Téma: ing konto

Příbuzná témata

ING Konto obslouží klienti nově i z mobilu

20. 12. 2012  11:14  |   ING Bank představuje novou mobilní aplikaci pro vyšší efektivitu a dostupnost správy ING Konta a ING Fondů. S ING Mobilním bankovnictvím může klient v kterémkoliv okamžiku získat přehled o vývoji svých investic přímo na displeji svého telefonu či tabletu. Aplikace je určena pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS (např. iPhone a iPad) a klienti ji získají pod názvem ING Bank CZ prostřednictvím App Store nebo na stránkách www.ingbank.cz/mobilni-bankovnictvi/. více »

Soutěž ING Bank ke světovému Dni spoření o desetkrát deset tisíc má své vítěze

10. 12. 2012  13:43  |   Poslední říjnový den slavil celý svět Den spoření. K této bezmála devadesátileté tradici se letos připojila i česká ING Bank a ve dnech od 25. října do 7. listopadu se svou kampaní snažila upozornit tuzemskou veřejnost na význam spoření a podnítit motivaci Čechů k vytváření finančních rezerv. Do soutěže, která probíhala na stránkách www.ingbank.cz, na facebooku banky a v jejích pobočkách se během dvou týdnů zapojilo téměř devět tisíc lidí, kteří odpovídali na soutěžní otázku a svěřovali se se svými přáními. Celá kampaň totiž probíhala ve znamení sloganu „Přejeme vám, aby vaše úspory stoupaly. A co si přejete vy?“ Přání lidí z celé republiky pak byla přepsána na lampióny štěstí, které byly právě v Den spoření 31. 10. 20212 hromadně vypuštěny do nebe z břehu Vltavy v Praze. Správné odpovědi na otázku „Kolik bylo vyplaceno na úrocích na ING Kontu od jeho vzniku v roce 2001 do začátku října 2012,“ která zní 5 053 266 731 korun, se nejvíce přiblížil Pavel Kedroň, který svoji odpověď zadal na webových stránkách www.ingbank.cz. Autorům deseti nejpřesnějších odpovědí ING Bank připíše na jejich ING Konto částku deset tisíc korun. více »

ING Bank slaví Světový den spoření a v rámci soutěže přispěje na splnění přání deseti výhercům

26. 10. 2012  15:29  |   Na poslední říjnový den už od roku 1924 každoročně připadá oslava Světového dne spoření. Letos si ve středu 31. října tento mezinárodní svátek připomene také česká ING Bank. Od 25. října do 7. listopadu se může každý zájemce zapojit do kampaně na podporu spoření v rámci soutěže na www.ingbank.cz. Zde napíše své přání a odpoví na soutěžní otázku. Deseti soutěžícím, kteří budou nejblíže správné odpovědi, přispěje ING Bank na splnění jejich přání částkou deset tisíc korun, která bude připsána na jejich ING Konto. Světový den spoření byl ustanoven zástupci devětadvaceti zemí na prvním mezinárodním kongresu spořitelen v italském Miláně v roce 1924. Jeho cílem je dostat význam spoření do povědomí veřejnosti. Lidé by se během něj měli zamyslet nad tím, zda jsou jejich úspory dostatečné a případně získat impuls k zahájení spoření. více »

ING Bank rozšiřuje nabídku kontaktních míst v obchodních centrech o dalších pět ING Kiosků

08. 03. 2012  15:33  |   ING Bank v březnu otevře pět nových kontaktních míst v obchodních centrech v Českých Budějovicích, Jihlavě, Pardubicích, Plzni a Olomouci. Se stávajícími ING Kiosky, které byly veřejnosti zpřístupněny v září loňského roku, se jejich počet rozroste na deset. Na atraktivních a snadno dostupných místech je tak možné jednoduše a rychle zřídit ING Konto. Navíc nyní klient obdrží dárek za každou sjednanou smlouvu. více »

ING Bank v září otevřela kontaktní místa v obchodních centrech v Praze a další chystá v Brně, Liberci a Ostravě

21. 09. 2011  13:12  |   ING Bank v září otevřela dva nové ING Kiosky v pražských obchodních centrech Palác Flóra a Obchodní centrum Letňany. Od října pak budou ING Kiosky otevřeny také v Brně, Liberci a Ostravě. Osobní servis zde budou poskytovat speciálně proškolení zaměstnanci ING Bank. V atraktivním, příjemném a diskrétním prostředí kontaktních míst bude možné jednoduše a rychle zřídit ING Konto. Navíc za každou sjednanou smlouvu nyní klient obdrží dárek. více »

S ING Kontem a chytrou veverkou máte své úspory na správném místě

09. 09. 2011  13:11  |   Z průzkumu společnosti ING Bank vyplývá, že 52 % Čechů, kteří mohou spořit sice spoří, ale 84% z nich drží své úspory na běžném účtu. Důvodem je především přehlednost a snadná a rychlá dostupnost prostředků. Vyšší úrok a zhodnocování úspor je až druhořadé. ING Bank chce toto konzervativní smýšlení změnit novou reklamní kampaní propagující ING Konto, ve které si roli zahraje i „shánčlivá a spořivá“ veverka. ING Konto totiž nabízí stejnou dostupnost úspor a snadnou obslužnost jako běžný účet, navíc však s nulovým poplatkem a výhodným úročením 1,75 % p.a. více »

ING Konto, první spořicí účet bez poplatků na českém trhu, oslavilo 10 let

09. 08. 2011  18:56  |   Letos slaví ING Bank kulaté narozeniny svého vlajkového produktu. ING Konto je na trhu již 10 let a během tohoto období si jej pořídilo více než 350 000 klientů, kterým banka na úrocích vyplatila přes pět miliard korun. ING Konto si dlouhodobě drží stabilní nadprůměrnou úrokovou sazbu, která je aktuálně ve výši 1,75 %. více »

Nakresli třístovku a vyhraj s ING Bank!

22. 06. 2011  12:07  |   Od poloviny června do 17. července 2011 poběží na Facebooku soutěž ING Bank ČR „Nakresli třístovku a vyhraj“. Každý, kdo se do soutěže přihlásí a vytvoří originální třístovkovou bankovku, získá unikátní kód, pomocí kterého si může založit ING Konto s počátečním vkladem 300 korun. Pro pět nejkreativnějších soutěžících jsou přichystány výherní iPady. více »

ING Konto je již pět let nejčastěji oceňovaným spořicím účtem v soutěži Zlatá koruna

03. 06. 2011  11:46  |   S letošním druhým místem v soutěži Zlatá koruna1 získala ING Bank ocenění již po páté. Dlouhodobě vynikající pozici ING potvrzuje i nezávislý výzkum TNS AISA z března 2011, který naměřil nejvyšší míru spokojenosti a věrnosti klientů právě pro ING Konto. Hodnota indexu spokojenosti (tzv. TRI*M Indexu) pro ING Konto je 80 bodů, což je nejlepší výsledek mezi spořicími účty největších bankovních institucí v České republice. Průměr trhu se pohybuje okolo 65 bodů. více »

Přiberte 3 kila na správném místě

18. 05. 2011  08:35  |   Slogany „Přiberte 3 kila na správném místě“ a „Dnes za Vás platí ING Konto“ spustila od 1. května 2011 ING Bank nové marketingové kampaně na podporu prodeje spořicího účtu ING Konto prostřednictvím finančního centra ING v Praze 5. Ty sází na výhodnou a časově omezenou nabídku bonusu 300 Kč k nově založenému ING Kontu a probíhají v okolí finančního centra ING na Andělu. Cílem je oslovit návštěvníky kaváren v OC Nový Smíchov a fitness center Holmes Place a navést je na jednoduchý způsob, jak si během pěti minut založit ING Konto. Na zmíněné kampaně, které poběží do konce června, plynule naváže řada dalších připravovaných akcí. více »

ING Konto odměňuje stávající i nové klienty

01. 04. 2011  18:09  |   Od 1. dubna 2011 mohou stávající klienti ING Bank ČR doporučit ING Konto svým známým a získat tak bonus 300 korun. Odměnu získá i nový klient, a to v podobě zvýhodněné úrokové sazby 3,5 % p. a. na měsíc červen 2011. Stačí, když si sjedná své první ING Konto nejpozději do 30. dubna 2011 a zašle první vklad, který bude připsán nejpozději do 31. května 2011. Počet doporučení pro majitele ING Konta není omezen. více »

Spořicí účty: Král je mrtev, ať žije král

12. 01. 2010  09:43  |   V rámci soutěže o nejlepší finanční produkty Zlaté euro byly dnes vyhlášeny výsledky v kategorii Spořicí účty. Loňský vítěz a v minulosti dlouhodobě takřka neohrozitelný premiant mezi spořicími účty ING Konto se letos musel sklonit před dvěma nováčky v soutěži. První místo obsadil Spořicí účet AXA Bank, druhé pak patří Spořicímu účtu od Wüstenrot hypoteční banky. Soutěž je připravována pod odbornou gescí finančně analytického serveru Produktové listy.cz. více »

Úroky na spořicích účtech začaly padat (HN)

26. 02. 2009  20:53  |   Úročení na spořicích účtech a vkladech začalo po únorovém snížení sazeb ČNB padat. ING konto včera zákazníky nemile překvapilo poklesem sazby ze tří na 2,5 procenta ročně. více »

ING Konto zvyšuje úrokovou sazbu.

29. 10. 2007  10:34  |   Od 22. října bude na spořicím účtu úročení 2,5 procenta ročně. více »

ING Konto nově úročí každou korunu

14. 02. 2007  22:45  |   Od začátku února mění ING Bank podmínky svého spořícího konta. Odstraňuje minimální limit pro úročení peněz na ING Kontu. více »
1

Sekce obsahuje celkem 27 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti