Téma: klientský index

Příbuzná témata

Klientský index v prosinci 2012 na 178 korunách

09. 01. 2013  15:00  |   Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. Díky tomu je celkový poplatek klienta ovlivněn nejen tím, jak drahou banku má, ale především jak se v ní chová. Pokud je někdo velmi aktivní, tak i v průměrně drahé bance bude platit měsíčně stokoruny. Pokud někdo banku prakticky neužívá, tak i v drahé bance se může dostat pod 100,- Kč měsíčně. Ve výpočtu je přesně sledováno, jaký účet daný klient užívá. Vzhledem k tomu je ovšem také nemalé procento účtů, kde nemůže být výpočet proveden. více »

Klientský index: průměrné poplatky v listopadu na 177 korunách

20. 12. 2012  11:09  |   Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. Díky tomu je celkový poplatek klienta ovlivněn nejen tím, jak drahou banku má, ale především jak se v ní chová. Pokud je někdo velmi aktivní, tak i v průměrně drahé bance bude platit měsíčně stokoruny. více »

Klientský index v říjnu 2012 - měsíční bankovní poplatky na úrovni 175,50 Kč

13. 12. 2012  02:36  |   Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. Díky tomu je celkový poplatek klienta ovlivněn nejen tím, jak drahou banku má, ale především jak se v ní chová. Pokud je někdo velmi aktivní, tak i v průměrně drahé bance bude platit měsíčně stokoruny. Pokud někdo banku prakticky neužívá, tak i v drahé bance se může dostat pod 100,- Kč měsíčně. Ve výpočtu je přesně sledováno, jaký účet daný klient užívá. Vzhledem k tomu je ovšem také nemalé procento účtů, kde nemůže být výpočet proveden. více »

Klientský index v srpnu 2012 - nárůst průměrných poplatků o korunu na 175,50 Kč

17. 09. 2012  00:47  |   Kalkulátor sleduje podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. Díky tomu je celkový poplatek klienta ovlivněn nejen tím, jak drahou banku má, ale především jak se v ní chová. Pokud je někdo velmi aktivní, tak i v průměrně drahé bance bude platit měsíčně stokoruny. Pokud někdo banku prakticky neužívá, tak i v drahé bance se může dostat pod 100,- Kč měsíčně. Ve výpočtu je přesně sledováno, jaký účet daný klient užívá. Vzhledem k tomu je ovšem také nemalé procento účtů, kde nemůže být výpočet proveden. více »

Klientský index v červnu 2012 - průměrné bankovní poplatky mírně poklesly

03. 08. 2012  11:40  |   Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. Díky tomu je celkový poplatek klienta ovlivněn nejen tím, jak drahou banku má, ale především jak se v ní chová. Pokud je někdo velmi aktivní, tak i v průměrně drahé bance bude platit měsíčně stokoruny. Pokud někdo banku prakticky neužívá, tak i v drahé bance se může dostat pod 100,- Kč měsíčně. Ve výpočtu je přesně sledováno, jaký účet daný klient užívá. více »

Klientský index v měsíci dubnu 2012 - nárůst průměrných poplatků na 177 Kč

09. 05. 2012  03:07  |   Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. Díky tomu je celkový poplatek klienta ovlivněn nejen tím, jak drahou banku má, ale především jak se v ní chová. Pokud je někdo velmi aktivní, tak i v průměrně drahé bance bude platit měsíčně stokoruny. Pokud někdo banku prakticky neužívá, tak i v drahé bance se může dostat pod 100,- Kč měsíčně. Ve výpočtu je přesně sledováno, jaký účet daný klient užívá. Vzhledem k tomu je ovšem také nemalé procento účtů, kde nemůže být výpočet proveden. více »

Klientský index za březen 2012 - s průměrnými poplatky zůstáváme na 176 Kč za měsíc

09. 04. 2012  02:58  |   Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. Díky tomu je celkový poplatek klienta ovlivněn nejen tím, jak drahou banku má, ale především jak se v ní chová. Pokud je někdo velmi aktivní, tak i v průměrně drahé bance bude platit měsíčně stokoruny. Pokud někdo banku prakticky neužívá, tak i v drahé bance se může dostat pod 100,- Kč měsíčně. Ve výpočtu je přesně sledováno, jaký účet daný klient užívá. Vzhledem k tomu je ovšem také nemalé procento účtů, kde nemůže být výpočet proveden. více »

Klientský index v únoru 2012 - dvoukorunový nárůst na 176 Kč

12. 03. 2012  01:05  |   Klientský index za měsíc únor dosáhl úrovně 176,- Kč a ustálil se tak na hodnotách KI v měsících listopad a prosinec 2011. Bude zajímavé sledovat, jak další vývoj ovlivní reakce velkých bank na chování klientů směřujících ke konkurenci... více »

Klientský index v lednu 2012 se snížil na 174 Kč

05. 02. 2012  11:14  |   Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). více »

Průměrné bankovní poplatky v listopadu stouply na 176 Kč

05. 12. 2011  14:09  |   Klientský index za měsíc listopad dosáhl úrovně 176,- Kč a dosáhl tak historicky nejvyšší nákladové úrovně. Byla zaznamenána zvýšená frekvence klientů ve využívání specifických služeb a produktů bank (např. předvánoční nákupy). Rozdíl je v mezích statistické chyby. více »

Klientský index - průměrné bankovní poplatky v říjnu zůstaly na 174 Kč

07. 11. 2011  00:21  |   Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. Díky tomu je celkový poplatek klienta ovlivněn nejen tím, jak drahou banku má, ale především jak se v ní chová. více »

Klientský index: Průměrné bankovní poplatky v září stouply na 174 Kč

05. 10. 2011  12:11  |   Průměrné bankovní poplatky v září stouply o jednu Kč na 174 Kč. Vyplývá to z výsledků kalkulátoru poplatků, které sdružuje tzv. klientský index. Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. Díky tomu je celkový poplatek klienta ovlivněn nejen tím, jak drahou banku má, ale především jak se v ní chová. více »

Klientský index v srpnu stoupl, na poplatcích jsme zaplatili o 2 Kč více

02. 09. 2011  00:38  |   Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. V srpnu 2011 průměrné bankovní poplatky stouply o 2 Kč na 173 koruny… více »

Klientský index v červenci poklesl o dvě koruny na 171 Kč

08. 08. 2011  01:29  |   Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. Díky tomu je celkový poplatek klienta ovlivněn nejen tím, jak drahou banku má, ale především jak se v ní chová. V červenci index poklesl na 171 Kč. více »

Klientský index VI. 2011 (173,- Kč) – průměrné bankovní poplatky o korunu poklesly

08. 07. 2011  07:42  |   Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. Díky tomu je celkový poplatek klienta ovlivněn nejen tím, jak drahou banku má, ale především jak se v ní chová. více »

Klientský index

30. 06. 2011  21:16  |   více »

Klientský index V. 2011 - mírný pokles na 174 Kč

27. 06. 2011  12:29  |   Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). více »

Klientský index v dubnu 2011 rapidně stoupl na 176 Kč

25. 05. 2011  00:03  |   Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. Díky tomu je celkový poplatek klienta ovlivněn nejen tím, jak drahou banku má, ale především jak se v ní chová. Pokud je někdo velmi aktivní, tak i v průměrně drahé bance bude platit měsíčně stokoruny. více »

Klietský index v březnu zaznamenal masivní nárůst - 167 Kč.

05. 04. 2011  02:19  |   Klientský index v březnu letošního roku zaznamenal největší nárůst od doby, co jej na BP.com zveřejňujeme. Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů našeho průzkumu (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. více »

Klientský index v únoru klesl o 1 Kč na 164 Kč

07. 03. 2011  01:32  |   Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. Díky tomu je celkový poplatek klienta ovlivněn nejen tím, jak drahou banku má, ale především jak se v ní chová. Pokud je někdo velmi aktivní, tak i v průměrně drahé bance bude platit měsíčně stokoruny. Pokud někdo banku prakticky neužívá, tak i v drahé bance se může dostat pod 100,- Kč měsíčně. Ve výpočtu je přesně sledováno, jaký účet daný klient užívá. Vzhledem k tomu je ovšem také nemalé procento účtů, kde nemůže být výpočet proveden. více »

Klientský index v lednu 2011 poklesl o korunu - činil 165 Kč

10. 02. 2011  16:34  |   Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. Díky tomu je celkový poplatek klienta ovlivněn nejen tím, jak drahou banku má, ale především jak se v ní chová. více »

Klientský index v prosinci 2010 stoupl na 166 Kč

04. 01. 2011  10:02  |   Klientský index, unikátní nástroj sledující náklady bankovních klientů v České republice za vedení běžných účtů, v prosinci 2010 stoupl o dvě koruny na 166 Kč. více »

Klientský index v prosinci 2010 stoupl na 166 Kč

04. 01. 2011  01:15  |   KLientský index, unikátní nástroj sledující náklady bankovních klientů v České republice za vedení běžných účtů, v prosinci 2010 stoupl o dvě koruny na 166 Kč. více »

Klientský index v listopadu 2010 klesl - XI. 2010 (162 Kč)

16. 12. 2010  02:51  |   Kalkulátor sleduje velmi podrobně chování klientů, resp. zachycuje užívání retailových bankovních služeb respondentů (podrobněji o respondentech v závěrečné kapitole). Nejedná se jen o to, u jaké banky jsou, ale hlavně kolikrát danou službu užijí. Díky tomu je celkový poplatek klienta ovlivněn nejen tím, jak drahou banku má, ale především jak se v ní chová. Pokud je někdo velmi aktivní, tak i v průměrně drahé bance bude platit měsíčně stokoruny. více »

Klientský index - X. 2010 (164 Kč)

04. 11. 2010  01:55  |   Klientský index, který portál www.bankovnipoplatky.com měsíčně zpracovává, se v měsíci říjnu zvýšil o 3 Kč na 164 Kč. Ač je tato malá změna statisticky nevýznamná, koresponduje se změnami sazebníků některých bank. více »

Klientský index - IX. 2010 (161 Kč)

10. 10. 2010  22:15  |   Klientská index sleduje a porovnává průměrné bankovní poplatky. Podívejte se, jak je na tom váš produkt a vaše banka. Špatně? Tak neváhejte a změňte banku! více »
1

Sekce obsahuje celkem 27 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti