Téma: megatest

Příbuzná témata

Chvála, chvála, chvála: V červnové soutěži s Equa bank úspěšnost 64 %!

06. 07. 2012  10:51  |   Ukázalo se, že čtenáři našeho serveru jsou po megatestu finanční gramotnosti, který probíhal v dubnu a květnu na našem webu a stránkách iDnes.cz, pěkně nažhavení a plní vědomostí. Další soutěž, v níž jsme hráli s Equa bank o parádní tablet Apple iPad 2, vzali útokem. A úspěšně! více »

Poslední tři dny soutěže - hrajte s BP.com a Equa o tablet Apple iPad2!

28. 06. 2012  11:20  |   Po obrovském úspěchu, který zaznamenal MEGATEST finanční gramotnosti pod záštitou premiéra ČR pana Petra Nečase, se v červnu vracíme k neméně atraktivnímu a čtenářům důvěrně známému formátu zvyšování finanční gramotnosti. Spolu s Equa bank můžete vyhrát skvělý Apple iPad 2. Proč si nenadělit na dovolenou pěkný dáreček? více »

Megatest – 90% otázek vyplnilo správně více než polovina účastníků

27. 06. 2012  00:24  |   V dubnu a květnu proběhl na stránkách www.bankovnipoplatky.com a portálu iDNES.cz unikátní MEGATEST se 60 otázkami. více »

Neexistuje, že bych na něco nenašla odpověď, říká výherkyně megatestu Anna Pytlíková

24. 06. 2012  20:41  |   Přestože už je 17 let v důchodu, není to na ní vůbec znát. Anna Pytlíková je veselá, energická seniorka, která nemá čas nadávat na poměry. Tráví totiž spoustu času u internetu, kde čte, pátrá, hledá a hlavně soutěží. A také předává své zkušenosti a znalosti dál, těm mladším. Má dokonce profil na facebooku a rychlý mobilní internet si pořídila i na zahrádku, kde s manželem tráví letní dny. "Celý den bez internetu? To by byl pořádný absťák. Jsem šlehlá a závislá na soutěžení," říká vesele a její manžel dodává, že i dovolenou vybírá jen tam, kde je "wifina". více »

Vítězka megatestu Anna Pytlíková si převzala cenu - smarthone HTC

23. 06. 2012  12:21  |   Vítězkou megatestu finanční gramotnosti, nad kterým převzal záštitu pan premiér Petr Nečas, se stala důchodkyně Anna Pytlíková z Holýšova. Nejen že správně vyplnila všech 60 odpovědí na naše otázky, ale také se na ni usmálo štěstí v losování. Na snímku přebírá mobilní telefon od Patrika Nachera (Bankovnipoplatky.com), vpravo stojí Zuzana Kohoutová z redakce iDnes.cz. více »

MEGATEST finanční gramotnosti: Více jak polovina otázek zodpovězena s úspěšností přes 90 %!

22. 06. 2012  01:43  |   O tom, jak si čtenáři serveru BP.com vedli při megatestu finanční gramotnosti, který pod záštitou premiéra Petra Nečese probíhal na našem webu v dubnu a květnu letošního roku, jsme vás již informovali. Nyní nadešel čas na detailní analýzu jednotlivých otázek a odpovědí… více »

MEGATEST finanční gramotnosti: Známe šťastnou výherkyni, mobil putuje na Plzeňsko

11. 06. 2012  03:00  |   V minulém týdnu ve čtvrtek proběhlo v redakci iDNES.cz losování výherce chytrého mobilního telefonu. Do osudí se dostalo 290 čtenářů a čtenářek, kteří neudělali ani jednu chybu a zodpověděli správně všech 60 otázek megatestu finanční gramotnosti. Na fotce jsou zachyceni Zuzana Kohoutová, redaktorka iDnes, a Patrik Nacher, majitel portálu www.bankovnipoplatky.com. více »

Výsledky megatestu finanční gramotnosti: Úspěšnost na BP.com téměř 17 procent

06. 06. 2012  01:53  |   Šest týdnů jste měli možnost zapojit se do měření finanční gramotnosti a vyzkoušet si své znalosti v megatestu, který připravil server Bankovnipoplatky.com ve spolupráci s iDNES.cz. Přinášíme správné odpovědi a výsledek miniankety mezi politiky a odborníky. více »

POSLEDNÍ DEN!!! Megatest finanční gramotnosti pod záštitou premiéra ČR Petra Nečase

31. 05. 2012  11:07  |   Peníze zajímají každého, a nemusí jít jen o ty v krabici od vína, to je fakt. O finanční gramotnosti se toho v poslední době namluvilo víc než dost. Tímto chytlavým termínem se zaklíná téměř každý. My raději činíme, než mluvíme, a proto již šest a půl roku v této problematice každým dnem přinášíme světlo do jinak složitého a potemnělého světa bank a finančních institucí, kde se každá neznalost trestá ještě hlubším hrábnutím do vaší peněženky. Když se zvýší gramotnost národa, zvýší se blahobyt nám všem! Dnes máte poslední možnost zapojit se do soutěže o smartphone HTC Explorer. více »

Zlepšit finanční gramotnost? Zkuste náš megatest pod záštitou premiéra ČR Petra Nečase

27. 05. 2012  12:54  |   Každý měsíc se na našem webu soutěží o zajímavé ceny. Souteže navíc zvyšují finanční gramotnost. Vždyť přece hledání odpovědí na otázky je tím nejefetivnějším způsobem, jak se v nečem zlepšit. A co když je těch otázek 60? více »
1

Sekce obsahuje celkem 11 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti