Téma: kb.cz

Příbuzná témata

KOMERČNÍ BANKA UPRAVILA SVÉ WEBOVÉ STRÁNKY PODLE POŽADAVKŮ KLIENTŮ

13. 05. 2012  19:43  |   Komerční banka připravila pro své klienty inovovanou podobu svých webových stránek. Jako podklad pro úpravy posloužilo vyhodnocení dlouhodobých zkušeností s chováním samotných uživatelů na stránkách www.kb.cz. Úpravy přinesou uživatelům zlepšení orientace na stránkách a rychlejší cestu k požadovaným informacím. více »

Nové internetové stránky Nadace KB Jistota představí nadaci i projekty, u kterých pomáhá

10. 04. 2012  19:42  |   Nadace KB Jistota spustila nové webové stránky na adrese www.nadacejistota.cz. Jejich cílem je nejen představit nadaci a její aktivity, ale také poskytnout kompletní informace žadatelům o příspěvky nebo partnerům, kteří chtějí na činnost nadace přispět. Samostatný web nahradí prezentaci, kterou měla doposud Nadace na stránkách Komerční banky www.kb.cz. více »

Factoring KB představil novou verzi internetových stránek

14. 02. 2012  14:11  |   Webová prezentace společnosti Factoring KB na adrese www.factoringkb.cz se nyní představuje v nové verzi. Moderní grafická podoba odpovídající konceptu Komerční banky nabízí snadnou orientaci a pohodlné užívání. V novém prostředí přibyla oblíbená záložka Často kladené dotazy a také služba fulltextového vyhledávání. To vše v českém a anglickém jazyce. více »

Noví klienti Komerční banky mohou vyzkoušet balíček služeb MůjÚčet na jeden rok zdarma

04. 10. 2011  12:06  |   Díky akční nabídce si mohou klienti v Komerční bance založit moderní balíček služeb MůjÚčet a vyzkoušet jeho výhody na rok zdarma. O nový balíček mohou zájemci požádat také online na stránkách www.mujucet.kb.cz. více »

Nový balíček MůjÚčet Komerční banky lze uzavřít online

10. 04. 2011  15:52  |   Komerční banka zpřístupnila na svém webu online žádost o balíček MůjÚčet. Zájemci si mohou o MůjÚčet požádat v několika krocích na internetové adrese mujucet.kb.cz. Aplikaci pro Komerční banku realizovala internetová agentura FG Forrest. více »

Internetové stránky PF KB nabízejí nové funkce a modernizovaný design

13. 07. 2010  15:11  |   Penzijní fond Komerční banky spustil novou podobu internetových stránek na adrese www.pfkb.cz. Webové stránky prošly kompletní úpravou designu a přinášejí spotřebitelům řadu nových funkcí. více »

Komerční banka spustila na webu Investiční kalkulačku

22. 04. 2010  18:09  |   Komerční banka spustila na svých internetových stránkách Investiční kalkulačku. Aplikace, která je veřejně dostupná na stránkách www.kb.cz, pomůže spotřebitelům vyhnout se základním chybám při investování a spoření. Z hlediska komplexnosti je Investiční kalkulačka KB unikátní aplikací na českém webu. více »
1

Sekce obsahuje celkem 14 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti