Téma: internetové bankovnictví

Příbuzná témata

Nejlevnější účet pro internet 2010: vítězství mBank a obří skok Poštovní spořitelny

16. 09. 2010  17:05  |   Nejlevnějším účtem pro klienty, kteří všechny transakce uskuteční přes internetové bankovnictví, zůstává mKonto od mBank. Zjistil to průzkum sazebníků bank, který provedly servery Peníze.cz a Bankovnípoplatky.com. více »

Online investování zvyšuje zájem Čechů o investice do fondů

25. 03. 2013  11:18  |   Stovky Čechů již využily prostřednictvím ČSOB možnost online investování přes internetové bankovnictví. Jeho prostřednictvím mají zájemci možnost investovat do vybraných korunových fondů z pohodlí svého domova. V době, kdy je pro tři čtvrtiny lidí uživatelsky příjemnější řešit finanční operace prostřednictvím internetového bankovnictví, se ukazuje, že online investování by mohlo zaujmout právě tuto skupiny lidí. více »

Investiční příležitosti v ČSOB pro měsíc březen

01. 03. 2013  13:45  |   Od začátku března se nabídka fondů ČSOB rozšířila o smíšený fond Global Partners ČSOB Portfolio Pro květen 95 s unikátní správou portfolia. Zájemci preferující nižší riziko budou mít rovněž možnost investovat v rámci nového zajištěného fondu Optimum Fund ČSOB Globálního růstu +14 s možností celkového zhodnocení dosahujícího až 60 %. Od minulého měsíce mohou také investoři nakupovat fondy v české měně pohodlně přes své internetové bankovnictví. více »

ČSOB a Era inovují již více než 10 let

21. 02. 2013  14:41  |   Internetové bankovnictví, pohodlí a rychlost placení a další inovativní technologie, bez kterých si dnes neumíme představit náš život, jsou zde již více než 10 let. ČSOB a od roku 2010 i její obchodní značka Era neustále přinášejí nejnovější technologické trendy. Mezi poslední novinky patří SmartBanking, zabezpečení internetových plateb 3D Secure nebo digitální peněženka MasterCard Mobile. Letošní rok navíc přinese možnost transakčních služeb pro klienty ČSOB na přepážkách České pošty nebo pohodlný přístup do datové schránky přes elektronické bankovnictví. více »

ČSOB a Era inovují již více než 10 let

21. 02. 2013  14:41  |   Internetové bankovnictví, pohodlí a rychlost placení a další inovativní technologie, bez kterých si dnes neumíme představit náš život, jsou zde již více než 10 let. ČSOB a od roku 2010 i její obchodní značka Era neustále přinášejí nejnovější technologické trendy. Mezi poslední novinky patří SmartBanking, zabezpečení internetových plateb 3D Secure nebo digitální peněženka MasterCard Mobile. Letošní rok navíc přinese možnost transakčních služeb pro klienty ČSOB na přepážkách České pošty nebo pohodlný přístup do datové schránky přes elektronické bankovnictví. více »

Účet zdarma si v GE Money Bank sjednalo už 70 tisíc nových klientů!

22. 11. 2012  15:14  |   GE Money Bank získala díky kontu Genius Gratis již 70 tisíc nových klientů. V nabídce banky je od konce února. Počet klientů přecházejících do GE Money Bank z jiné banky se od té doby zdvojnásobil, a to i díky rychlému procesu, který GE Money Bank vyřídí za klienta. Obsáhlá nabídka služeb konta Genius Gratis zahrnuje neomezené transakce včetně vkladů a výběrů hotovosti na pobočkách či bankomatech GE Money Bank, platební kartu s věrnostním programem bene+, internetové bankovnictví i banku v mobilu. více »

Česká spořitelna spustila mobilní banku pro Androidy

19. 11. 2012  14:16  |   Od 19. listopadu 2012 mohou klienti České spořitelny, majitelé mobilních telefonů se systémem Android, spravovat a kontrolovat své finance pomocí mobilu. Stačí, když budou mít aktivované internetové bankovnictví a zdarma si stáhnou aplikaci SERVIS 24 Mobilní banka prostřednictvím Google Play. Česká spořitelna tak reaguje na výrazný zájem o tuto aplikaci ze strany majitelů operačního systému Android. Mobilní banka pro Android doplňuje stávající aplikaci pro iPhone a další zařízení se systémem iOS, kterou banka spustila v únoru letošního roku a která u uživatelů sklízí značný úspěch. více »

Nová generace aplikace Mojebanka obsluhuje více než 907 tisíc klientů

17. 09. 2012  13:44  |   Nová generace internetového bankovnictví MojeBanka nalákala v červenci a srpnu více než 20 tisíc nových uživatelů. Celkový počet klientů, kteří aplikaci používají, tak překročil 907 tisíc osob. Internetové bankovnictví MojeBanka spuštěné v červnu 2012 přineslo nejen nový vzhled a funkce, ale také unikátní propojení s mobilním bankovnictvím Mobilní banka 2. více »

Nové internetové bankovnictví SERVIS 24 a BUSINESS 24 je jednoduché a přehledné

29. 08. 2012  16:14  |   Česká spořitelna představila 26. srpna 2012 nové internetové bankovnictví SERVIS 24 a BUSINESS 24. Má atraktivní design a přitom je jednoduché, přehledné a praktické. Za první dva dny si ho vyzkoušelo už více než 420 tisíc klientů. Jednoduchosti a snadné orientaci napomáhá nová terminologie a přehledné menu. Klienti si mohou také nově nastavit oblíbené položky, které mohou navíc kdykoliv měnit. Na úvodní obrazovce po přihlášení najdou klienti přehled svých produktů spolu s tlačítky a ikonami pro rychlé akce a jednoduché přehledy. více »

Role internetu při výběru banky a využívání jejích služeb je v ČR mnohem vyšší než na Západě

27. 07. 2012  20:30  |   Čeští klienti se už nespoléhají na informace získané z letáčků na bankovních pobočkách nebo od bankovních pracovníků. O produktech či službách se radí spíše s rodinnými příslušníky a přáteli, na sociálních sítích nebo se informují na srovnávacích internetových portálech. Internetové bankovnictví volí pro ovládání svého bankovního účtu 78 % respondentů z České republiky, což ve srovnání se západní Evropou nemá obdoby. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu, který provedla společnost Ernst & Young mezi 28 560 klienty bankovních institucí z 35 zemí celého světa včetně České republiky. více »

Češi využívají internetové bankovnictví víc než Evropa i svět

16. 07. 2012  09:00  |   Internetové bankovnictví pro ovládání svého bankovního účtu využívají přes tři čtvrtiny Čechů, což je nad evropským i celosvětovým průměrem. Vyplývá to z průzkumu, který provedla společnost Ernst & Young mezi více než 28.000 klienty bank z 35 zemí světa. Celosvětově využívá internetové bankovnictví 47 procent klientů, v EU je to 55 procent. více »

Češi nejsou spokojeni s pobočkami bank, přesouvají se na internet

11. 07. 2012  15:26  |   Čeští klienti opouštějí tradiční komunikační nástroje bank. Pro informace o produktech či službách neradi chodí do poboček, ale spíše je získávají od rodinných příslušníků a přátel, ze sociálních sítí nebo srovnávacích internetových portálů. Internetové bankovnictví volí pro ovládání svého bankovního účtu 78 % respondentů z České republiky, což ve srovnání se západní Evropou nemá obdoby. Vyplývá to z mezinárodního průzkumu, který provedla společnost Ernst & Young mezi 28 560 klienty bankovních institucí z 35 zemí celého světa včetně České republiky. více »

Nefunkční internetové bankovnictví dokáže namíchnout...

20. 06. 2012  20:53  |   Jak jsme vás v pondělí informovali, Komerční bance nefungoval při přechodu na nový systém internetového bankovnictví systém Mojebanka, což způsobilo mnoha klientům nemalé problémy. Dostali jsme několik stížností, z nichž zveřejňujeme tu, která byla doručena první... více »

Internetové bankovnictví Komerční banky může být nedostupné

18. 06. 2012  16:06  |   Někteří uživatelé dnes mohou mít problémy s přihlášením do internetového bankovnictví Komerční banky, aplikace také může být zpomalená. Souvisí to s přechodem na novou verzi webové správy účtu, kterou banka spustila v neděli. Vyplývá to ze sdělení mluvčí Komerční banky Moniky Klucové pro ČTK. I my jsme banku oslovili, přinášíme kompletní odpověď tiskové mluvčí Moniky Klucové. Už teď je však jasné, že vzhledem k rozsahu problému by se dalo s "úspěšným spuštěním" polemizovat. více »

Přehled: 10 bank, které nabízí mobilní aplikace

28. 05. 2012  03:34  |   Mobilní telefony už dávno neslouží jen k telefonování. Uvědomují si to i mnohé banky, které připravily aplikace pro ovládání účtů z chytrých mobilů či alespoň optimalizovaly běžné internetové bankovnictví pro jejich displeje. více »

Sám si nastav, sám si opatři, ale bance zaplať?

04. 05. 2012  11:29  |   Hovoří se o tom, že banky zvýhodňují jednání klientů, které jim snižuje náklady, jako třeba když si ovládáte vlastní účet přes internetové bankovnictví a nikoliv s asistencí zaměstnanců na pobočce, které musí banka platit. Přesto existují situace, kdy klienti platí i v prvním případě. Proč? více »

První bankovní reality test spořicích účtů - jak funguje internetbanking?

09. 02. 2012  01:39  |   V našem předchozím komentáři jsme přinesli informaci o včasnosti a způsobu připsání úroků u jednotlivých bank. V tomto komentáři se zaměříme opět na jednotlivé banky, tentokrát však z pohledu spíše technického, na úroveň internetové bankovnictví, způsobu přihlašování, přehlednosti apod. Na konci pak uvádíme přehlednou tabulku způsobů vstupu na Internetbanking. více »

Novinka: ČSOB SmartBanking – internetové bankovnictví ve vašem chytrém telefonu

01. 01. 2012  03:09  |   Nainstalujte si aplikaci ČSOB SmartBanking pro chytré telefony a tablety, kterou nyní pohodlně obsloužíte své účty stejně jako z ostatních služeb ČSOB Elektronického bankovnictví. V aplikaci najdete také další služby k usnadnění života ve světě financí. více »

Internetové bankovnictví vs. kamenné pobočky – jak to jde v 21. století dohromady?

07. 12. 2011  03:11  |   V minulém týdnu jsme psali o internetovém bankovnictví a o tom, jak jej využívají klienti jednotlivých bank v České republice. A napadlo nás zamyslet se nad tím, jestli s vyšším využíváním internetového bankovnictví nedochází k potlačování role kamenných poboček? více »

mBank spouští SEPA platby

06. 12. 2011  03:57  |   Od dnešního dne mohou klienti mBank posílat a přijímat bezhotovostní platby v měně Euro, tzv. SEPA platby. SEPA platby je možné provádět z běžného účtu mKONTO i z účtu pro podnikatele mBUSINESS KONTO. Za provedení SEPA platby přes internetové bankovnictví zaplatí klienti mBank 49 Kč. Za příchozí SEPA platbu si mBank účtuje rovněž 49 korun. více »

Otevírací doba České spořitelny a lhůty platebního styku na konci roku

01. 12. 2011  17:02  |   Česká spořitelna stanovila lhůty platebního styku na konci roku 2011, které určují nejzazší termíny podání transakcí ze sporožirového účtu, pokud mají být zpracovány a připsány na účet příjemce ještě letos. Poslední pracovní den roku 2011 mají všechny pobočky České spořitelny standardní otevírací dobu. Informační linka 800 207 207 a internetové bankovnictví SERVIS 24 jsou v nepřetržitém provozu i v období Vánoc a novoročních svátků. více »

Jak využívají klienti internetové bankovnictví? Hodně, ale přesná čísla některé banky tají…

25. 11. 2011  01:38  |   Internetové bankovnictví je nedílnou součástí bankovních balíčků pro retailové klienty, ale neobejdou se bez něho ani podnikatelé a firmy. Ve věku internetu, počítačů, notebooků a smartphonů je to naprosto samozřejmé, chtělo by se říci. Zajímalo nás proto, jestli je to skutečně tak i v České republice. Jak intenzivně využívají bankovní klienti internetové bankovnictví v jednotlivých ústavech? Má jej 100 % z nich? více »

Raiffeisenbank měla včera problémy s internetovým bankovnictvím

15. 11. 2011  09:52  |   Klienti Raiffeisenbank měli během úterka problémy s internetovým bankovnictvím. Podle Jakuba Puchalského z tiskového oddělení banky nešlo ale o výpadek. Zpožďování nastávalo při realizaci transakcí nebo při přihlašování do internetbankingu, sdělil ČTK. Již v úterý večer bylo internetové bankovnictví Raiffeisenbank opět plně funkční, dodal. O problémech informoval dopoledne server Aktuálně.cz. více »

UniCredit Bank nabízí platební kartu, do které vidíte!

08. 11. 2011  15:28  |   UniCredit Bank začala svým klientům nabízet výjimečnou platební kartu. V souvislosti s reklamní kampaní známou i z televizních obrazovek „Život je mnohem snadnější, když do věcí vidíte!“ vydává UniCredit Bank od 1. listopadu průhlednou debetní kartu VISA Electron. Cílem kampaně je představit klientům zcela transparentní produkty banky, které namaskují žádné skryté poplatky nebo další podmínky, a to ať už se jedná o osobní konta, platební karty či internetové bankovnictví. více »

Komerční bance osm hodin nefungovalo internetové bankovnictví

02. 11. 2011  09:52  |   Zhruba osmihodinový výpadek dnes postihl internetové bankovnictví Komerční banky. Služba nefungovala přibližně od 8:00 do 16:00. Důvodem výpadku byly technické problémy, sdělila ČTK mluvčí banky Monika Klucová. více »

Komerční bance dnes nefungovalo internetové bankovnictví

01. 11. 2011  09:56  |   Klienti Komerční banky, kteří chtěli dnes použít internetbanking KB, narazili na nemilou realitu - systém nefunguje. Obrátili jsme se proto na zástupce Komerční banky a zjišťujeme pro vás podrobnosti, které následně neprodleně zveřejníme... více »

Česká spořitelna rozšiřuje své internetové bankovnictví o 14 nových funkcí

21. 10. 2011  13:57  |   Česká spořitelna zprovoznila nové funkčnosti v internetovém bankovnictví SERVIS 24 a BUSINESS 24. Klienti tak mají nově možnost změnit si transakční limity u platebních karet nebo si sjednat pojištění karty a osobních věcí přímo v internetovém bankovnictví SERVIS 24. Novinkou je také zobrazení transakční historie – klienti mohou sledovat svoji transakční historii vcelku až 13 měsíců zpětně, dosud to bylo jen 91 dní. Klienti také nově mohou zadávat „Zprávu pro příkazce“ u jednorázových platebních příkazů, čímž se zpřehlední jejich platby v transakční historii. Firemní uživatelé internetového bankovnictví BUSINESS 24 mohou nově obsluhovat běžný účet vedle tradičních měn jako euro či dolar i v dalších měnách. Například jde o národní platidla Číny, Islandu, Bulharska, Ruska či JAR. více »

Zaujalo nás: Test - platby na pobočkách vs. platby přes internet

14. 10. 2011  11:19  |   Samozřejmou součástí bankovních služeb je v dnešní době internetové bankovnictví. Zajímaly nás dvě porovnání. První bylo spíše teoretické - kolik byste platili za účty bez aktivovaného internetového bankovnictví? Druhé pak mělo ukázat náklady na pět jednorázových příkazů do jiné banky provedených buď přes internetové bankovnictví, nebo na přepážce banky. více »

Víme, jak bude vypadat inovované internetové bankovnictví Equa bank – podívejte se

01. 10. 2011  12:04  |   Equa bank se rozhodla svůj obnovený vpád na český bankovní trh (dříve šlo o Banco Popolare) pojmout ve velkém stylu. Poté, co představila novou skladbu produktů, inovuje i v oblasti internetového bankovnictví. S novými produkty banka přichází se snadným zřízením nového účtu přes internet a ovládáním všech služeb. více »

Přichází nová banka: Equa bank představuje nové produkty a služby

20. 09. 2011  14:10  |   Equa bank dnes oficiálně představila zcela novou nabídku produktů a služeb. Vychází tak vstříc náročným požadavkům českých klientů a jejich volání po transparentních a srozumitelných službách, které na českém trhu jednoznačně chybí. „Základem naší nové nabídky je řada nových a na českém trhu jedinečných produktů spolu s nejmodernějším a nejpokročilejším systémem pro internetové bankovnictví,“ říká generální ředitel Equa bank David Putts. „Přinášíme inovace a transparentnost, aniž bychom ztráceli cokoli ze standardní nabídky tradičních bankovních služeb. Pro klienty, kteří preferují osobní kontakt, jsou připraveni naši poradci v pobočkách, finančních centrech a klientském telefonním servisu. Equa bank je stabilní, kapitálově silná společnost a dnešními změnami se oficiálně stává univerzální bankou střední velikosti na národní úrovni,“ dodává Putts. více »

mBank představuje internetové bankovnictví pro chytré telefony

09. 09. 2011  15:17  |   mBank spustila první verzi svého bankovnictví pro chytré telefony IB Light (Internetové bankovnictví Light). Služba IB Light je zdarma dostupná pro uživatele smartphonů, je funkční ve všech telefonech s přístupem na internet a internetovým prohlížečem. Klienti mBank tak mají informace o svých účtech, kreditních kartách či spotřebitelských a hypotečních úvěrech kdykoliv k dispozici ve svém mobilním telefonu. více »

Internetové bankovnictví Air Bank – víme, jak bude vypadat

28. 08. 2011  13:06  |   Druhý očekávaný nováček tuzemského bankovního trhu – Air Bank – se chystá na trh v září letošního roku. Pracovníci banky mezitím usilovně ladí poslední detaily složitého bankovního systému a s jeho jednotlivými částmi postupně seznamují veřejnost. Stejné to je i s internetovým bankovnictvím. více »

mBank spouští mezinárodní platební styk

10. 08. 2011  17:08  |   Od dnešního dne mohou klienti mBank posílat a přijímat zahraniční platby prostřednictvím systému SWIFT. Zahraniční platební styk je možné provádět z běžného účtu mKONTO. Za provedení zahraniční platby přes internetové bankovnictví zaplatí klienti mBank 0,5% z převáděné částky, nejméně 220 korun a nejvýše 840 korun. Za příchozí platbu ze zahraničí si mBank účtuje 49 korun. více »

ZUNO v ČR zahájila provoz

19. 07. 2011  13:16  |   ZUNO, nová online banka ze skupiny Raiffeisen Bank International, přichází do České republiky. Po Slovensku se tak Česko stane další zemí, kde ZUNO zcela změní pohled na internetové bankovnictví. Otevřít si účet v ZUNO může ode dneška každý. Jeho založení je velmi rychlé – netrvá déle než tři minuty. více »

ČS kvůli poruše internetového bankovnictví vrátila 34 milionů Kč

04. 06. 2011  11:36  |   Česká spořitelna kvůli výpadku internetového bankovnictví vrátila klientům 34 milionů korun. Částku na konci května vrátila banka uživatelům služby Servis 24 na poplatcích za tuto službu, která nefungovala v polovině května. Uvedl to dnes server Týden.cz. Internetové bankovnictví využívá více než 1,3 milionu klientů spořitelny. více »

ČS nebude účtovat klientům za květen poplatek 25 Kč za SERVIS 24

19. 05. 2011  15:16  |   Internetové bankovnictví České spořitelny je stabilizované. více »

ČS za problémy s internetovým bankovnictvím odpouští 25 korun

19. 05. 2011  08:38  |   Česká spořitelna nebude kvůli problémům s internetovým bankovnictvím účtovat za květen poplatek 25 korun za tuto službu. Banka to dnes uvedla na svých internetových stránkách, upozornil server Novinky.cz. Internetové bankovnictví využívá více než 1,3 milionu klientů České spořitelny. více »

UniCredit Bank přichází s novinkou - internetové bankovnictví v mobilu

07. 03. 2011  14:41  |   Od začátku března spouští UniCredit Bank jako první banka na českém trhu internetové bankovnictví v mobilním telefonu. Vychází tak vstříc stále rostoucí oblibě tzv. chytrých mobilů - „smartphonů“ u svých klientů. Hlavními výhodami jsou vyšší rychlost a jednoduchost ovládání přizpůsobená mobilním telefonům. Tato novinka nabízí stejně vysoký bezpečnostní standard jako klasická verze internetového bankovnictví pro počítače a notebooky. více »

WPB Capital: implementace bankovního systému Arbes OBS úspěšně dokončena

17. 01. 2011  10:55  |   WPB Capital, spořitelní družstvo úspěšně dokončilo implementaci bankovního systému Arbes OBS. Tato významná investice do rozvoje umožňuje spořitelnímu družstvu rozšířit nabídku o standardní bankovní produkty a služby jako jsou běžné účty, internetové bankovnictví nebo kontokorentní úvěry. více »

PaySec nyní nabízí online platby i přes internetové bankovnictví

14. 12. 2010  11:48  |   Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny mají nyní k dispozici další možnost, jak platit za zboží zakoupené v e-shopech. Pomocí PaySecu lze totiž nově platit přímo z internetového bankovnictví. Výhodou je, že takto provedenou platbu obdrží obchodník okamžitě. více »

Nové EXPRESNÍ Konto od UniCredit Bank - bez poplatku

13. 12. 2010  13:32  |   UniCredit Bank uvádí na český trh další atraktivní produkt – EXPRESNÍ Konto. Novinka s nulovým měsíčním poplatkem je určena pro klienty, kteří nechtějí platit měsíční paušál za nejužívanější bankovní služby (vedení účtu, elektronickou debetní kartu, výběry z bankomatů, internetové bankovnictví, trvalé příkazy, inkasa a kontokorentní úvěr) a očekávají rychlou a jednoduchou administraci včetně převedení konta z jiné banky. Klienti okamžitě získají také novou Kartu EXPRES, která bude ihned aktivována bez nutnosti opět navštívit pobočku a vyzvednout si PIN kód ke kartě. více »

Co chtějí studenti od banky? Konto zadarmo a internetové bankovnictví

22. 09. 2010  12:20  |   Většina studentů očekává od banky, že jejich konto povede s nízkými poplatky. více »

Nejlevnější účet pro internet 2010: vítězství mBank a obří skok Poštovní spořitelny

16. 09. 2010  00:38  |   Nejlevnějším účtem pro klienty, kteří všechny transakce uskuteční přes internetové bankovnictví, zůstává mKonto od mBank. Zjistil to průzkum sazebníků bank, který provedly servery Peníze.cz a Bankovnípoplatky.com. více »

mBank má nový design Internetového bankovnictví

06. 09. 2010  18:36  |   Klienti mBank se mohou rozhodnout, jak bude vypadat jejich Internetové bankovnictví. více »

Spořitelna dočasně odstaví bankomaty a internetové bankovnictví

03. 09. 2010  15:00  |   Česká spořitelna plánuje kvůli technickým úpravám odstávky přímého bankovnictví, bankomatů a elektronických platebních terminálů.Dal#353;#237; #269;l#225;nky k t#2 více »

Ekonom.cz: ING bez bankovnictví

01. 09. 2010  15:00  |   Internetové bankovnictví ING se během dnešního dne potýká s problémy. Klienti banky se do něj sice mohou přihlásit, ale nemohou uskutečnit žádnou... více »

Internetové bankovnictví ERB bylo uznáno jako jedno z nejbezpečnějších v ČR

08. 07. 2010  13:57  |   Systém vedení účtů přes internet (Internet-Banka) Evropsko-ruské banky je jedním z nejspolehlivějších a nejbezpečnějších systémů, které banky působící v České republice používají. více »

Česká spořitelna rozšiřuje služby a funkčnosti v SERVIS 24 a BUSINESS 2

21. 06. 2010  10:24  |   Internetové bankovnictví České spořitelny se od pondělí 21. června 2010 rozšířilo o nové funkčnosti a služby. Přihlašovací obrazovka SERVIS 24 Internetbanking je nyní zjednodušena a klienti na ní naleznou nápovědu ke službě, bezpečnostní doporučení, ale také videomanuál. Novinkou je rovněž možnost nastavit si elektronický výpis ke kartovému účtu nebo k Šikovnému spoření České spořitelny. Firemní klienti, kteří využívají službu BUSINESS 24, mohou například nově zasílat větší dávky příkazů, a to najednou až tisíc položek. více »

Internetové bankovnictví využívá již více než 700 tisíc klientů Komerční banky

09. 03. 2010  00:44  |   Počet uživatelů internetového bankovnictví Mojebanka vzrostl ke konci roku 2009 meziročně o 20,7 % na 703 500 osob. Prostřednictvím všech kanálů přímého bankovnictví uskutečnili v roce 2009 klienti Komerční banky více než 96 mil. transakcí (nárůst 2 %). více »

Internetové bankovnictví hned tak Česko neovládne

21. 02. 2010  05:50  |   Statistika prý nuda je, má však cenné údaje, zpívalo se v jedné pohádce z dávnější historie. Leč, song má i po létech pravdu. více »

Sekce obsahuje celkem 87 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti