Téma: kdo je kdo

Příbuzná témata

Kdo je kdo v bance – seriál, který vás vezme do zákulisí bank

24. 08. 2012  11:26  |   Pozorní čtenáři www.bankovnipoplatky.com vědí, že se posledních několik měsíců na stránkách pravidelně objevuje seriál článků popisujících zajímavé pozice v bankovních ústavech, agendu, kterou se musí pracovníci na těchto pozicích prokousávat, jejich hlavní kompetence a zodpovědnost a také zdůvodnění, proč by bez těchto zaměstnanců banky nemohly efektivně fungovat. více »

Kdo je kdo v bance, 17. díl - správa bankomatů

03. 08. 2012  00:12  |   V oblíbeném seriálu vám představujeme zajímavé pozice v bance a agendu, kterou pracovníci na těchto pozicích vykonávají. Na pomoc si vždy přizveme někoho z vybrané tuzemské banky, aby nám s odhalováním tajemství ze světa „za bankovní oponou“ pomohl. V 17. dílu seriálu se s pomocí UniCredit Bank, Volksbank CZ a České spořitelny podíváme na správu bankomatů. více »

Kdo je kdo v bance, 16. díl – odhadce nemovitostí

27. 07. 2012  01:42  |   V oblíbeném seriálu vám představujeme zajímavé pozice v bance a agendu, kterou pracovníci na těchto pozicích vykonávají. Na pomoc si vždy přizveme někoho z vybrané tuzemské banky, aby nám s odhalováním tajemství ze světa „za bankovní oponou“ pomohl. 16. díl seriálu reaguje na ten z minulého týdne – taky se totiž týká hypoték. více »

Kdo je kdo v bance, 15. díl - hypoteční specialista

20. 07. 2012  16:59  |   V oblíbeném seriálu vám představujeme zajímavé pozice v bance a agendu, kterou pracovníci na těchto pozicích vykonávají. Na pomoc si vždy přizveme někoho z vybrané tuzemské banky, aby nám s odhalováním tajemství ze světa „za bankovní oponou“ pomohl. V 15. díle seriálu osvětlíme, co spadá do kompetence pracovníků na pozici s názvem hypoteční bankéř (hypoteční specialista). více »

Kdo je kdo v bance,14. díl - privátní bankéř

25. 06. 2012  13:21  |   V oblíbeném seriálu vám představujeme zajímavé pozice v bance a agendu, kterou pracovníci na těchto pozicích vykonávají. Na pomoc si vždy přizveme někoho z vybrané tuzemské banky, aby nám s odhalováním tajemství ze světa za oponou pomohl. Ve 14. díle seriálu osvětlíme, co dělá pracovník na pozici s názvem „privátní bankéř“. více »

Kdo je kdo v bance, 13. díl – pricingový manažer

24. 05. 2012  13:59  |   V oblíbeném seriálu vám představujeme zajímavé pozice v bance a agendu, kterou pracovníci na těchto pozicích vykonávají. Na pomoc si vždy přizveme někoho z vybrané tuzemské banky, aby nám s odhalováním tajemství ze světa za oponou pomohl. Ve 13. díle se zaměříme na pozici, která pomáhá nastavovat parametry produktů, které spotřebováváme více »

Kdo je kdo v bance, 12. díl – analytik úvěrových rizik

11. 05. 2012  01:22  |   V oblíbeném seriálu vám představujeme zajímavé pozice v bance a agendu, kterou pracovníci na těchto pozicích vykonávají. Na pomoc si vždy přizveme někoho z vybrané tuzemské banky, aby nám s odhalováním tajemství ze světa za oponou pomohl. Ve 12. díle se zaměříme na pozici pro každou banku mimořádně důležitou – analytika rizik z oddělení úvěrových produktů více »

Kdo je kdo v bance, 11. díl - akciový analytik

07. 05. 2012  01:02  |   V oblíbeném seriálu vám představujeme zajímavé pozice v bance a agendu, kterou pracovníci na těchto pozicích vykonávají. Na pomoc si vždy přizveme někoho z vybrané tuzemské banky, aby nám s odhalováním tajemství ze světa za oponou pomohl. V 11. díle se zaměříme na pozici velmi sofistikovanou - akciového analytika. více »

Kdo je kdo v bance, 10. díl – vnitřní audit

27. 04. 2012  11:49  |   V oblíbeném seriálu vám představujeme zajímavé pozice v bance a agendu, kterou pracovníci na těchto pozicích vykonávají. Na pomoc si vždy přizveme někoho z vybrané tuzemské banky, aby nám s odhalováním tajemství ze světa za oponou pomohl. V desátém díle se zaměříme na pozici, jež je extrémně důležitá pro bezproblémový a efektivní chod banky – vnitřní audit. více »

Kdo je kdo v bance, 9. díl – manažer EU projektů

20. 04. 2012  13:45  |   V oblíbeném seriálu vám představujeme zajímavé pozice v bance spolu s agendou, která je pro tyto pozice charakteristická. Na pomoc si vždy přizveme někoho z nějaké tuzemské banky, aby nám s odhalováním tajemství ze světa za oponou pomohl. V devátém díle se zaměříme na pozici, která je díky členství ČR v Evropské unie nedílnou součástí každé banky nabízející korporátní služby. více »

Kdo je kdo v bance, 8. díl - právník

30. 03. 2012  03:45  |   V oblíbeném seriálu vám představujeme zajímavé pozice v bance spolu s agendou, která je pro tyto pozice charakteristická. Na pomoc si vždy přizveme někoho z nějaké tuzemské banky, aby nám s odhalováním tajemství ze světa za oponou pomohl. V osmém díle se zaměříme na pozici, jež už nejednou vytrhla trn z paty. více »

Kdo je kdo v bance, 7. díl – bankéř

23. 03. 2012  01:08  |   V oblíbeném seriálu na webu BankovniPoplatky.com vám představujeme zajímavé tradiční pozice v bance spolu s agendou, která je pro tyto pozice charakteristická. Na pomoc si vždy přizveme někoho z předem vybrané banky, aby nám s odhalováním tajemství ze světa za oponou pomohl. V sedmém díle se zaměříme na pozici, se kterou jsme se již všichni alespoň jednou setkali – bankéř za přepážkou. více »

Hlavní ekonom je klíčovou pozicí v každé bance, říká Jan Vejmělek z Komerční banky

16. 03. 2012  09:01  |   V šestém díle našeho seriálu "Kdo je kdo v bance" jsme se věnovali pozici hlavního ekonoma. A vyzpovídali jsme hned dva. Jedním z nich je hlavní ekonom Komerční banky Jan Vejmělek. Jaká je náplň jeho práce a proč je pro banku důležitý? Přečtete si tento rozhovor a dozvíte se to... více »

Kdo je kdo v bance, 6. díl - hlavní ekonom

16. 03. 2012  01:56  |   Ve čtenáři oblíbeném seriálu na webu BankovniPoplatky.com vám představujeme zajímavé pozice v bance spolu s agendou, která je pro tyto pozice charakteristická. Na pomoc si vždy přizveme někoho z vybrané banky, aby nám s odhalováním tajemství ze světa za oponou pomohl. V šestém díle se zaměříme na pozici, o jejíž náplni se toho zas tak moc neví – hlavním ekonom. více »

Kdo je kdo v bance, 5. díl - řízení rizik

21. 02. 2012  01:50  |   V novém seriálu na webu BankovniPoplatky.com vám budeme představovat jednotlivé zajímavé pracovní pozice v bance spolu s agendou, která je pro tyto pozice standardní (bez ohledu na příslušnost k té či oné bance). Na pomoc si vždy přizveme někoho z banky na tuzemském trhu, aby nám s odhalováním tajemství ze světa za oponou pomohl. V pátém díle našeho seriálu se věnujeme velmi důležité aktivitě – řízení rizik. více »

Kdo je kdo v bance, 4. díl - produktový manažer

16. 02. 2012  01:22  |   V novém seriálu na webu BankovniPoplatky.com vám budeme představovat jednotlivé zajímavé pracovní pozice v bankách spolu s agendou, která je pro tyto pracovní posty standardní (bez ohledu na příslušnost k té či oné bance). Na pomoc si vždy přizveme někoho z bankovního domu na tuzemském trhu, aby nám s odhalováním tajemství ze světa za oponou pomohl. Ve čtvrtém díle našeho seriálu se věnujeme velmi důležité aktivitě – řízení rizik. více »

Kdo je kdo v bance, 3. díl - ředitel pobočky banky

03. 02. 2012  00:55  |   V novém seriálu na webu BankovniPoplatky.com vám budeme představovat jednotlivé zajímavé pracovní pozice v bance spolu s agendou, která je pro tyto pozice standardní (bez ohledu na příslušnost k té či oné bance). Na pomoc si vždy přizveme někoho z banky na tuzemském trhu, aby nám s odhalováním tajemství ze světa za oponou pomohl. Ve třetím díle našeho seriálu se věnujeme další naprosto zásadní pozici – řediteli obchodního místa. více »

Kdo je kdo v bance, 2. díl - tiskový mluvčí

26. 01. 2012  02:22  |   V novém seriálu na webu BankovniPoplatky.com vám budeme představovat jednotlivé zajímavé pracovní pozice v bance spolu s agendou, která je pro tyto pozice charakteristická (bez ohledu na příslušnosti k té či oné bance). Na pomoc si vždy přizveme někoho z vybrané banky, aby nám s odhalováním tajemství ze světa za oponou pomohl. Ve druhém díle našeho seriálu se věnujeme specifické pozici, jež je nám novinářům nejbližší, tiskovým mluvčím. více »

Kdo je kdo v bance, 1. díl - generální ředitel

18. 01. 2012  01:41  |   V novém seriálu na webu BankovniPoplatky.com vám budeme představovat jednotlivé zajímavé pozice v bance spolu s agendou, která je pro tyto pozice charakteristická (bez ohledu na příslušnosti k té či oné bance). Na pomoc si vždy přizveme někoho z vybrané banky, aby nám s odhalováním tajemství ze světa za oponou pomohl. V prvním díle se zaměříme na pozici nejvyšší, a sice na generálního ředitele. více »
1

Sekce obsahuje celkem 19 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti