Téma: kontokorent

Příbuzná témata

Česká spořitelna má akční nabídku ke konsolidaci, garantuje snížení splátek nebo finanční odměnu 1 000 Kč

18. 03. 2013  12:55  |   Česká spořitelna od dnešního dne nabízí limitovanou nabídku, jejímž smyslem je sloučit stávající půjčky klienta do jedné nové s nižší splátkou. Pokud klient nižší splátku nezíská, v rámci této akce dostane od banky jednorázově 1 000 Kč. Klienti si mohou sloučit své půjčky, kreditní karty nebo kontokorenty od bank i splátkových společností až do 600 000 Kč bez zajištění. Klient navíc může konsolidovat nejen svoje půjčky, ale i půjčky svého partnera či partnerky. Časově omezená akce bude probíhat do konce června letošního roku a bude podpořena marketingovou kampaní. Cílem je motivovat klienty k návštěvě poboček České spořitelny, kde jim poradci nabídnou řešení, jak snížit jejich splátkové zatížení. Pokud si klienti sloučí půjčky v České spořitelně do 31. května 2013, nebudou navíc platit měsíční poplatek za správu úvěru po celou dobu jeho trvání. více »

Equa bank nově nabízí konsolidaci půjček

24. 01. 2013  15:00  |   S novinkou v oblasti spotřebitelského financování přichází na trh v těchto dnech Equa bank. Po úspěšném startu refinancování úvěrů (RePůjčka) nabízí nyní i zajištěnou konsolidaci půjček. Se zajištěnou konsolidací lze spojit stávající půjčky klienta (spotřebitelské úvěry, neúčelové hypotéky, kontokorenty, kreditní karty, úvěry ze stavebního spoření) do jednoho úvěru, a výrazným snížením měsíční splátky tak ulevit rodinnému rozpočtu, a to o více než polovinu. Každý, kdo si zajištěnou konsolidaci sjedná do 31. března, získá navíc bonus 5 000 korun. více »

Nyní je v mBank možné přečerpat účet až o 300 000 Kč

09. 01. 2013  16:00  |   Pozitivními zprávami vítá mBank svoje zákazníky v novém roce. Povolené přečerpání, jak banka nazývá svůj kontokorent, nyní nabízí v České republice ve výši až 300 000 korun. V několika tarifech navíc dochází ke snížení úrokové sazby. Nabídka není časově omezena. K obdobné změně přistoupila mBank i na Slovensku. více »

UniCredit Bank poskytuje slevu 3500 Kč na povánoční nákupy

20. 12. 2012  13:22  |   UniCredit Bank výrazně rozšiřuje okruh klientů, kteří mají nárok na odměnu ve výši 3 500 Kč při sjednání spotřebitelských úvěrů. Speciální bonus dosud mohli čerpat jen klienti, kteří využili PRESTO půjčky na sloučení úvěrů, kontokorentů či kreditních karet. Nově mohou odměnu získat všichni, kteří ještě žádný úvěr nemají a sjednají si PRESTO půjčku. Kromě bonusu banka, jako jediná na trhu, zaplatí za klienty sankční poplatky při sloučení úvěrů za jejich předčasné splacení u původních věřitelů. Klient navíc může kdykoliv a bez jakýchkoliv sankcí vložit mimořádnou splátku nebo úvěr zcela doplatit. více »

UniCredit Bank nabízí nejvyšší bonus za sloučení úvěrů

01. 11. 2012  12:22  |   UniCredit Bank vychází vstříc novým i stávajícím klientům, kteří chtějí sloučit své úvěry, kontokorenty a kreditní karty. Od 1. listopadu mohou využít „PRESTO Půjčku – sloučení úvěrů“ za zvýhodněných podmínek. Několik půjček nahradí jedinou s výhodnější sazbou a kromě úspory získají ihned odměnu ve výši 3 500 Kč, která je jednou z nejvyšších poskytovaných na trhu. Dále tak mohou získat bezúčelově další nové finance a dovolit si výdaje, které by chtěli mít. více »

GE Money Bank boří bariéry: nabízí kontokorent bez podmínky dorovnání

04. 10. 2012  11:46  |   GE Money Bank u kontokorentu Flexikredit zcela zrušila podmínku dorovnání účtu na nulu. Jako jedna z prvních bank vychází klientům vstříc také s převodem kontokorentu z jiné banky. Inovace zavedla GE Money Bank pro stávající i nové klienty od října. více »

UniCredit Bank odmění sloučení úvěrů bonusem 3 000 korun

20. 07. 2012  08:40  |   Stávající i noví klienti UniCredit Bank si mohou od 20. července nově sloučit své úvěry, kontokorenty a kreditní karty do jedné výhodnější PRESTO Půjčky – sloučení úvěrů a navíc kromě úspory získají ihned odměnu ve výši 3 000 Kč. Nabídka platí pro všechny žadatele, jejichž hodnota sloučených úvěrů přesáhne částku 100 000 Kč (bez poplatků za předčasné splacení), zvolí dobu splácení nové půjčky minimálně 60 měsíců a sjednají si pojištění schopnosti splácet spolu s aktivně užívaným účtem v UniCredit Bank, na který jim bude odměna ve výši 3 000 Kč připsána. více »

RAIFFEISENBANK ZVÝHODŇUJE SVOU VARIABILNÍ HYPOTÉKU

26. 06. 2012  21:53  |   Raiffeisenbank snižuje úrokové sazby na Variabilní hypotéce – obdobě kontokorentu zajištěného nemovitostí. Banka nově přechází z denního Priboru na měsíční a až o 0,9 procentního bodu snižuje úrokovou přirážku, klienti tak měsíčně na průměrné hypotéce ušetří několik set korun. více »

Citibank na českém trhu nově nabízí konsolidaci půjček

02. 05. 2012  09:54  |   Citibank Europe plc uvedla 1. května 2012 na český trh nový úvěrový produkt „Konsolidace se CitiPůjčkou“. Nový produkt umožní zájemcům sloučit jejich stávající úvěry, kreditní karty a kontokorenty poskytnuté jinou bankovní či nebankovní institucí v celkové výši 30 tisíc až 600 tisíc korun do jedné konsolidované půjčky od Citibank, a to bez nutnosti ručitele. Díky Konsolidaci se CitiPůjčkou může Citibank danému zájemci přinést úspory na měsíčních splátkách konsolidovaného úvěru ve výši až 50 %. více »

První rok PRESTO půjčky ve znamení úspor rodinných financí

02. 05. 2012  09:51  |   Klienti UniCredit Bank ušetřili již více než 12 milionů Kč na nákladech spojených s úhradou mimořádné splátky při sloučení stávajících úvěrů, závazků z kreditních karet nebo kontokorentů. Nejčastěji se jedná o žádosti optimalizující tři závazky v celkové výši 200 tis. Kč. Průměrná měsíční úspora na nové splátce dosahuje 1 500 Kč. Převedením závazků k UniCredit Bank ušetří průměrný klient kolem 40 tis. Kč na nákladech za celou dobu splácení. více »

Rady pro podnikatele: s bankou nebo bez banky?

12. 04. 2012  11:22  |   Podle aktuálních údajů České bankovní asociace bylo za posledních dvanáct měsíců poskytnuto podnikům nepatrně více – o 0,9 procent – úvěrů než v období předešlém. Firmy měly největší zájem o kontokorent, revolvingové úvěry a pohledávky z kreditních karet, tedy o produkty s krátkodobou splatností, ale podmíněné účtem v konkrétní bance. Ne každý živnostník však na takové půjčky dosáhne, není schopen doložit minulá daňová přiznání, kladný hospodářský výsledek nebo bezdlužnost vůči státním institucím. více »

Era dává účetním roční prázdniny

09. 03. 2012  11:02  |   Počátkem března spustila Era unikátní Era program pro účetní, jehož cílem je odměnit tuto často nedoceněnou profesi zvyšující konkurenceschopnost živnostníků a firem na trhu. Mezi hlavní benefity programu patří roční poplatkové prázdniny u Era účtu k podnikání a Era účtu pro právnické osoby. Účetní a daňoví poradci mohou také zažádat o Era kontokorent k podnikání se zvýhodněnou úrokovou sazbou. více »

RAIFFEISENBANK POSKYTUJE ÚVĚRY I ZAČÍNAJÍCÍM PODNIKATELŮM

05. 03. 2012  14:34  |   Začínající podnikatelé bez podnikatelské historie mohou u Raiffeisenbank získat úvěr na své podnikání. Každý nový majitel Podnikatelského eKonta získá automaticky i možnost kontokorentu. více »

GE Money Bank – provozní financování malých a středních podniků bez ručení nemovitostí

07. 02. 2012  15:37  |   Od začátku února mohou podnikatelé získat u GE Money Bank kontokorentní úvěr Flexi Provoz, který je univerzálním nástrojem k financování provozních potřeb malých a středních firem. V závislosti na velikosti podnikatelského subjektu jej GE Money Bank poskytuje až do výše 5 milionů korun, a to bez nutnosti ručení nemovitostí či prokazování účelu čerpání. více »

Pozor na kreditní karty a kontokorent. Mohou vás permanentně zadlužit

20. 12. 2011  01:48  |   Nedostává se vám peněz a přitom nutně potřebujete uhradit nájem, služby či jiné nečekané platby? Právě pro vás se nabízejí nejrůznější úvěrové produkty, které vám mají „pomoci“ s dočasným nedostatkem finančních prostředků. více »

Na Splatkomat.cz od UniCredit Bank je nyní možné kromě sloučení stávajících úvěrů, kontokorentů a kreditních karet získat i nový úvěr

07. 11. 2011  15:53  |   # Splatkomat.cz nyní umožňuje ještě komplexnější řešení klientských potřeb v oblasti úvěrování jak pro své stávající klienty, tak i pro nové klienty UniCredit Bank. # Kromě sloučení spotřebitelských úvěrů, kontokorentů nebo úvěrů z kreditních karet do jednoho výhodnějšího úvěru od UniCredit Bank mohou nově požádat o nový úvěr s možností čerpat kdykoli do konce roku 2011 se zahájením splácení až v příštím roce. # V případě, že se klient rozhodne takto získaný (schválený) úvěr nečerpat, nabídka úvěru se k 31. prosinci 2011 ukončí, přičemž klient neplatí žádné poplatky (ani za schválení) více »

Na Splatkomat.cz od UniCredit Bank je nyní možné kromě sloučení stávajících úvěrů, kontokorentů a kreditních karet získat i nový úvěr

06. 10. 2011  10:49  |   Splatkomat.cz nyní umožňuje ještě komplexnější řešení klientských potřeb v oblasti úvěrování jak pro své stávající klienty, tak i pro nové klienty UniCredit Bank. Kromě sloučení spotřebitelských úvěrů, kontokorentů nebo úvěrů z kreditních karet do jednoho výhodnějšího úvěru od UniCredit Bank mohou nově požádat o nový úvěr s možností čerpat kdykoli do konce roku 2011 se zahájením splácení až v příštím roce.V případě, že se klient rozhodne takto získaný (schválený) úvěr nečerpat, nabídka úvěru se k 31. prosinci 2011 ukončí, přičemž klient neplatí žádné poplatky (ani za schválení). více »

UniCredit Bank: po půl roce od uvedení novinky jsme dvojkou na trhu refinancování a konsolidací

29. 09. 2011  14:19  |   • Od letošního dubna mohou klienti i neklienti banky, kteří řádně splácejí spotřebitelský úvěr, kontokorent nebo úvěr z kreditní karty, sloučit své úvěry do jednoho výhodného úvěru od Unicredit Bank. Klienti, kteří se rozhodli sjednotit své úvěry prostřednictvím letošní novinky UniCredit Bank Splatkomat (Splatkomat.cz), si v průměru snížili své měsíční splátky z 5302 Kč na 2791 Kč, tedy přibližně na polovinu původní částky. Zájem klientů o tuto novinku je nad očekávání, UniCredit Bank v současnosti patří již druhé místo mezi bankami, které sloučení úvěrů nabízejí. více »

ÚVĚR OD RAIFFEISENBANK NYNÍ MOHOU ZÍSKAT I ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELÉ

26. 09. 2011  12:17  |   Banky doposud poskytovaly úvěry výhradně podnikatelům s úvěrovou historií. Raiffeisenbank nyní tuto praxi mění tím, že každému novému majiteli Podnikatelského eKonta nabídne i možnost kontokorentu. Tato nabídka platí i pro začínající podnikatele, není nutné dokládat žádné daňové přiznání. Podnikatelské eKonto navíc nabízí klientům řadu věrnostních slev. více »

Česká spořitelna nově konsoliduje vedle půjček i kreditní karty a kontokorenty

21. 09. 2011  13:36  |   Česká spořitelna nabízí nově od 19. září 2011 ve všech svých pobočkách (653) konsolidaci úvěrů, která je určena především stávajícím klientům, jež mají závazky u jiných finančních institucí, ale i cizím klientům. Konsolidace by měla klientům pomoci snížit jejich měsíční finanční zátěž, nikoli vyřešit jejich kritickou situaci s předlužením. Konsolidovat lze spotřebitelské a hotovostní úvěry, kreditní karty i kontokorentní úvěry. více »

Okřídlená kampaň Volksbank CZ cílí na firemní klienty

19. 09. 2011  15:44  |   Volksbank CZ dnes startuje novou reklamní kampaň cílenou na živnostníky a malé a střední firmy. Hlavní motto kampaně „Nedržte své plány při zemi“ vyjadřuje, že právě Volksbank je tou správnou volbou pro komplexní firemní financování šité na míru individuálním potřebám klientů. Hlavní vlna poběží do konce října 2011, klíčovou nabídku pro toto období představují kontokorentní úvěry s nulovým vstupním poplatkem a investiční úvěry. Ústředním motivem celé kampaně jsou firemní klienti s pomyslnými křídly v podobě loga banky. Ta mají evokovat možnost růstu s individuálním a kvalifikovaným přístupem Volksbank. více »

U mBank si již můžete zařídit kontokorent

12. 09. 2011  15:04  |   mBank byla velmi dlouho bankou, u které jste nemohli naplno využít kontokorent, tedy možnost jít na účtu hluběji do minusu. To už ale neplatí, protože od léta tuto úvěrovou službu banka poskytuje. více »

Sazby jsou nízko, ale kontokorenty zdražily...

23. 08. 2011  00:31  |   Zatímco úrokové sazby České národní banky se drží velmi nízko, na některých úvěrových sazbách se to vůbec nepodepisuje. Platí to jak pro některé spotřebitelské úvěry, kreditní karty, tak I pro kontokorenty. Možnost čerpat na účtu do mínusu za poslední rok velmi podražila. více »

UniCredit přichází s unikátním principem SPLATKOMAT.CZ

18. 04. 2011  17:53  |   Prostřednictvím PRESTO Půjčky nyní mohou všichni, kteří řádně splácejí spotřebitelský úvěr, kontokorent nebo úvěr z kreditní karty, refinancovat za výhodných podmínek v UniCredit Bank do konsolidované (sloučené) jediné půjčky. více »

Hypotéka za korunu do konce února

21. 02. 2011  14:24  |   Volksbank CZ pro velký zájem klientů prodlužuje až do 28. února 2011 akci HYPOTÉKA ZA KORUNU a přináší něco navíc! Všem hypotečním klientům nyní banka nabízí poskytnutí výhodného kontokorentního úvěru. více »

mBank nabízí nově pro podnikatele kontokorent

03. 02. 2011  10:54  |   mBank rozšiřuje nabídku služeb pro podnikatele a od února nabízí povolené přečerpání na podnikatelském účtu mBUSINESS KONTO. Povolené přečerpání je nezajištěný neúčelový úvěr, o který si zájemce požádá pohodlně přes internet. Následně stačí pouze jedna návštěva obchodního místa a klient má druhý den po schválení peníze připravené k využití. Povolené přečerpání na podnikatelském účtu mBUSINESS KONTO patří díky nízkým poplatkům a velmi výhodné úrokové sazbě ve výši 13% mezi nejlevnější podnikatelské kontokorentní úvěry na trhu. více »

WPB Capital: implementace bankovního systému Arbes OBS úspěšně dokončena

17. 01. 2011  10:55  |   WPB Capital, spořitelní družstvo úspěšně dokončilo implementaci bankovního systému Arbes OBS. Tato významná investice do rozvoje umožňuje spořitelnímu družstvu rozšířit nabídku o standardní bankovní produkty a služby jako jsou běžné účty, internetové bankovnictví nebo kontokorentní úvěry. více »

Nové EXPRESNÍ Konto od UniCredit Bank - bez poplatku

13. 12. 2010  13:32  |   UniCredit Bank uvádí na český trh další atraktivní produkt – EXPRESNÍ Konto. Novinka s nulovým měsíčním poplatkem je určena pro klienty, kteří nechtějí platit měsíční paušál za nejužívanější bankovní služby (vedení účtu, elektronickou debetní kartu, výběry z bankomatů, internetové bankovnictví, trvalé příkazy, inkasa a kontokorentní úvěr) a očekávají rychlou a jednoduchou administraci včetně převedení konta z jiné banky. Klienti okamžitě získají také novou Kartu EXPRES, která bude ihned aktivována bez nutnosti opět navštívit pobočku a vyzvednout si PIN kód ke kartě. více »

ČTK: některé banky včetně ČS zvyšují možné přečerpání účtu automaticky

09. 11. 2010  13:18  |   Pokud klient s navýšením nesouhlasí, musí sám aktivně banku kontaktovat a takovou nabídku odmítnout. Někteří klienti přitom s postupem bank nesouhlasí a odborníci se domnívají, že by měl být pro zřízení kontokorentu nutný aktivní souhlas klienta. Vyplývá to ze zjištění ČTK. více »

Změna sazebníku od 1. srpna

02. 06. 2010  12:54  |   mBank přichází také s novým kontokorentem pro podnikatele a novou hypotékou více »

UniCredit Bank nabízí dostupnější úvěry pro podnikatele

03. 03. 2010  13:17  |   UniCredit Bank uvedla na trh bezkonkurenční nabídku, Business hypotéku s předschváleným provozním úvěrem bez poplatků. Žádná jiná banka na tuzemském trhu neposkytuje podobnou kombinaci hypotéky a kontokorentu pro drobné podnikatele a živnostníky. Business hypotéku mohou potencionální klienti získat se splatností až 15 let a délkou čerpání až 18 měsíců. Výše provozního úvěru se pohybuje až do výše 500 000 Kč. více »

Nepovolené přečerpání účtu vás přijde pořádně draho

15. 01. 2010  06:51  |   Jestliže se na běžném účtu dostanete do mínusu a nemáte zřízen kontokorent, může vás to přijít zbytečně draho. Počítejte s tím, že za svou nepozornost bance zaplatíte minimálně pár desítek, či spíše stovek korun. více »

II. Proč je kreditní karta výhodnější?

25. 12. 2009  06:53  |   Porovnání kreditní karty a spotřebitelského úvěru, kontokorentu, debetní karty. více »

Bankomaty ČS nabízejí klientům desítku funkcí, nově i sjednání kontokorentu

14. 12. 2009  13:03  |   Klienti České spořitelny nemusí od 1. prosince 2009 pro kontokorentní úvěr vždy do pobočky, nyní si jej mohou sjednat či navýšit přes více než 800 bankomatů ČS. Klient prostřednictvím PIN jednoduše nabídku potvrdí na obrazovce bankomatu a prostředky se mu automaticky připíší na účet. Do pobočky klient nemusí. Vyřízení nebo navýšení kontokorentu přes bankomat, tedy možnost okamžitého přístupu k hotovosti, je rychlé a jednoduché. více »

Banka zvýší úrok, aniž vám dá vědět (HN)

31. 08. 2009  13:05  |   U kontokorentů a kreditek to může udělat kdykoli. více »

Kontokorent vs. kreditka. Který úvěr je výhodnější?

12. 05. 2009  13:53  |   Kladem kreditní karty je bezúročné období dlouhé obvykle 45 až 50 dní - Kontokorent zase nabízí trochu nižší úrokovou sazbu. více »

Nejlevnější kontokorent nabídne LBBW, nejdražší Komerční banka

16. 12. 2008  11:00  |   Povolené přečerpání účtu neboli kontokorent se může zvláště v předvánočn&iacu více »

Nejlevnější kontokorent nabídne LBBW, nejdražší Komerční banka

10. 12. 2008  11:00  |   Povolené přečerpání účtu, neboli kontokorent se může zvláště v předvánočn&iac více »

Smlouvy je třeba důkladně prostudovat

09. 12. 2008  16:13  |   Letos jsem uzavřela s bankou smlouvu, že se úroky z kontokorentu budou strhávat ke konci každého kalendářního měsíce. Jaké ale bylo mé překvapení, když mi nyní k 30.11. banka strhla více jak 2 tisíce Kč. více »

Volte účet, u kterého platíte jen to, co využijete (HN)

12. 11. 2008  13:03  |   Konto pro vaše potřeby vám doporučí i speciální kalkulačky na internetu. Informujte se také na úročení zůstatku a úroky z kontokorentu. více »

Až 5 milionů korun pro podnikatele

14. 08. 2008  19:03  |   Kontokorentní úvěr Flexi Business - až 1,5 milionu korun do 24 hodin. více »

Volksbank přináší komplexní řešení pro malé a střední firmy

19. 05. 2008  19:11  |   Cílovým skupinám nabízí zvýhodněnou nabídku vedení firemního účtu s kontokorentem s úrokovou sazbou 6,97 % p.a. více »

Změna banky - co dělat (HN)

12. 05. 2008  16:00  |   Nejste-li spokojeni se svou bankou, můžete ji změnit. Zrušit účet už můžete většinou zdarma. Přechod komplikují především trvalé příkazy, inkasní platby a kontokorenty. více »

Banky lákají podnikatele na krátkodobé akce

09. 10. 2007  10:40  |   Levnějšími úvěry, výhodnějšími podmínkami u běžných účtů a kontokorentů, rozšiřováním poradenských služeb či speciálními fondy pro podnikatele banky vtrhly do podzimního boje o klienty z malých a středních firem. více »

Kontokorent je levnější než kreditka, je ale jen na rok

02. 10. 2007  09:35  |   Čerpání úvěru prostřednictvím platební karty ještě neznamená, že klient disponuje kreditní kartou. Velmi rozšířenou možností je také napojení debetní platební karty na kontokorentní úvěr. Tato varianta má proti kreditní kartě své výhody. více »

GE Money Bank za necelý rok zkonsolidovala půjčky v hodnotě přes 5,8 miliard

30. 07. 2007  09:47  |   Za 10 měsíců od uvedení Konsolidace půjček má GE Money Bank více než 35 tisíc klientů, kterým zkonsolidovala půjčky v hodnotě vyšší než 5,8 miliard korun. Průměrná konsolidovaná částka neustále roste a v současnosti činí již 177 tisíc korun. Od června lze konsolidovat nově také půjčky čerpané prostřednictvím kreditních či úvěrových karet a kontokorentů. více »

Podnikatelské úvěry od Raiffeisenbank jsou nyní dostupnější

04. 06. 2007  17:11  |   Raiffeisenbank od 4.6. výrazně obměnila parametry Podnikatelské rychlé půjčky a Podnikatelského kontokorentu. Lze čerpat vyšší částky, využít delší dobu splatnosti, jednodušší je rovněž celý proces vyřízení úvěru. více »

Konta pro podnikatele (Aktualne.cz)

23. 05. 2007  13:11  |   Banky podnikatelům nenabízejí jen holý účet. Samozřejmostí je přímé bankovnictví, platební karty nebo kontokorent. Některé rozšířily nabídku i o předplacené elektronické položky nebo výběry hotovosti z bankomatu. více »

Jak je to tedy s poplatky u GE Money Bank?

11. 02. 2007  09:06  |   GE Money Bank má v televizi reklamu, že nevybírá bankovní poplatky za kontokorenty, příchozí platby ,výběry z bankomatu atd. více »

Sekce obsahuje celkem 55 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti