Téma: nacher

Příbuzná témata

Evropské sociální právo na bezplatný bankovní účet - hloupost roku

20. 03. 2013  14:48  |   Zavedení evropského sociálního práva na bezplatný bankovní účet je nejhloupější nápad, co jsem zatím letos slyšel, říká největší český kritik poplatkové politiky bank Patrik Nacher. více »

Tisková zpráva – distancování se od „podobných“ projektů

16. 02. 2013  13:00  |   Před týdnem byl spuštěn společný projekt Petra Němce z www.jdeto.de a Patrika Nachera z www.bankovnipoplatky.com „Hromadný postup spotřebitelů proti bankám při vymáhání poplatků za vedení úvěrového účtu“ (https://www.bankovnipoplatky.com/hromadne-vymahani-poplatku) více »

81letý čtenář radí: Změňte banku tak jako já!

17. 01. 2013  15:00  |   Do redakce jsme dostali zajímavý, na stroji psaný dopis, adresovaný majiteli serveru www.bankovnipoplatky.com Patriku Nacherovi. V něm čtenář líčí, jak se nechal inspirovat k vyhodnocení nákladů a výnosů plynoucích z vlastnictví účtu Senior u České spořitelny a jak následně prozřel! To jej motivovalo k okamžité změně banky. Vtip je v tom, že čtenáři, panu Jaromíru Lahulkovi, je 81 let. Dopis přetiskujeme - ne proto, že bychom si chtěli "honit triko", ale jako motivaci všem, kdo mohou na změně banky vydělat, ale ne a ne se k tomuto kroku rozhoupat! více »

Ideální banka 2012: Představujeme nejlepší práce letošního ročníku

03. 12. 2012  01:59  |   O vyhlášení výsledků studentské ankety "Ideální banka 21. století 2012" jsme vás velmi podrobně informovali (viz odkazy v textu). A nyní je - v souladu s naším slibem - čas na představení další odměněnou práci z dvacítky nejlepších. Na 10. místě představujeme práci Hany Druckmüllerové. Na snímku přebírá cenu od Jakuba Petřiny (Air Bank), uprostřed asistuje Patrik Nacher, majitel serveru www.bankovnipoplatky.com. více »

Chat s Patrikem Nacherem o penzijní reformě - reforma se (ne)povedla...

08. 11. 2012  17:03  |   Majitel portálu bankovnipoplatky.com Patrik Nacher byl v minulém týdnu hostem chatu na webu Kurzy.cz. Odpovědi na zajímavé otázky týkající se penzijn íreformy by mohly někomu přinést užitek, proto je přetiskujeme. více »

Komentář: Druhý pilíř? Ani nápad!

03. 10. 2012  06:22  |   V článku "Sedm důvodů, proč nedoporučit druhý pilíř důchodové reformy" uvádí Patrik Nacher, majitel serveru BankovniPoplatky.com, sedm důvodů proč do druhého pilíře důchodové reformy nevstoupit. více »

Ideální banka 2012: Soutěž zná své vítěze a vítězky, všichni se těší ze zajímavých cen!

19. 09. 2012  10:30  |   V pondělí odpoledne předali Patrik Nacher, majitel serveru www.bankovnipoplatky.com, a zástupci Air Bank - ředitel marketingu Jakub Petřina a tiskový mluvčí Vladimír Komjati, ceny úspěšným participantům v letošním ročníku soutěže Ideální banka 21. století. více »

Vítězka megatestu Anna Pytlíková si převzala cenu - smarthone HTC

23. 06. 2012  12:21  |   Vítězkou megatestu finanční gramotnosti, nad kterým převzal záštitu pan premiér Petr Nečas, se stala důchodkyně Anna Pytlíková z Holýšova. Nejen že správně vyplnila všech 60 odpovědí na naše otázky, ale také se na ni usmálo štěstí v losování. Na snímku přebírá mobilní telefon od Patrika Nachera (Bankovnipoplatky.com), vpravo stojí Zuzana Kohoutová z redakce iDnes.cz. více »

MEGATEST finanční gramotnosti: Známe šťastnou výherkyni, mobil putuje na Plzeňsko

11. 06. 2012  03:00  |   V minulém týdnu ve čtvrtek proběhlo v redakci iDNES.cz losování výherce chytrého mobilního telefonu. Do osudí se dostalo 290 čtenářů a čtenářek, kteří neudělali ani jednu chybu a zodpověděli správně všech 60 otázek megatestu finanční gramotnosti. Na fotce jsou zachyceni Zuzana Kohoutová, redaktorka iDnes, a Patrik Nacher, majitel portálu www.bankovnipoplatky.com. více »

Pro Českou pozici: Politici nám čůrají na hlavu a už se ani nesnaží namluvit, že prší

22. 05. 2012  14:48  |   Někteří politici se dle „krotitele“ bankovních poplatků řídí heslem: „Co bylo nakradeno, musí být ušetřeno a vybráno – na zvýšených daních.“ V oblasti médií a marketingu se Patrik Nacher pohybuje již 16 let. V době opoziční smlouvy působil v zázemí Unie svobody, pracoval též jako poradce místopředsedy vlády Petra Mareše (US-DEU). Z politiky se poté stáhl a v roce 2005 založil unikátní webový projekt Bankovnípoplatky.com, který slouží jako jakýsi internetový ombudsman pro klienty bank. Angažuje se také coby mediální poradce v Národní radě osob se zdravotním postižením. Ve velmi otevřeném rozhovoru pro ČESKOU POZICI se rozpovídal především o stavu současné politiky a jejím vnímání ve společnosti, o amatérství dnešních politiků či o nešikovné, neprospěšné a nepravicové vládě premiéra Petra Nečase. Přidal rovněž ostrý vtip o ministru financí Miroslavu Kalouskovi a lidem doporučuje: „Nesmíme být netrpěliví. Taková je demokracie, volby nemohou být každý rok. Nesmíme se nechat odradit. Velké strany budou třeba postupně ochabovat, až se jednou nedostanou do parlamentu, pokud nedoznají citelných vnitřních změn.“ více »

Zaujalo nás: Bojovník proti poplatkům v komiksu!

09. 05. 2012  17:37  |   Provozovatel portálu www. bankovnipoplatky.com Patrik Nacher je již všeobecně vnímán jako bojovník proti absurdním bankovním poplatkům. I když jeho tažení trvá již přes 7 let, v uplynulých dnech se mu dostalo zajímavé premiéry - stal se součástí kresleného komiksu, který publikoval server Peníze.cz. Za redakci BP.com dodejme snad jen následující: v praxi by se tak snadno ošálit nenechal... :-) více »

Pro Parlamentní listy: Kat bankovních poplatků a pravičák: Kalousek k pláči, Bárta amatér

09. 04. 2012  16:49  |   ěci veřejné se chovají jako rozverné dítě, ministři TOP 09 zcela asociálně. Na jednu stranu se všude škrtá, přitom z pokladny tečou miliardy na pochybné projekty. Nicméně i tuzemští voliči mají máslo na hlavě. Nejsou to borci, jako Irové. Podobná slova výčitek chrlí šéf serveru o bankovních poplatcích Patrik Nacher. Po revoluci prý se stalo módou, že kritici tržní společnosti jsou označkováni cejchem levičáků či komunistů. Hned na začátku proto Nacher ujišťuje, že je pravičák, euroskeptik a liberál jako poleno. více »

Zeptejte se odborníka – banky a jejich produkty pod lupou nezávislého finančního experta

15. 01. 2012  19:41  |   Spolu se začínajícím novým rokem jsme pro Vás připravili i novou aktivitu na našich sociáních sítích – pravidelné on-line diskuze s nezávislým finančním odborníkem –ochráncem spotřebitelů Patrikem Nacherem, provozovatelem serveru Bankovnipoplatky.com. více »

Příchod Air Bank na český trh vítám, rozšíří konkurenci, říká Patrik Nacher

19. 09. 2011  01:34  |   O Air Bank jsme v minulém týdnu psali několikrát. Proč? Z jednoho prostého důvodu. V minulém týdnu zástupci Air Bank rozptýlili nejasnosti ohledně svého vstupu na trh a, to hlavně, představili sazebník banky. Ten zaujal i majitele serveru www.bankovnipoplatky.com, Patrika Nachera. více »

Nemravné poplatky nebo horko zmohlo poslance Kubatu?

27. 08. 2011  11:45  |   Kometář provozovatele internetového serveru www.bankovnipoplatky.com Patrika Nachera na včerejší vyjádření poslance Václava Kubaty z TOP 09 o "oprávněnosti bankovních poplatků"... více »

Patrik Nacher pro PROFIT: Zákazník v západní Evropě je náročnější, banky si k němu nedovolí

04. 03. 2011  14:14  |   Rubrika "Napsali o nás" na webu BankovniPoplatky.com chybí, ovšem to neznamená, že na zajímavý materiál vzatující se k naší činnosti neupozorníme. Přesně za takový text naše redakce považuje rozhovor provozovatele tohoto serveru Patrika Nachera pro magazín PROFIT. Tady je... více »

Expert o bankovních poplatcích: Současná míra zdražení mě překvapila

03. 06. 2010  15:00  |   ON-LINE Na dotazy čtenářů odpovídal Patrik Nacher ze serveru bankovnipoplatky.com. více »

Výsledky 6. ročníku soutěže Zlatá koruna

06. 06. 2008  10:53  |   Do letošního ročníku soutěže přihlásilo 63 finančních společností celkem 182 produktů. V hlavní kategorii Novinka roku zvítězil účet mKonto mBank. Druhé místo obsadil další produkt mBank, spořící účet eMAX. Provozovatel portálu BP.com P. Nacher byl letos členem Finanční akademie. více »

Banky vs. Karel Gott

09. 11. 2007  11:27  |   Rozhovor s Patrikem Nacherem pro Finmag - Finanční magazín. "Zajímavé by bylo obohatit hlasování o přepočet na klienta banky. Počet hlasů pro banku lomeno počtem klientů. Pak by pořadí více odpovídalo náladě klientů". více »

Bankovní účty - ptali se čtenáři Deníků

24. 09. 2007  10:17  |   Na otázky čtenářů Deníku odpovídal Patrik Nacher, provozovatel portálu bankovnipoplatky.com. Bankovní výpis a jeho uznatelnost před soudem, co klient může požadovat, když nefungují bankomaty... více »

Banky si na kritiku začínají zvykat

20. 08. 2007  19:30  |   Rozhovor portálu www.kurzy.cz s provozovatelem webu bankovnipoplatky.com Patrikem Nacherem více »

Kdy vlastně odcházejí peníze z účtu?

17. 08. 2007  20:13  |   Na otázky čtenářů Deníku odpovídal Patrik Nacher, provozovatel portálu www.bankovnipoplatky.com. Tentokrát to bylo na téma mezibankovní styk. více »

Bankovní účty - ptali se čtenáři Deníku

16. 07. 2007  11:22  |   Na otázky čtenářů Deníku odpovídal Patrik Nacher, provozovatel portálu www.bankovnipoplatky.com, tentokrát na téma platebních karet. více »

Bankovní účty - ptali se čtenáři Deníku

25. 06. 2007  09:49  |   Na otázky čtenářů Deníku odpovídal Patrik Nacher, provozovatel portálu. Tentokrát na téma – jak se spotřebitelé mohou bránit proti různým druhům klamání - reklamou počínaje finančními poradci konče. více »

První konkrétní úspěch - zrušení poplatku za příchozí platbu (Metro, 31.5.2006)

01. 01. 2005  01:00  |   Rozhovor s Patrikem Nacherem, provozovatelem portálu o bankovních poplatcích. více »

KoPaNa aneb Komentáře Patrika Nachera (Deník Metro, 2.8.2006)

01. 01. 2005  01:00  |   Začalo to "skorotchýní" a skončilo to v Metru. Tak by se ve zkratce dala s nadsázkou popsat geneze vzniku tohoto sloupku. Přibližně před rokem mě moje budoucí příbuzná vyprovokovala k aktivitě proti výši bankovních poplatků u nás. více »

Službám bank se nelze vyhnout, je ale dobré vědět, jak na ně (Metro, 11.4.2006)

01. 01. 1970  01:00  |   Rozhovor s Patrikem Nacherem, provozovatelem portálu o bankovních poplatcích... více »

Otázka pro... (Metro, 26.4.2006)

01. 01. 1970  01:00  |   Rozhovor s Patrikem Nacherem, provozovatelem portálu o bankovních poplatcích. více »
1

Sekce obsahuje celkem 35 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti