Téma: m.b.a. finance

Příbuzná témata

Praha se vzpamatovala, největší problémy s dlužníky jsou na Moravě

13. 06. 2011  13:55  |   Zatímco se souhrnně za rok 2010 nejvíce pohledávek inkasovalo v Praze, rok 2011 doznal významného posunu směrem na východ. Jak vyplynulo ze statistického šetření inkasní společnosti M.B.A. Finance, v prvních pěti měsících roku vykazuje nejvíce problémových dlužníků Moravskoslezský kraj. více »

Oddlužovací společnosti? Logiku jejich podnikání nechápu, říká Petr Tecl, ředitel inovací M.B.A. Group

08. 02. 2011  01:16  |   Tak jako každá předchozí, i právě odeznívající finanční krize má své vítěze a své poražené. Právě s těmi druhými jmenovanými se skrze poptávku od klientů často dohadují společnosti zabývající se inkasem, odkupem a správou pohledávek. Takovou je i M.B.A. Finance. O nových výzvách v tomto zajímavém finančním byznyse, na nějž se řada lidí dívá skrz prsty, jsme si povídali s Petrem Teclem, ředitelem inovací M.B.A Group. více »

Při procesu vymáhání je chování dlužníků různé, říká Radek Balon z M.B.A. Finance

18. 08. 2010  04:47  |   Radek Balon, ředitel společnosti M.B.A. Finance zabývající se vymáháním pohledávek, se s negativním názorem na obor svého podnikání setkává často. "Dluhy se však musejí platit," říká v exkluzivním rozhovoru pro www.bankovnipoplatky.com. více »
1

Sekce obsahuje celkem 3 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti