vyšší slevu ze základní úrokové míry dostanou. více »

Po roce od spuštění získala Virtuální pobočka Hypoteční Banky stříbro v soutěži Internet Effectiveness Awards 2012

25. 09. 2012  14:09  |   Virtuální pobočka, kterou před rokem na český hypoteční trh uvedla Hypoteční banka, získala minulý týden druhé místo v letošním ročníku soutěže Internet Effectiveness Awards. Ocenění v soutěži je uznáním Hypoteční banky jako úspěšného inovátora českého hypotečního trhu. Služby virtuální pobočky mohou zájemci o hypoteční úvěr využívat od září roku 2011. Návratnost investice do aplikace Virtuální pobočky byla navíc kratší než 1 měsíc. více »

Hypoteční banka připravila soutěž „Neplavte v hypotékách“ o 10 rodinných vstupenek do aquaparku Aquapalace Praha.

20. 09. 2012  14:24  |   Hypoteční banka připravila v rámci finančního vzdělávání soutěž pro veřejnost o 10 rodinných vstupenek do aquaparku v Praze. Pro účast v soutěži stačí navštívit webové stránky Hypoteční banky soutez.hypotecnibanka.cz a vyplnit kvíz zaměřený na finanční znalost veřejnosti. více »

Hypoteční banka vydává další emisi HZL

06. 09. 2012  18:02  |   Hypoteční banka vydala 68. emisi hypotečních zástavních listů v hodnotě 5 miliard korun, přičemž objem 1. tranše této emise činí 300 milionů korun. Obdobně jako v předchozích případech budou hypoteční zástavní listy nabídnuty klientům Institucionálního a privátního bankovnictví ČSOB, kteří o ně i v minulosti projevili výrazný zájem. více »

Hypoteční banka zahajuje babí léto mimořádnou akční nabídkou

05. 09. 2012  09:18  |   Hypoteční banka, největší poskytovatel hypotečních úvěrů na českém trhu, nabízí od začátku září všem svým novým klientům, kteří zvažují pořízení vlastního bydlení pomocí hypotečního úvěru speciální nabídku. Akční sleva dosahuje výše až 0,30 p.a. z úrokové sazby, a to v závislosti na výši čerpaného úvěru. více »

Hypotéky Wüstenrot za minimální a EXTRA úrokové sazby

06. 08. 2012  10:00  |   Wüstenrot hypoteční banka nabízí od 1. srpna hypotéky na financování bydlení za minimální a EXTRA úrokové sazby. Při sjednání pojištění nemovitosti a životního pojištění se tyto nejvýhodnější sazby navíc snižují o další 0,2 % ročně. více »

HB Index: Ceny bytů a rodinných domů v Česku mírně klesly

25. 07. 2012  11:19  |   Tržní ceny bytů a rodinných domů v Česku ve druhém čtvrtletí ve srovnání s předchozím obdobím mírně klesly. Naopak ceny pozemků pokračovaly v dlouhodobém růstu. Vyplývá to z ukazatele HB Index, který dnes ČTK poskytla Hypoteční banka. více »

39. členem sdružení SOLUS se stala Hypoteční banka

16. 07. 2012  15:17  |   V pořadí již 39. členem sdružení SOLUS se stala Hypoteční banka, a.s. Zapojení lídra českého hypotečního trhu do činností sdružení SOLUS je pro další aktivity sdružení významným přínosem. více »

Wüstenrot snížil 3leté a 5leté úrokové sazby hypoték o 0,2 % ročně

19. 06. 2012  13:40  |   Wüstenrot hypoteční banka snížila s platností od 18. června 2012 úrokové sazby s tříletou a pětiletou fixací o 0,2 procentního bodu. Při sjednání pojištění nemovitosti a životního pojištění u Wüstenrotu poskytne banka hypotéku za úrokovou sazbu sníženou o další dvě desetiny procenta. více »

Virtuální pobočka Hypoteční banky je plně vytížena

05. 06. 2012  21:03  |   Vůbec první virtuální službu v oblasti hypotečního bankovnictví představila Hypoteční banka v září loňského roku. Už tehdy však měla s hypotékou přes internet několik zkušeností - v roce 2007 uvedla na trh hypotéku online a o dva roky později hypotéku po webu. Vrcholem inovátorských kroků na poli internetového prodeje hypoték je právě Virtuální pobočka, spuštěná v loňském roce. více »

Wüstenrot snížil garantované úrokové sazby hypoték o 0,2 % ročně

09. 05. 2012  13:04  |   Wüstenrot hypoteční banka snížila s platností od 7. května úrokové sazby účelových hypoték na bydlení a refinancování pro fyzické osoby až o 0,2 pro- centního bodu. Při sjednání pojištění nemovitosti a životního pojištění u Wüstenrotu se úroková sazba hypotečního úvěru snižuje o další dvě desetiny procenta. více »

Český hypoteční trh překonal v 1. čtvrtletí 2012 předkrizový rok 2007

03. 05. 2012  12:13  |   Produkce hypoték dosáhla dle statistik MMR ČR v prvním čtvrtletí letošního roku svého rekordního maxima, které dokonce ve svém objemu o půl miliardy korun předčilo i první čtvrtletí rekordního roku 2007. V České republice bylo v prvním čtvrtletí 2012 uzavřeno celkem 17 090 hypotečních úvěrů v celkové výši 28,55 miliard korun. To představuje meziroční téměř 21 % nárůst počtu hypotečních úvěrů a 22 % nárůst jejich objemu. Hypoteční banka poskytla za první tři měsíce letošního roku hypoteční úvěry v celkové výši 9,2 miliard korun. více »

Jarní akce na podporu nového bydlení od Hypoteční banky

16. 04. 2012  19:37  |   Hypoteční banka i letos na jaře přichází s výhodnou nabídkou pro ty, kteří si chtějí splnit sen o vlastním bydlení za pomoci hypotečního úvěru. Akční nabídka pro nové bydlení od Hypoteční banky se týká slevy z úrokové sazby o 0,20 % p.a. pro hypoteční úvěry od 70 do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti a také zásadního snížení poplatku za zpracování hypotečního úvěru. více »

Hypoteční banka přispěla loni na SOS Dětské vesničky částkou přes 400 tisíc korun

15. 02. 2012  12:16  |   Hypoteční banka, specialista na hypoteční úvěry, s radostí oznamuje, že za rok 2011 mohla přispět na konto SOS Dětských vesniček celkem 424.020 korunami. Za deset let spolupráce s SOS Dětskými vesničkami se tak celková částka zaslaná Hypoteční bankou na účet tohoto sdružení vyšplhala na téměř tři miliony korun. více »

Loni banky poskytly hypotéky za 119 mld. Kč, jde o druhý nejsilnější rok v historii

26. 01. 2012  16:09  |   Český hypoteční trh dosáhl v roce 2011 celkového ročního objemu přes 119 miliard korun. Trh tak meziročně narostl o 40,5 % a rok 2011 se pro hypotéky v České republice stal druhým nejsilnějším rokem vůbec, hned po roce 2007. V loňském roce bylo uzavřeno celkem 71 088 hypotečních úvěrů, průměrná výše hypotečního úvěru dosáhla 1,67 milionu korun. Celá třetina z celkového objemu úvěrů připadla na Prahu, nejmenšího objemu naopak dosáhl Kraj Vysočina s podílem 2,78 %. Hypoteční banka, specialista na hypoteční úvěry, si s více jak 19 tisíci hypotečními úvěry v celkovém objemu přes 33 miliard korun udržela na trhu pozici jedničky. Její tržní podíl dosáhl 27,8 %. Vyplývá to z dat Ministerstva pro místní rozvoj České republiky (MMR). více »

Emisi hypotečních zástavních listů Hypoteční banky kupují opět klienti ČSOB Privátního bankovnictví

25. 01. 2012  12:03  |   Balík hypotečních zástavních listů v objemu 2 miliard korun s ročním kuponem pro první období ve výši 2,14 % p.a. vydala Hypoteční banka coby největší emitent HZL na českém trhu 19. ledna. Už podruhé v poslední době o ni projevili zájem klienti ČSOB Privátního bankovnictví. více »

Pro český hypoteční trh byl loňský rok druhým nejúspěšnějším v historii

12. 01. 2012  11:54  |   Podle odhadu Hypoteční banky, jedničky na českém hypotečním trhu, dosáhl trh za rok 2011 objemu 117 miliard korun, což představuje zhruba 40 procentní nárůst oproti roku 2010. Hypoteční trh v České republice tak zaznamená loňský rok jako druhý nejúspěšnější za celou svou historii. Hypoteční banka v roce 2011 poskytla úvěry na bydlení v celkové výši 35 miliard korun. více »

Produktové novinky bank v listopadu

28. 11. 2011  15:16  |   aké nové produkty nabízejí banky od listopadu? Zde je přehled novinek: GE Money Bank nabízí zvýhodněný účet pro podnikatelky, Hypoteční banka vymyslela hypotéku pro absolventy škol a manažery, Citibank přichází s účtem bez poplatků, UniCredit Bank začala vydávat průhlednou platební kartu a LBBW Bank představila svůj IQ Podnikatelský spořicí účet pro spořivé podnikatele. více »

Wüstenrotu vzrostly hypoteční obchody dvaapůlkrát

22. 11. 2011  21:58  |   Wüstenrot hypoteční banka poskytla za první tři čtvrtletí letošního roku celkem 4378 hypoték a úvěrů v objemu 6,35 miliardy korun. Počet úvěrů se oproti loňskému roku zvýšil o 127 %, jejich objem vzrostl dokonce o 167 %. více »

Informace k výběrovému řízení na určení dodavatele v oblasti propagačních předmětů

09. 11. 2011  09:53  |   Finanční skupina ČSOB vybírá dodavatele propagačních předmětů pro značky ČSOB, Poštovní spořitelna (Era), ČSOB Pojišťovna, Hypoteční banka a ČMSS. K těmto společnostem se v rámci tendrované problematiky připojila i slovenská ČSOB. více »

Wüstenrot zvýšil úrok u termínovaných vkladů

08. 11. 2011  13:55  |   Wüstenrot hypoteční banka zvýšila od úterý 8. listopadu úrokové sazby u jednoletých a dvouletých termínovaných vkladů až o 0,65 procentního bodu více »

Hypoteční banka představuje hypotéku pro absolventy a pro manažery

07. 11. 2011  09:22  |   Od 7. listopadu přichází Hypoteční banka, specialista na hypotéky, se dvěma inovovanými produkty. Cílí přitom na dvě skupiny klientů, jejichž příjmy se během splácení hypotéky mění. Tyto hypotéky se speciální úrokovou sazbou proto nabídnou jiné typy splácení s individuální možností nastavit si výši splátky. více »

Hypoteční banka spustila novou kampaň

10. 10. 2011  16:06  |   Hypoteční banka, největší poskytovatel hypotečních úvěrů na českém trhu, představuje v reklamní kampani své hlavní konkurenční výhody – rychlost a specializaci. více »

Hypoteční banka představuje Virtuální pobočku – nový a moderní doplněk ke stávajícím prodejním kanálům

14. 09. 2011  13:58  |   Hypoteční banka, specialista na poskytování hypotečních úvěrů a jednička na českém hypotečním trhu, reaguje na sílící požadavky klientů komunikovat s bankou mimo klasickou otevírací dobu z pohodlí domova. více »

Nové bydlení od Hypoteční banky - mimořádně výhodná podzimní nabídka

06. 09. 2011  18:18  |   Hypoteční banka, největší poskytovatel hypoték na českém trhu, vychází vstříc všem, kdo chtějí vyřešit své nové bydlení nejen výhodně, ale i se stávající sazbou DPH. více »

Bilance Hypoteční banky v úvěrech pro občany: 150 miliard korun

29. 08. 2011  11:51  |   Hypoteční banka, největší poskytovatel hypoték na českém trhu, zaznamenala v srpnu další mezník ve své historii: hypotéky speciálně pro občany tvoří v jejím portfoliu celkem 150 miliard korun. více »

Wüstenrot Spořicí účet s úročením až 2,5 % ročně

23. 08. 2011  10:09  |   Wüstenrot hypoteční banka zvýšila v tomto měsíci již podruhé úrokovou sazbu u spořicích účtů, a to o dalších 0,2 procentního bodu. více »

Hypoteční trh v Praze si v 1. pololetí 2011 meziročně připsal více než 40 %

18. 08. 2011  09:24  |   Hypoteční trh v Praze a Středočeském kraji v letošním roce zaznamenává vysoký růst. Ve srovnání s prvním pololetím loňského roku se zvýšil objem uzavřených hypoték o více, než 40 procent a dosáhl celkového objemu 22,2 miliardy korun. Ve druhém čtvrtletí na tomto trhu nejvíce rostla právě Hypoteční banka. Pražský a středočeský trh tvoří v součtu přibližně čtyřicet procent celkového objemu českého hypotečního trhu. více »

Spořicí účet u Wüstenrotu s úročením až 2,3 % ročně

01. 08. 2011  11:40  |   Wüstenrot hypoteční banka zvýšila s platností od 1. srpna úrokovou sazbu u spořicích účtů o 0,3 procentního bodu. více »

Hypoteční zástavní listy Hypoteční banky poprvé kupuje privátní klientela ČSOB

09. 06. 2011  16:01  |   Hypoteční banka vydala v těchto dnech novou emisi hypotečních zástavních listů (HZL) v hodnotě 1 miliardy korun a poprvé ji nabídla klientům Private Banking skupiny ČSOB. Právě privátní klienti ČSOB měli o investice do HZL dlouhodobý zájem. více »

Klientské úvěry v bilanci Hypoteční banky: 150 miliard korun

24. 05. 2011  10:57  |   Hypoteční banka eviduje na konci dubna 2011 ve své bilanci 150 miliard korun na hypotečních úvěrech pro klienty. Dosažení tohoto milníku je dalším dokladem oživení českého hypotečního trhu, který v dubnu 2011 podle Hypoindexu zaznamenal více než 50% meziroční růst. Hypoteční banka, současný největší poskytovatel hypoték, je na českém trhu od roku 1995. více »

Hypoteční banka představuje Index cen nemovitostí

21. 04. 2011  08:25  |   Hypoteční banka přichází s indexem vývoje cen nemovitostí v České republice pod názvem Index cen nemovitostí Hypoteční banky (HB INDEX). Tento ukazatel je založen na reálných odhadech tržních cen nemovitostí, které si prostřednictvím hypotečního úvěru pořídili klienti Hypoteční banky. Tržní ceny jsou mnohem přesnější než ceny nabídkové, které klienti nalézají například v katalozích realitních kanceláří. více »

Wüstenrot hypoteční banka úspěšně uzavřela rok 2010

11. 04. 2011  12:25  |   Wüstenrot hypoteční banka uzavřela loňský rok s pozitivními obchodními i hospodářskými výsledky. Její aktiva vzrostla na téměř 12 miliard korun a vytvořený čistý zisk na 75 milionů korun. Obdobně jako celý trh vykázala banka podstatný nárůst hypotečních obchodů. S velkým zájmem klientů se v závěru roku setkala nabídka nově zavedeného spořicího účtu ovládaného pomocí internetového bankovnictví. více »

Hypoteční banka přichází s Jarní podporou nového bydlení

06. 04. 2011  12:58  |   Pořízení novostavby nebo projektu nové výstavby je od 1. dubna 2011 výhodnější. S nabídkou Hypoteční banky si můžete vlastní bydlení pořídit prostřednictvím úvěru se speciální úrokovou sazbou nižší o 30 procentních bodů. více »

Hypoteční banka má novou tiskovou mluvčí

21. 03. 2011  11:03  |   Tým marketingové komunikace Hypoteční banky posiluje Rita Gabrielová. V roli tiskové mluvčí a PR manažerky bude odpovídat za mediální obraz banky, řízení komunikace s PR agenturami a za spolupráci s klíčovými partnery Hypoteční banky. Posledních pět let působila na stejné pozici v Seznam.cz. více »

Wüstenrot hypoteční banka snižuje úrokové sazby a rozšiřuje nabídku hypoték

01. 02. 2011  12:59  |   Wüstenrot hypoteční banka snižuje od 1. února plošně úrokové sazby hypoték. Směrem dolů výrazně upravila nejen všechny sazby u hypoték na bydlení, ale i u dalších typů. O celých 0,7 % p.a klesla úroková sazba neúčelové Hypotéky na cokoliv. Současně s touto úpravou zavedla banka výhodné kombinace hypoték na bydlení s Hypotékou na cokoliv nebo Hypotékou na domácnost. více »

Valentýnská hypotéka bez poplatku za zpracování

31. 01. 2011  12:33  |   Hypoteční banka, specialista na hypoteční úvěry, si pro všechny své klienty připravila speciální Valentýnskou akční nabídku. Od 1. února si mohou sjednat jakýkoliv hypoteční úvěr zcela bez poplatku za zpracování. Každý zájemce o hypoteční úvěr tak může ušetřit až 18 000 korun, a to při žádosti o úvěr jak na všech pobočkách Hypoteční banky, tak i u externích prodejců, kteří s Hypoteční bankou spolupracují. více »

Hypoteční banka o výsledcích hypotečního trhu v roce 2010

27. 01. 2011  17:03  |   „Rok 2010 byl pro hypoteční trh v České republice náročný, ale zároveň i úspěšný. Pro Hypoteční banku to byl rok zlomový. Po dlouhé době se opět (podle dat MMR) stala bankou s největším celkovým objemem poskytnutých hypotečních úvěrů. Co se týká trhu jako celku, více než desetiprocentní růst o něco předčil naše očekávání ze začátku tohoto ledna, ale naše odhady potvrdil. S objemem přesahujícím 84 miliard Kč jde o čtvrtý nejlepší rok v historii českých hypotečních úvěrů. Růst je přitom založen na zdravém vývoji ekonomiky, protože byl tažen zejména novou produkcí, což je pozitivní pro celý trh. Zároveň se ze současného vývoje dá odhadovat, že žádná velká překvapení nemůžeme za stávajících podmínek na hypotečním trhu očekávat.“ uvedl Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky k nejčerstvějším datům Ministerstva pro místní rozvoj. více »

Banky, Vánoce a otvírací doba? Informace zde!

17. 12. 2010  00:33  |   Banky o Vánocích zažívají nápor klientů. Otevírací doba poboček se však mezi Štědrým dnem a Silvestrem různí. Proto jsme pro vás připravili souhrn otevíracích hodin v bankách, které o změnách informovaly – Česká spořitelna, Komerční Banka, ČSOB, LBBW, Poštovní spořitelna, GE Money a Hypoteční banka. více »

Hypotéku si v Hypoteční bance můžete vyřídit i mezi svátky

16. 12. 2010  18:56  |   poboček Hypoteční banky po celé České republice nabízí zájemcům možnost sjednat si hypoteční úvěr i v době, kdy si mnoho lidí bere dovolenou. 23. prosince dopoledne i v období od 27. do 31. prosince Hypoteční banka nabízí klientům možnost uzavřít úvěr na bydlení nebo se třeba jen informovat o jednotlivých produktech a službách. více »

Web Hypoteční banky již počtvrté za sebou nejlepší v soutěži WebTop100

20. 10. 2010  15:00  |   Hypoteční banka, specialista na hypoteční úvěry, získala již počtvrté v řadě prestižní ocenění v soutěži WebTop100 za nejlepší webové stránky v kategorii Finance. více »

Sekce obsahuje celkem 149 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti