Téma: mobilní platby

Příbuzná témata

Mobilní platby MasterCard Mobile registrují další obchodníky

11. 09. 2012  13:36  |   Společnost MasterCard Europe společně s partnery ČSOB, Era, Wincor-Nixdorf a prvním obchodníkem, Slevomat.cz, představila v červnu 2012 vzdálené mobilní platby MasterCard Mobile. Na českém trhu bude tato služba fungovat od konce roku 2012, ale již nyní je o tuto aplikaci registrován velký zájem obchodníků. Uživatelům MasterCard Mobile přinese především jednoduchost, bezpečnost a pohodlí při placení. více »

Mobilní platby mají mnoho podob, některé umožňují masové rozšíření i v České republice

23. 08. 2012  12:04  |   Společnost MasterCard je globálním lídrem v mobilních bezkontaktních platebních řešeních, která již představila i v České republice. Mobilní platby jsou jednoznačným trendem a pomáhají rozšiřovat bezhotovostní platby. Žádná metoda mobilních plateb zatím jednoznačně nezvítězila, a proto MasterCard vede v komplexitě nabídky různých možností. více »

ČS: Mobilní platební karty pro iPhone zase o kousek blíže

07. 08. 2012  14:55  |   Česká spořitelna zahajuje druhou fázi testování aplikace Mobilní platební karta umožňující majitelům mobilního telefonu iPhone 4/4S zaplatit za své nákupy bezkontaktně. Stejně jako při platbě kartou s bezkontaktní technologií přinese nový způsob placení uživatelům vyšší komfort při nákupu zboží a služeb. Mobilní platby prostřednictvím technologie NFC představují další logický vývojový krok po zavedení bezkontaktních platebních karet, které Česká spořitelna uvedla jako jedna z prvních bank na český trh v uplynulém roce. V druhé testovací fázi nabídne možnost vyzkoušet si platby prostřednictvím iPhone vybraným klientům. více »

Na český trh přichází nová metoda mobilních plateb: MasterCard Mobile

21. 06. 2012  13:07  |   Společnost MasterCard Europe společně s partnery ČSOB, Era a Wincor Nixdorf, představuje na českém trhu novinku pro mobilní platby, službu MasterCard Mobile. Tato moderní platforma má široké uplatnění a umožňuje placení mobilním telefonem na internetu, ale např. i pro dárcovské platby, jízdné, placení v kamenných obchodech atp. MasterCard Mobile se rozebíhá i v okolních zemích. Na českém trhu bude fungovat od konce roku 2012, nyní se testuje beta verze. více »

Svět zatím není připraven na mobilní platby, MasterCard má řešení pro přechodné období i budoucnost

28. 05. 2012  14:33  |   Společnost MasterCard je globálním lídrem v mobilních bezkontaktních platebních řešeních, které je připravena uvést i do České republiky. Sleduje všechny trendy elektronických platebních transakcí, aby mohla přinášet svým klientům jednoduchá a perspektivní řešení. Právě zveřejnila výsledky studie, která sledovala připravenost na globální rozšíření mobilních plateb. Za účelem porovnání podmínek ve 34 zemích celého světa sestavila Index připravenosti na mobilní platby (MPRI, MasterCard Mobile Payments Readiness Index). více »

Komerční banka a Visa Europe zahajují mobilní platby pomocí iPhone

17. 02. 2012  20:55  |   Komerční banka a Visa Europe spustí v polovině letošního roku bezkontaktní mobilní platby pro telefony iPhone 4 a iPhone 4S s využitím ochranného rámečku iCarte od společnosti Wireless Dynamics. Tato služba se ke spuštění připravuje v reakci na neustále rostoucí oblibu telefonů iPhone včetně nejnovějšího modelu 4S, která je v České republice velmi znatelná. více »

Česká spořitelna spouští aplikaci pro iPhony vč. platby složenek a připravuje mobilní platby pro iPhony

17. 02. 2012  20:52  |   - Česká spořitelna nabízí přístup k účtu pomocí mobilního bankovnictví. Díky aplikaci pro iPhone klienti zaplatí jako první v ČR chytrým telefonem i složenky - Česká spořitelna jako inovativní banka v ČR připravuje novinku – mobilní bezkontaktní platby pro iPhone jako navazující krok na bezkontaktní platby kartami. Pomocí karty v mobilu klienti zaplatí v obchodech jednoduše bezkontaktně více »

Česká spořitelna zaostřila na mobilní bankovnictví: spouští aplikaci pro iPhony vč. platby složenek a připravuje mobilní platby pro iPhony

13. 02. 2012  13:06  |   Od 25. února 2012 budou moci klienti České spořitelny – majitelé iPhonů spravovat a kontrolovat své finance pomocí mobilu, navíc jako první v ČR mohou zaplatit i složenky. Stačí, když budou mít aktivovanou službu SERVIS 24 Internetbanking a zdarma si stáhnou aplikaci SERVIS 24 Mobilní banka, dodanou spol. Cleverlance Enterprise Solution, prostřednictvím App Store. více »

Bezkontaktní mobilní platby v ČR: pilotní projekt odstartuje již v polovině roku

24. 03. 2011  15:46  |   Komerční banka, Citibank Europe, Globus ČR, VISA Europe a Telefónica O2 Czech Republic odstartují již v polovině letošního roku pilotní projekt bezkontaktních mobilních plateb. Nová technologie přenese platební funkce z klasické platební karty na SIM kartu mobilního telefonu. více »

Mobilní platby čeká příští rok revoluce, slibuje společnost Mobi-1 Czech

12. 11. 2010  09:51  |   Revoluci v platbách pomocí mobilního telefonu spustí na českém trhu společnost Mobi-1 Czech. Unikátní, patentově chránený projekt firma připravovala v tichosti pět let a podle jejího ředitele Ladislava Brožka nemá momentálně v Česku ani v Evropě srovnatelnou konkurenci. více »
1

Sekce obsahuje celkem 20 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti